eHoroskopi > Horoskops 2016.gadam

Horoskops 2016. gadam

Horoskops 2016.gadam: Auns (1)

2016. gadā jau tā aktīvais Auna raksturs tiks vairākkārtīgi pastiprināts ar satraukto un enerģisko gada raksturu. Zvaigznes šai zodiaka zīmei sola pilnu emociju un aktivitātes gammu, dēļ kā daudzas Auna darbības būs, kā saka, pārmērīgas.

Horoskops 2016.gadam: Vērsis (4)

Vērsim 2016. gads solās būt ļoti veiksmīgs, zem dzīvi apstiprinošas devīzes: ”Ej un dari!” Vērsis būs izbrīnīts, cik daudz iespēju viņam pavērsies. Viņa nesteidzīgā pieeja lietām 2016.gadā būs maksimāli labvēlīga veiksmei jebkurā jomā - mīlestībā, darījumos un karjerā.

Horoskops 2016.gadam: Dvīņi (1)

Diemžēl, bet 2016. gada paaugstinātā aktivitāte draud vēl vairāk pastiprināt Dvīņu nemieru, kā rezultātā - tas var ne labākajā nozīmē atsaukties uz viņu plānu realizāciju. Sarkanā Pērtiķa gadā Dvīņi būs vēl enerģiskāki, vēl mērķtiecīgāki un vēl nepacietīgāki kā parasti!

Horoskops 2016.gadam: Vēzis (3)

Beidzot Vēzis 2016. gadā izlīdīs no savas alas - horoskops piedāvā tam vairumu iespēju izkrāsot savu dzīvi ar jauniem piedzīvojumiem un košām krāsām!

Horoskops 2016.gadam: Lauva (3)

Lauva 2016. gadā būs visu laiku uzmanības centrā! Pārējie attiecībā pret Lauvu izjutīs visplašāko sajūtu gammu - gan apskaudīs, gan mīlēs, gan būs greizsirdīgi - galvenais, ka viņu uzmanība pastāvīgi tiks koncentrā uz Lauvas personību.

Horoskops 2016.gadam: Jaunava (1)

2016. gadā veiksme būs klāt vairākumam Jaunavas uzsāktajem darbiem! Tādas Jaunavas īpašības kā uzmanība, māka analizēt situāciju un novērtēt savus spēkus kalpos viņai lieliski - jo tieši šīs ir tās īpašības, kuras Sarkanā Pērtiķa gadā apkārtējiem tik ļoti pietrūks, bet Jaunavai, otrādi, to būs atliku likām.

Horoskops 2016.gadam: Svari (1)

Lai kādas virsotnes Svari 2016. gadā nesasniegtu, tiem nepieciešams atcerēties vienu: tie ir pelnījuši vairāk!

Horoskops 2016.gadam: Skorpions (2)

Atslēgas vārds Skorpionam 2016. gadā būs ”greizsirdība” un ar to nāksies kaut kā cīnīties. Kāpēc jābojā sev un apkārtējiem nervi, aizdomīgi izturoties pret mīļoto cilvēku, kolēģiem, radiniekiem? Lai gan nevajag aizmirst, ka greizsirdībai ir arī savi plusi - tā liek mobilizēties.

Horoskops 2016.gadam: Strēlnieks (2)

Galvenais, kas var patraucēt strēlniekam 2016.gadā, - tas ir mērķu trūkums. Sarkanā Pērtiķa gadā tas sastapsies ar dažādām vēlmēm, plāniem, fantāzijām un sapņiem.

Horoskops 2016.gadam: Mežāzis (2)

Mežāzim 2016. gads solās būt maksimāli veiksmīgs! Gads turpinās iepriekšējā gada pozitīvās tendences un pat solās būt vēl auglīgāks: zvaigznes Sarkanā Pērtiķa gadā ieies absolūtā rezonansē ar mierīgo un spītīgo šīs zodiaka zvaigznes raksturu.

Horoskops 2016.gadam: Ūdensvīrs (2)

2016. gads solās būt ļoti veiksmīgs tiem Ūdensvīriem, kas sevi ir veltījuši zinātnei, mācībām un radošumam: Ūdensvīrs, kā burvju triku mākslinieks, spēj no no cepures izvilkt jaunas un jaunas idejas - vienu par otru radošāku.

Horoskops 2016.gadam: Zivis (1)

Zvaignzes Zivīm 2016. gadā iesaka nepeldēt pret straumi. Uzticieties intuīcijai, lai izmantotu to milzīgo pozitīvo momentu daudzumu, kurus jums vēl jānodzīvo!

Reklāma