eHoroskopi > Horoskops 2016.gadam > Horoskops 2016.gadam: Strēlnieks

Horoskops 2016.gadam: Strēlnieks

Galvenais, kas var patraucēt strēlniekam 2016.gadā, - tas ir mērķu trūkums. Sarkanā Pērtiķa gadā tas sastapsies ar dažādām vēlmēm, plāniem, fantāzijām un sapņiem.

Sajūtot milzīgu enerģijas pieplūdumu, Strēlnieks jūtīsies, ka spēj uzreiz pieķerties visam, taču āķis slēpjas tajā, ka šī sajūta ir mānīga.

Tik tiešām, Strēlniekam 2016. gadā var šķist, ka viņš viegli sasniegs visus savus nospraustos mēķus, taču te tev nu bija: lai gūtu panākumus tam nāksies attiekties no kādiem projektiem, koncentrējoties uz galveno. Galu galā, vai nav labāk noķert vienu simpātisku zaķi, tā vienā, lai bez panākumiem dzenātos pakaļ pat ne diviem, bet desmitiem zaķu vienlaicīgi? Gads nosvērs Strēlnieku un pēdējo variantu, taču zvaigznes neiesaka tam to darīt - ja vien, protams, viņš ir ieinteresēts rezultātā.

Līdzīgs padoms būs spēkā šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem arī mīlestības jomā. Nepārbaudiet sava mīļotā cilvēka pacietību, nelieciet tam mocīties no greizsirdības - nākamajā gadā tas var beigties ar attiecību saraušanu. Ja Strēlnieks vēlas būt laimīgs personīgajā dzīvē, tam nepieciešams mērķtiecīgi būvēt šo laimi kopā ar savu partneri... nevis ar diviem, un pavisam noteikti ne ar trijiem.


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Vilnis Strauts (Kuku840@gmail.com) komentēja 07.09.2016. 19:44:36

Esmu dzimis 15/12/1959/54 minūtēs

Ola (forwood.ola@msn.com) komentēja 28.01.2023. 01:00:13

Dear ehoroskopi.lv webmaster, Your posts are always insightful and valuable.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz rakstu sarakstu ]

Reklāma