eHoroskopi > Horoskops 2016.gadam > Horoskops 2016.gadam: Ūdensvīrs

Horoskops 2016.gadam: Ūdensvīrs

2016. gads solās būt ļoti veiksmīgs tiem Ūdensvīriem, kas sevi ir veltījuši zinātnei, mācībām un radošumam: Ūdensvīrs, kā burvju triku mākslinieks, spēj no no cepures izvilkt jaunas un jaunas idejas - vienu par otru radošāku.

Vēl vairāk, ja parasti Ūdensvīrs ir pieradis mētāties ar savām idejām, ne vienmēr tās novedot līdz galam, tad Sarkanā Pēriķa gadā vairākums no tām būs lielākā vai mazākā mērā realizētas dzīvē.

Tomēr attiecībās ar apkārtējiem 2016. gads solēs būt ne tik ļoti daudzsološs - pārāk daudz sarežģījumu un pārpratumu tas var atnest. Taču vienu var teikt pavisam noteikti: zvaigznes nedos 2016. gadā Ūdensvīram (kā arī apkārtējiem) saskābt un garlaikoties. Jaunas tikšanās, pazīšanās, pašķiršanās un atgriešanās - emociju ūdenskritums un sajūtu pārpilnība spēs aizraut Ūdensvīru uz visu gadu, ienesot satraukumu viņa dzīvē un attiecībās ar tuviniekiem.

Zvaigznes brīdina šīs zodiaka zīmes pārstāvjus: lai 2016 gūtu panākumus mīlestībā, jums vienkārši nepieciešams noskaņoties uz pastāvību. Tas ir ļoti aktuāli, jo īpaši ņemot vērā to, ka 2016. gads pastiprina greizsirdību - atcerieties par to, lai ar saviem vārdiem vai darbiem nepamodienātu mīļotajā cilvēkā guļošo Otello.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Rihards, 10.02.2016. 18:34:02 (ip:91.105.108.173)

Skaisti ;)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma