eHoroskopi > Horoskops 2016.gadam > Horoskops 2016.gadam: Vērsis

Horoskops 2016.gadam: Vērsis

Vērsim 2016. gads solās būt ļoti veiksmīgs, zem dzīvi apstiprinošas devīzes: ”Ej un dari!” Vērsis būs izbrīnīts, cik daudz iespēju viņam pavērsies. Viņa nesteidzīgā pieeja lietām 2016.gadā būs maksimāli labvēlīga veiksmei jebkurā jomā - mīlestībā, darījumos un karjerā.

Vadošos amatos Vērsis mācēs sevi parādīt, vēl jo vairāk tāpēc, ka daudziem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem 2016. gads radīs visas iespējas straujai karjeras izaugsmei.

Tā ka kopumā gads turpinās iepriekšējā gada pozitīvās tendences ar vienu ”bet”: lai pie kā Vērsis neķertos Sarkanā Pērtiķa gadā, tam nepieciešams atcerēties par mēra sajūtu - citādi viņš jūtās, attiecībās un darbos var pārcensties.

Vēl kāds āķis, kas atbilstoši horoskopam sagaida Vērsi, - tā ir apkārtējo skaudība. 2016. gads cilvēkos pastiprinās šo īpašību, tāpēc labākais, ko šādos apstākļos var izdarīt Vērsis - neizlikt savu veiksmi publiskai apskatei. Zvaigznes brīdina, ka 2016. gadā labāk būt pieticīgākiem ar saviem sasniegumiem un ienākumiem, nekā kaitināt kāda skaudīgās iedomas.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma