eHoroskopi > Horoskops 2016.gadam > Horoskops 2016.gadam: Jaunava

Horoskops 2016.gadam: Jaunava

2016. gadā veiksme būs klāt vairākumam Jaunavas uzsāktajem darbiem! Tādas Jaunavas īpašības kā uzmanība, māka analizēt situāciju un novērtēt savus spēkus kalpos viņai lieliski - jo tieši šīs ir tās īpašības, kuras Sarkanā Pērtiķa gadā apkārtējiem tik ļoti pietrūks, bet Jaunavai, otrādi, to būs atliku likām.

Vienīgais, kas var šai zodiaka zīmei 2016. gadā sarežģīt dzīvi - tā ir greizsirdībā jebkurās tās izpausmēs. Greizsirdība pret citu sasniegumiem un veiksmi, pret mīļoto cilvēku, kolēģiem, paziņām un radiem... Ja Jaunava neiemācīsies sevi kontrolēt, tad riskē izkrāsot savu dzīvi piecdesmit nomācošos greizsirdības toņos.

Lai nu kā, horoskopa zvaignzes liecina par to, ka 2016. gadā Jaunava, ja vēlēsies, spēs viegli koncentrēties uz saviem darbiem, nepievēršot uzmanību svešiem darbiem - galvenais, spēt sevi pareizi noskaņot un laicīgi nospiest izslēgšanas pogu savā galvā. Citā ziņā 2016. gads - lielisks laiks, lai Jaunava spētu realizēt savus projektus un nostiprināt attiecības ar apkārtējiem, kā arī gūt panākumus mīlestībā.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma