eHoroskopi > Dāvanu horoskops

Ko dāvināt dažādām zodiaka zīmēm?

Dāvanu horoskops: Auns /8komentāri

Auns kā bērns būs priecīgs par jebkuru dāvanu. Visvairāk viņu aizvainos, ja būsiet viņu aizmirsuši vai uzskatīsiet, ka viņš vispār var iztikt bez dāvanas.

Dāvanu horoskops: Vērsis /12komentāri

Vērši nav vienaldzīgi pret visu svarīgo un nozīmīgo. Viņi, būdami nopietni un praktiski ļaudis, dod priekšroku dārgām dāvanām, tomēr arī atklāti neizrādīs, ja uzskatīs, ka esat viņus novērtējis par zemu.

Dāvanu horoskops: Dvīņi /3komentāri

Dvīņi dāvanām nepiešķir pārāk lielu nozīmi. Tās ir tikai piedevas patīkamai laika pavadīšanai. Viņiem svarīgāks ir pats dāvinātājs. Viņi arī pārāk nepārdzīvos, ja būsiet aizmirsis viņus apsveikt.

Dāvanu horoskops: Vēzis /4komentāri

Ja vēzis kaut ko krāj, tad jautājums par dāvanu ir atrisinājies pats no sevis. Ja papildināsiet viņa kolekciju, tas nozīmēs ne tikai to, ka atceraties par viņa dzimšanas dienu, bet arī, ka cienāt viņu kā personību. Būdami taupīgi un tālredzīgi, vēži mīl kvalitatīvas, lai arī dārgas lietas.

Dāvanu horoskops: Lauva /11komentāri

Šis ir zvēru karalis, tāpēc visam jābūt atbilstošā līmenī. Lauvam svarīga ir pieeja. Dāvanu viņam ir jāpasniedz nevis jāiedod. Procesam jābūt iespējami svinīgam: ziedi, viesi pusaplī un viņš pašā centrā.

Dāvanu horoskops: Jaunava /7komentāri

Jaunavas zīmei, šķiet, izpatikt ir visvienkāršāk. ”Dāvanas dāvanām, bet jābūt arī labumam”, apmēram tā spriež jaunavas Daudzas no viņām jau savlaicīgi vienojas ar radiem un draugiem, ko kurš dāvinās. Jo citādāk mājās būs daudz nevajadzīgu lietu!

Dāvanu horoskops: Svari /6komentāri

Vispetrunīgākā un neparedzamākā zodiaka zīme. Galvenais princips - skaistums un elegance visur. Taču svari ātri zaudē jūsmu, tāpēc viņus jāapbur pakāpeniski. Ideāls variants - pārvērst visu dienu par svētkiem.

Dāvanu horoskops: Skorpions /8komentāri

Dāvanas skorpionam ir otra svarīgākā lieta pēc seksa. Tāpēc jums viņš jāapdāvina ar vai bez iemesla.

Dāvanu horoskops: Strēlnieks /9komentāri

Pati labākā dāvana strēlniekam, protams, ir aizraujošs ceļojums. Ja pagaidām šādas iespējas nav, tad jebkura lieta, kas saistīta ar ceļošanu.

Dāvanu horoskops: Mežāzis /9komentāri

Izvēloties dāvanu, atcerieties, ka Mežāzis parasti, pirmkārt, ir praktiķis, otrkārt, strādīgs, treškārt, skrupulozs. Mežāžiem patīk klasika, izturība un labs stils.

Dāvanu horoskops: Ūdensvīrs /5komentāri

Dāvanai jābūt oriģinālai un negaidītai. Pat ja dāvināt kaut ko prozaisku, noformējiet to kā kaut ko unikālu un pasniedziet ar zemtekstu - viņam tas patiks. īstenībā ūdensvīram nav nepieciešamas dāvanas, ja blakus ir draugi, kas viņu saprot.

Dāvanu horoskops: Zivis /3komentāri

Izvēlēties dāvanu zivij ir grūti tālab, ka viņu reakcija uz dāvanu būs atkarīga no tā brīža noskaņojuma, bet to nav iespējams paredzēt.

Reklāma