eHoroskopi > Horoskops 2016.gadam > Horoskops 2016.gadam: Mežāzis

Horoskops 2016.gadam: Mežāzis

Mežāzim 2016. gads solās būt maksimāli veiksmīgs! Gads turpinās iepriekšējā gada pozitīvās tendences un pat solās būt vēl auglīgāks: zvaigznes Sarkanā Pērtiķa gadā ieies absolūtā rezonansē ar mierīgo un spītīgo šīs zodiaka zvaigznes raksturu.

Mezāzis 2016. gadā izjutīs neparastu pacēlumu un spēku pieaugumu, kas palīdzēs viņam viegli sasniegt nospraustos mērķus. Enerģijas tam būs tik daudz, ka viņš varēs to atļauties tērēt ne tikai uz svarīgām lietām, bet arī uz patīkamiem sīkumiem, hobijiem, ceļojumiem un izklaidēm, vienvārdsakot, praktiski uz visu, ko vien viņš vēlēsies. Jo dabas dotais saprātīgums neļaus Mežāzim pavisam iztērēties uz niekiem.

Tomēr, spēka un iespēju daudzums savu mērķu realizācijai - te vēl nav visi labumi, kurus 2016. gadā Mežāzim ir sagatavojis labvēlīgais liktenis. Galvenais, ko viņam dāvās šajā Pērtiķa gadā zvaigznes, - harmoniju sirdī un pozitīvu attieksmi, padarot krāšņākas attiecības ar mīļoto cilvēku un ienesot svaigu plūsmu viņa dzīvē. Mežāzi var tikai apskaust: tā burvīgā, gaišā un priecīgā sajūta, kas parasti parādās Jaungada naktī, valdīs viņa dvēselē praktiski visu gadu.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Viesturs (viestursg67@inbox.lv), 02.01.2016. 15:42:58 (ip:82.145.217.136)

Brinišķigi:) Laimigu Jaunajā gadā! :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma