Ziedu horoskops

Katrs cilvēks ne tikai piedzimst vienā no 12 klasiskajām horoskopa zīmēm, bet arī kādā no 36 ziedu horoskopa zīmēm.

Dzeltenā drudzene

01.01. - 10.01.

Noslēpumains ziediņš, simbolizē vasaras siltumu. Aug kalnu pļavās. Šajā laikā dzimušajiem raksturam piemīt zināma iekšējā noslēpumainība; viņi ir neatlaidīgi un mērķtiecīgi. Atsaucīgi un izpalīdzīgi, savus mērķus sasniedz ar strādīgumu un centību. Pieticīgi un kautrīgi, nemīl lielas kompānijas, daudz ērtāk jūtas mājās savā iemīļotajā krēslā pie televizora. Brīnišķīgi ģimenes cilvēki. Šādus cilvēkus priekšniecība, kā likums, ciena un mīl. Viņi nemāk tenkot, izplatīt baumas, toties labprāt aizdod naudu. Lieliski draugi, pieticīgi, līdz ar to labprāt upurējas citu labā. Ieteicams sargāties no auksta laika apstākļiem.

Dzelkšņi

11.01. - 20.01.

Neviens nepievērš viņam uzmanību. Tāpēc, viņš patstāvīgi ”izsauc uz sevi uguni”. Reizēm izdomā sev nodarbošanos, kas nav pa spēkam, bet apdomājoties izrādās, tas viss ir lieki. Tāda uzvedība dezorientē apkārtējos, un tāpēc viņi ne vienmēr spēj saskatīt Dadža galveno īpašību- labsirdību. Viņš ir lielisks draugs un ģimenes cilvēks. Centīgs strādnieks. Cilvēki, kas dzimuši šī zieda zīmē, parasti ir nemierīgi, neorganizēti, pļāpīgi. Ar viņiem nav viegli, bet tikai viņu īstie draugi zina Dadža pašuzupurēšanās cenu, kad viņš gatavs aizstāvēties no ikviena, kas uzbrūk viņam tik svētajai draudzībai. Iespējams zem agresīvās maskas viņš cenšas slēpt citu savu pozitīvo īpašību - viegli ievainojamo sirdi un nesavtīgumu. Dadzis ir svēti uzticīgs ģimenei, viņam tas ir patvērums, kur atpūsties dvēselei. Liela darba centība var novest pie pāragras hipertonijas.

Salmene

21.01. - 31.01.

Pieticīga, bet tomēr uzmanīgi seko līdzi modei. Viņas elegance bieži ir skaudības iemesls. Bet viņai ir pietiekami daudz enerģijas, lai pārvarētu visas grūtības un spīdoši uzvarētu nelabvēļus. Cilvēki, kas dzimuši Salmenes zīmē, parasti atšķiras ar veselīgu dzīvesveidu, nemīl pārmērības, seko līdzi savai veselībai, kā arī sporto. Šie cilvēki ir spējīgi izdzīvot un nepadoties pašās grūtākajās dzīves situācijās. Cīņa tikai nostiprina viņu garu. Viņus bieži apskauž un uztver kā pozitīvu piemēru, pēc kā tiekties. Salmene ir spējīga sākt visu no nulles un augstu kāpt!

Āmulis

01.02. - 10.02.

Mīklains un apburošs kā rozes ziedlapiņa, kā putna spārna vēziens; viņam pieder nepārspējama grācija un elegance. Viņu izsmalcinātā būtība vēlas visu to labāko, viņi dievina komfortu. Viņos vienmēr ir ieinteresēti pretējais dzimums - vesela jūra pielūdzēju. Spējīgi uz neapdomīgu rīcību mīlestības vārdā. Āmulis - sieviete atšķiras ar ziņkārību un vieglumu uzvedībā. Viņu raksturam piemīt pārdrošība, spēja apburt nepieejamāko vīrieti. Vīrieši, kas dzimuši šajā ”velnišķīgajā” zieda zīmē, pievērš uzmanību vairāk sportam, kultūrismam, karatē, tenisam, lai iemantotu popularitāti no pretējā dzimuma. Šīs nodarbes saglabā veselību un padara viņus pievilcīgus.

Belladonna (Melnā velnnoga)

11.02. - 19.02.

Šādiem cilvēkiem patīkamā āriene sader ar iekšējo skaistumu. Viņu smalkais prāts spējīgs no pirmās tikšanās reizes saprast cilvēkus, bet pašcieņa neļauj viņiem iet pretrunā ar pašu sirdsapziņu. Viņiem grūti satuvināties ar citiem cilvēkiem, bet savus draugus nepametīs nekādos apstākļos. Ļoti darbaspējīgi, ātri kāpj pa karjeras kāpnēm, daudz ko sasniedz savā dzīvē. Ir veiksminieki. Sieviete - vienkārša skaistule. Nav savaldzināma pirmajā reizē! Viņai ir pietiekami spēka un enerģijas, lai dotu attiecīgu pretspiedienu. Varbūt paveiksies ar otro mēģinājumu!


Savukārt vīrietis, lai arī varbūt netiek uzskatīts par skaistuli, strādā kā zvērs - nenogurdināms.

Mimoza

20.02. - 28.02.

Cilvēki, kas dzimuši šajā zīmē ir līdzīgi ziedam. Atšķiras ar paaugstinātu jūtīgumu. Mimoza ļoti pārdzīvo, ja nenovērtē viņu darbu. Priekšnieki, nepārslogojiet Mimozu! Viņa pieradusi upurēt sevi, lai izpildītu uzdoto darbu un nopelnītu apbalvojumu, ignorējot atvaļinājumus un slimības lapas. Ļoti jūtīga, viņu viegli aizvainot. Vēlas, lai viņai pievērš uzmanību. Lai uzturētu darba sparu, viņai pastāvīgi jājūtas vajadzīgai un jājūt citu sajūsma. Mimozas panākumi nav ilglaicīgi, bet spilgti. Iespējamas periodiskas depresijas un biežas garastāvokļa maiņas. Infarkta un kuņģa čūlas bīstamība.

Magone

01.03. - 10.03.

Magones skaistums apreibina tāpat kā opijs. Viegli nokļūt viņas tīklos, bet grūti no tiem tikt vaļā. Magones ceļš ir ērkšķiem kaisīts. Vajag ticēt saviem spēkiem- tikai tā viņa spēj gūt panākumus. Spilgta un pieticīga, spējīga iekarot cilvēkus, ap sevi pulcējot domubiedrus. Neformāla līdere. Kolektīvā neizceļas, bet prot piešķirt toni visam. Magone ir dzimusi diplomāte, spējīga ar izskatu vien nolīdzināt jebkurus konfliktus. Mīl izbaudīt dzīvi, šā iemesla dēļ mēdz aizrauties ar dažādām azartspēlēm. Ja spēj tikt galā ar saviem trūkumiem - daudz ko dzīvē sasniedz. Nav ieteicams pārtikā lietot pārāk daudz gaļas. Dārzeņi - vitamīnu un laba garastāvokļa avots.

Lilija

11.03. - 20.03.

Nemanāms burvīgums, izsmalcināts raksturs - mēness ziediņš! Noslēpums, kuru atklāt, iespējams tikai pilnmēnesī. Maskarāde, maldi, flirts… Patīk viss noslēpumainais, bet pati nemīl atvērties un atklāt savus noslēpumus, nedaudz noslēgta. No malas izrāda bohēmiska tipa cilvēka iespaidu. Viegli apbur cilvēkus, bet tik pat viegli no tiem šķiras. Nepastāvīga, reizēm ļaujas meliem, vazā pretējo dzimumu aiz deguna. Bieži šajā zīmē dzimuši gaišreģi, ekstrasensi, astrologi, burvju mākslinieki, avantūristi. Neskatoties ne uz ko, lilija spēj būt laimīga.

Uzpirkstenīte

21.03. - 31.03.

Atšķirībā no zieda, cilvēki, kas dzimuši šajā zīmē, ir izlēmīgi. Uzpirkstītes galva strādā kā dators - precīzi un ātri, atrodot pareizo izeju pat no vissarežģītākās dzīves situācijas. Nekad neputrojas. Tomēr nervi nedaudz liek par sevi zināt. Izlēmīga un enerģiska, viņas parādīšanās var nokaitēt atmosfēru, uzlādēt apkārtējos ar savu enerģiju. Kā likums uzpirkstīte ir gudra, talantīga, neatlaidīga. Spējīga izveidot labu karjeru, biznesu. Viņa vienmēr ir priekšgalā. Ja nepieciešams ātri pieņemt lēmumu un izglābt situāciju - labāku cilvēku neatrast. Iespējamas galvassāpes, vecumdienās tieksme uz hipertoniju.

Magnolija

01.04. - 10.04.

Godkārība, vēlme vienmēr un visur būt pirmajai - lūk atšķirīgās Magnolijas īpašības. Neieklausīšanās citu padomos ir sekmējusi visai nestabilu stāvokli sabiedrībā. Zina savu cenu un mīl dārgas lietas. Cilvēkus, ar kuriem kontaktēties, izvēlas tikai sev noderīgus. Kā draugs - neaizstājama. Apsvilināsies, bet panāks savu. Mājās mīl komfortu, vienmēr to cenšas saglabāt un arī uzlabot. Spēja nemainīties sīkumu dēļ un savu mērķu apzināšana, ļauj izveidot lielisku karjeru. Patīk strādāt un no apkārtējiem gaida to pašu. Labs vadītājs.

Hortenzija

11.04. - 20.04.

Plašs raksturs. Tur, kur ir svētki, vienmēr var sastapt Hortenziju. Patīk rīkot saviesīgus pasākumus, pieņemšanas, vakariņas. Bet arī no vienkāršām mājas ballītēm draugu vidū viņa neatteiksies. Viņai vienmēr ir daudz paziņas. Viņa ir spējīga uz plašu žestu - uzdāvināt dārgu dāvanu, neprasot neko pretī. Vienīgais Hortenzijas trūkums ir nepacietība. Viņa nespēj ilgu laiku kādam palīdzēt, viņai ātri apnīk. Līdz ar to viņai ir maz īstu draugu. Viņa ir labsirdīga, dāsna, bet patīk uzdzīvot. Savukārt apkārtējos, kuri gaida no viņas konkrētu palīdzību, bieži kaitina viņas ”plašā sirds”.

Dālija

21.04. - 30.04.

Krāšņajai Dālijai vienmēr jāturas uz zelta vidusceļa. Maksimālisms - samērā bieži traucē sasniegt vēlamo. Viņai vajadzētu būt nosvērtākai nekā citiem, paļauties uz saviem spēkiem. Nevajag paļauties tikai uz veiksmi, tas attiecas arī uz personīgo dzīvi. Dālija ir pārāk prasīga pret sevi un apkārtējiem. Viņu var satikt teātrī, izstādē, koncertā - visur, kur var sastapt brīnišķo un skaisto. Estēts it visā. Citi viņu uzskata par apnicīgu, bet tā ir viņas būtība. Fortūna pret viņu bieži ir labvēlīga. Tomēr, ja viņa nokļūst neveiksmes ielejā, labāk paliek par ciniķi, nekā atgrūdīs apkārtējos. Dālija pārāk paļaujas uz nejaušību, kā arī nespēj kontrolēt situāciju.

Maijpuķīte

30.04. - 10.05.

Dāsnā, atvērtā Maijpuķītes sirds var būt iemesls tam, ka viņu ”norauj” herbārija vācēja nežēlīgā roka vai vienkārši smalka aromāta cienītājs. Sievietei Maijpuķītei nepieciešams uzticams aizstāvis, piemēram, vīrietis Dadzis. Darbā viss ir kārtībā, kaut gan viņas pārāk lielā centība reizēm var krist uz nerviem priekšniecībai. Šādi cilvēki - retums! Viņā apvienojas viss - gan pieticīgs skaistums, gan dāsnā sirds, gan ass prāts. Bieži ir upuris pašas lētticīgumam, jo parāk daudz paļaujas uz citiem. Dzīvo pieticīgi, ja vien viņa nesatiek bagātu aizbildni. Sasniegusi panākumus, vienmēr atrod laiku labdarībai. Mīl bērnus un daudz laika pavada ar jauniešiem.

Portulaka

11.05. - 21.05.

Nepaļāvīga, piesardzīga, vienmēr gaida to sliktāko - intrigas, slazdus, pat no mīļotā cilvēka. Ar Portulaku ir grūti gan mājās, gan darbā, bet sevišķi grūti mīlestībā. Viņu ir jāsaudzē, tā kā dzīve bieži vien pret viņu ir netaisna. Viņa zina, ka ir vairāk vērta. Viņas raksturā nav atvērtības, biežāk ir ieslēgusies sevī, neuzticas apkārtējiem. Viņa uzskata, ka savādāk dzīvot nedrīkst. Šis ziediņš ir pārāk ievainojams, pārdzīvo citu nelaimi - uztver to kā savu. Tuviniekiem sevišķi uzticīga un gatava atdot ”pēdējo kreklu”. Ja Portulakai pierāda savu uzticību un mīlestību - viņa visu mūžu gatava šo cilvēku nesāt uz rokām.

Margrietiņa

22.05. - 31.05.

 

Tradicionāli: mīl, nemīl. Grūti izprotama, kaut gan cilvēkus pievilina. Neskatoties uz pievilcīgo ārieni, viņa darbā bieži vien cenšas iegriezt sāncensim karjeras dēļ vai vienkārši ”sporta pēc”. Kumelīte, neroc citam bedri…! Sarežģīts raksturs. Vēlas izskatīties atklāta un vienkārša, kāda patiesībā nemaz nav. Kumelīte tiecas pēc uzticēšanās un atklātības. Zina daudzus svešus noslēpumus un var izmantot šo informāciju savās interesēs. Viltīga, bet uz nelietību nav spējīga. Viņā ir kaut kas netverams, kas pievelk, valdzina. Kopumā rada patīkamu iespaidu.

Pulkstenīte

01.06. - 11.06.

Konservatīva. Jebkuras pārmaiņas baida - ļaujas izmisumam. Pulkstenītes glābiņš ir laba ģimene, stabila dzīvesvieta. Mīļākais pārvietošanās līdzeklis, ja pēkšņi sūtīs komandējumā, vilciens. Tikai ne lidmašīna. Patīk drošība, dzīvē meklē atbalstu. Nekad nedzenas pakaļ dzērvei debesīs, ja ir zīlīte būrī. Galvenais Pulkstenītei - ģimene. Kā jebkur citur, arī mājās - konservatīva. Nesteidzas izmest vecās lietas, jo uzskata, ka tās viņai vēl var noderēt! Mājās uztur ideālu kārtību, vairāk uzticas savām rokām nekā tehnikai. Virtuvē virtuozs, viņas galva ir kā noderīgu padomu krātuve. Vienlaicīgi spēj mīlēt tikai vienu cilvēku.

Mārpuķīte

12.06. - 21.06.

Nepiedien romantisms un drosme. Klusa vērotāja, mājās sēdētāja, baidās no atbildības. Pasākumos bieži piedalās tikai kā tenku vācele. Panāks visu. Patīk saskarsme, bet tikai savā mājā. Mārpuķītes draugi mēdz būt kaimiņi, skolasbiedri. Kautrīga, bet kritiskā situācijā spējīga uz drosmīgu rīcību. Viņas dzīve nav spilgta, bet stabila. Patīk izrādes, priekšnesumi, koncerti un seriāli, bet tikai televizorā. Reti iziet cilvēkos un tikai ar labu kompāniju. Daži apskauž viņas dzīvi, kurā nav zemūdens akmeņu un slēptu plūsmu, kur viss ir vienkārši un mierīgi.

Tulpe

22.06. - 01.07.

Vīrietis Tulpe ir neapšaubāms Donžuāns. Viss viņam liekas tīrais nieks. Sievietei Tulpei ir augsts pašvērtējums. Nepieciešams pielikt daudz spēka, lai panāktu viņas atzinību. Kā likums, šādām sievietēm ir nelaimīgi vīri. Mīl brīvību, viņu pretinieki ir jebkura veida atkarības. Atvērta un patiesa un vienmēr saka to, ko domā. Laulībā stājas vēlu. Uzskata, ka sākumā ir jāveido karjera un tikai tad ģimene. Jaunībā vēlas izbaudīt visu. Drosmīga un enerģiska, viegli sasniedz iecerēto. Veiksminiece!

Ūdensroze

02.07. - 12.07.

Gan ūdens, gan zeme, gan gaiss. Ļoti dažāds raksturs. Viņa tāpat kā Lotoss jūtas piederam dažādām stihijām. Nelielos šķēršļus dzīves ceļā Ūdensroze viegli pārvar. Viegli piemērojas jebkurai situācijai. Viņai ir daudzpusējas intereses un daudz draugu ar dažādiem raksturiem. Tik dažādi, drīzāk nosacīti - labvēlīgi, pacietīgi, ar cieņu un sapratni viņa izturas pret cilvēkiem. Ne viss viņas dzīvē notiek viegli, bet, pateicoties savam raksturam, Ūdensroze spējīga kā putns Fenikss piecelties no pelniem.

Vijolīte

13.07. - 23.07.

Pievērš vispārēju citu cilvēku uzmanību. Viņa parasti slēpjas ēnā, bet vienmēr gatava iziet saulītē un paņemt to, kas viņai pienākas. Pēc tam gan turieties! Apkārtējo mīlule, līdz ar to Vijolīte ir izlutināta. Brīnišķīgas sejas ādas krāsas un zīdainas ādas īpašniece - Vijolīte, pat nebūdama skaistule, piesaista visu apkārtējo uzmanību. Viņa nav pļāpīga, prot glabāt svešus noslēpumus un uzklausīt atzīšanos. Līdz noteiktam brīdim paliek mīļotā cilvēka ēnā, uzticīga viņam un gatava uzupurēties. Nelabvēlīgos apstākļos viegli padodas depresijai.

Mežrozīte

24.07. - 02.08.

Durstās! Ar plikām rokām viņu nepaņems, kaut gan, ja ieskatās, adatiņas ir, lai aizstāvētos. Mūsu laikos bez viņas nevar. ”Savvaļas roze”- līdzīga seriāla varonei. Mežrozīte arī ir stūrgalvīga un nesavaldīga, bet ar labu sirdi, un adatas paredzētas tikai, lai aizstāvētu savu trīcošo sirsniņu kā maigajam ziediņam. Drosmīga, gatava cīnīties par savām interesēm līdz galam. Ar draugiem ir atklāta un atsaucīga.

Saulespuķe

03.08. - 12.08.

Atradis savu vietu zem saules. Panākumi neaizmiglo, konflikti neapstādina. Virzās uz priekšu (bet varbūt pa apli?) līdzi saulei. Saulespuķe ir uzstājīga un strādīga. Agri izveido karjeru, bet ieņemot noteiktu vietu sabiedrībā, ne par ko no tās neatteiksies. Slimīgi uzņem neveiksmes, bet prot ar tām cīnīties. Dzīvē ieņem stingru pozīciju, labvēlīgi ietekmē apkārtējos. Draugu un bērnu, kā likums, ir daudz.

Roze

13.08. - 23.08.

Ziedu karaliene! Roze citos izsauc pamatotu skaudību. Pret viņu tiek vērptas intrigas, grib izēst no viņas likumīgās vietas, atstāt bez prēmijas. Viņa ir nepieejama. Grūti visu laiku izrādīt savu nesasniedzamību. Nepieciešams rūpēties par savu veselību un nevajag pārpūlēties. Viņa pieradusi it visā būt pirmā. Pret sevi pārāk prasīga, strādā līdz spēku izsīkumam. Ļoti bieži viņu vienkārši nesaprot un pat apskauž, jo Roze sasniedz augstumus visur, kur atrodas. Ar pretējo dzimumu viss ir lieliski - viņu liela un apbrīno, nēsā uz rokām. Tam, kuram viņa tiks, būs laimīgs vienmēr. Tuviem cilvēkiem dāsni dāvina savu mīlestību.

Delfīnija

24.08. - 02.09.

Askēte. Nav prasīga pret sevi, bet tikai pret citiem. Diemžēl cilvēks, kas dzimis šajā zīmē, var kļūt par grēkāzi. Delfīnijai vajadzētu mācīties dot pretsitienu saviem nelabvēļiem. Prasībās pieticīga. Pieradusi visu darīt savām rokām, uz apkārtējo palīdzību īpaši necer. Viņai viegli ,,uzsēsties uz kakla’’, taču, ja viņa sajutīs jūsu slikto attieksmi pret sevi, tad būs ienaidniece visu atlikušo mūžu, jums atliks tikai reabilitēties.

Neļķe

03.09. - 11.09.

Neļķe – ļoti tiešs cilvēks. Taču šī īpašība bieži nepatīk apkārtējiem. Tomēr Neļķe nepiekāpjas, pat ja spēks nav viņas pusē. Galvenais – taisnībai jāuzvar! Taisnības cīnītāja, visu pazemoto un aizvainoto aizstāve. Neļķe gatava doties cīņā pie pirmās izdevības. Nelaimīgs tas, kas stāv viņai ceļā. Cilvēki viņai uzticas, lai gan izturas ar piesardzību – kuram gan gribas dzirdēt par sevi nepatīkamas lietas. Ģimenē izteikta līdere un ideoloģe.

Astere

12.09. - 22.09.

Asteres izdaiļo rudens skumjas un grūtsirdību. Tā arī Astere, līdzīgi kā zvaigzne naktī, kliedē tumsu ar savu jautrību. Taču tā nav bezmērķīga jautrība, bet apzināta darbība. Šādus cilvēkus ciena gan padotie, gan priekšniecība. Nelabojama optimiste, droši skatās nākotnē un nebaidās no grūtībām. Māk vadīt cilvēkus, ap viņu vienmēr ir draudzīgs kolektīvs – ar savu enerģiju uzlādē apkārtējos. Kārtība it visā: gan domās, gan darbos. Mājās vienmēr valda prieks un ,,siltums”, tur ir daudz gaismas un mājīguma. Īpaši rūpīga pret sev tuviem cilvēkiem.

Virši

23.09. - 03.10.

Cilvēki, kas dzimuši šajā horoskopa zīmē, atšķiras ar izsmalcinātību. Neaizvietojami speciālisti. Zina cenu savām ,,zelta rokām”. Virsis ir labs biedrs. Nelaimē nenodos. Šie cilvēki tiecas sasniegt pilnību it visā. Viņi ir brīnišķīgi gan iekšēji, gan ārēji. Daba apveltījusi viņus ar dotībām eksaktajos priekšmetos, jo viņiem ir analītisks prāts. Patīk kaut ko meistarot ar savām rokām. Neaizvietojami draugi, jo vienmēr var dot vērtīgu padomu.

Kamēlija

04.10. - 13.10.

Patīkama āriene. Izsmalcināta, taču, neskatoties uz to, vīrišķīga. Uzvedībā bērnišķīga, artistiski dotumi. Jau no dabas organizēta un kārtīga. Neapstājas pusceļā un nebaidās no šķēršļiem. Grūtības viņu tikai stimulē. Piemīt gaume, patīk izsmalcinātas lietas, lai tās iegūtu, gatava strādāt ,, melnās miesās ”. Atstāj iespaidu uz apkārtējiem un paliek atmiņā ar savu oriģinālo uzvedību. Reizēm gatava pielāgoties publikai, taču nepārspīlē.

Ceriņi

14.10. - 23.10.

Jaunības, svaiguma un rītausmas simbols. Centīgi un mērķtiecīgi cilvēki. Labprāt palīdz citiem. Taču nevajadzētu pievērst tik lielu uzmanību darba kolēģiem – glaimotājiem. Vienmēr jauni dvēselē, patīk kontaktēties ar jauniešiem. Viņiem viegli sagrozīt galvu, Ceriņi dievina iemīlēšanās sajūtu. Daži viņus uzskata par nedaudz vieglprātīgiem un tādi viņi arī ir. Nelabojami optimisti, viegli tiek pāri visām dzīves grūtībām. Daudz dažāda vecuma draugu. Ar karjeru nesteidzas – svarīgāk ir izbaudīt dzīvi!

Frēzija

24.10. - 02.11.

Bezbailība, mērķtiecība, spītība, kas dažreiz kaitē. Cilvēki, kas dzimuši šajā zīmē, izraisa simpātijas, kas palīdz tiem veiksmīgi virzīties pa karjeras kāpnēm. Tomēr vajadzētu izrādīt lielāku diplomātiskumu. Nevajadzētu pārstrādāties. Frēzija- tipiska darbaholiķe. Baidās nepagūt izdarīt ko svarīgu savā dzīvē, tādēļ gatava strādāt no rīta līdz vakaram. Lai gan pielūdzēju ir vairāk kā vajag, Frēzija nesteidzas ar izvēli. Ar savu uzmanību pagodina vai nu darba kolēģi, vai cilvēku, kurš netraucē tai virzīties pa karjeras kāpnēm. Reizēm cieš savas stūrgalvības dēļ.

Orhideja

03.11. - 12.11.

Šie ziedi pie mums savvaļā neaug. Cilvēki – Orhidejas no citiem atšķiras ar noslēpumainību. Dažādas šaubas noved pie sadursmes ar apkārtējiem un nesaskaņām ar priekšniecību. Tomēr ar pacietību un darbu var panākt visu. Patīk radīt ap sevi noslēpumainību un nav pārāk atklāta pat ar tuviem cilvēkiem. Patīk nostādīt fakta priekšā. Šādai dzīves pozīcijai ir savi plusi – viņa vienmēr paņem to, kas tai pēc taisnības pienākas. Pacietīga, spējīga gaidīt, tomēr nemīl pārāk ilgi būt neskaidrībā un dara visu, lai noskaidrotu situāciju. Ar partneri spējīga uzturēt ilgstošas attiecības, jo ilgi ir noslēpumaina un neizdibināma.

Peonija

13.11. - 22.11.

Īss mūžs ziedam – peonijai. Bet cilvēkam- Peonijai par savu veselību nav jāuztraucas. Izturēs visu – tikai ievērojot saprāta robežas darbā. Viņai vajadzētu būt savaldīgākai un mazāk stāstīt par saviem plāniem. Raksturs piekāpīgs, patīk ilgi un auglīgi strādāt. Reizēm apkārtējie vienkārši apbrīno viņas izturību, izveicību. Šajā zīmē dzimuši daudzi sportisti, bet tie, kas nenodarbojas ar sportu profesionālā līmenī, obligāti uztur sevi labā formā – nodarbojoties ar dažādiem sporta veidiem.

Gladiola

23.11. - 02.12.

Cilvēks, kas dzimis šajā horoskopa zīmē, ar īpašiem talantiem neizceļas, bet ir ļoti izdarīgs un strādīgs. Ar prasmīga vadītāja palīdzību var sasniegt daudz. Nelielās ar sasniegto. Gladiolas zīmē nav dzimuši ģēniji, iespējams, tāpēc, ka visu savu dzīvi pavada meklējot sevi. Te viņus piesaista kaut kas viens, te kas cits. Gladiolas ir ceļotāji – patīk viss jaunais – valstis, pilsētas, cilvēki. Spējīgi pēkšņi aiziet no iesildītās vietas un doties labākas meklējumos. Nelabojami sapņotāji un romantiķi.

Pienene

03.12. - 12.12.

Siltuma simbols. Patīk svaigums, vēja sajūtas. Nespēj dzīvot bez apkārtējo uzmanības. Ekstravagances dēļ reizēm pārkāpj visas gaumes robežas un sabiedrības normas. Ja darbā tiek kritizēta, Pienene spēj aizstāvēties ar reāliem rezultātiem un paveiktiem uzdotajiem uzdevumiem. Patīk saule, siltums – viss, kas saistīts ar dabas atmošanos. Ideju ģenerators un dažkārt šokē ar saviem progresīvajiem uzskatiem. Vienmēr stilīgi ģērbusies, patīk spilgtas krāsas. Darbā ar viņu pastāvīgi kaut kas atgadās tādēļ, ka pieņem lēmumus nepakonsultējoties ar priekšniecību, pat, ja lēmums ir nevainojams. Mīlestībā necieš noklusēšanu. Taisnīga, atklāta un spējīga ļauties jūtām, nedomājot par sekām.

Lotoss

13.12. - 22.12.

Šķīstības simbols. Āzijas tautām Lotosa ziediņš ir ļoti nozīmīgs – ticības un šķīstības simbols. Mūsu platuma grādos Lotoss ir eksotika un nekas vairāk, kaut, pateicoties eksotiskumam, neordinārajai domāšanai un uzvedībai, viņai viss iet no rokas. Ieteicams būt lokanākai attiecībās ar cilvēkiem. Vienmēr spoža, tur sevi pieklājības rāmjos, nepatīk nekas ekstravagants. Priekšroku dod klasikai, kaut gan pati to nemaz nepamana, spēj progresīvi prātot. Gan iekšēji, gan ārēji – labi organizēta. Labs, uzticīgs draugs. Ģimenē nedaudz konservatīva, iemīlas vienreiz un uz visu mūžu.

Ēdelveiss

23.12. - 31.12.

Zieds aug augstu kalnos. Cilvēkam, kas dzimis šajā zīmē, piemīt visas laba drauga rakstura īpašības. Vispirms tas ir drošums. Mierīgs temperaments, tomēr notikumu virpulī reizēm mēdz zaudēt pacietību. Patīk brīvība, svaigs gaiss, kalni, jūras plašums. Dzīvo plaši – necieš priekšrakstus un ierobežojumus. Ar tādām rakstura īpašībām pamanās izveidot labu karjeru, jo vienmēr domā skaidri. Dusmojoties laikus prot savaldīties. Visu dzīvi mācās – dzīvei, mīlestībai, pastāvībai. Ar gadiem kļūst arvien līdzsvarotāka.

Reklāma