eHoroskopi > Horoskops 2016.gadam > Horoskops 2016.gadam: Zivis

Horoskops 2016.gadam: Zivis

Zvaignzes Zivīm 2016. gadā iesaka nepeldēt pret straumi. Uzticieties intuīcijai, lai izmantotu to milzīgo pozitīvo momentu daudzumu, kurus jums vēl jānodzīvo!

Sarkanā Pērtiķa gadā Zivis varēs realizēt daudzus savus plānus un sapņus, bet tikai tajā gadījumā, ja darbosies bez pārpūles, nepiepūlotes, par spīti apstākļiem izsist ar pieri caurumu betona sienā.

Lieta tāda, ka galvenā īpašība (un galvenais āķis) 2016. gadā šai zodiaka zīmei ir tāda: Zivis var nepamanīt, ka šķērslis, kas ir viņu ceļā, nav pārvarams, un cenšoties ar to tikt galā var patērēt pārāk daudz emociju un spēkus. Lai nekas tamlīdzīgs nenotiktu, atnesot Zivīm lielas vilšanās, horoskopa zvaigznes sola tām 2016. gadā apiet šķēršlus tā vietā, lai mestos virsū ar krūtīm uz ložmetēja.

Tāpēc galvenais 2016. gada noteikums Zivīm skan šādi: Veiksmīgi projekti var viegli padoties, taču, ja kaut kas nesanāk, labāk to atlikt. Vai arī atrast vieglāku veidu šī mērķa sasniegšanai. Vai iet apkārtceļu, izmantojot diplomātiju, jaunus variantus un nestandarta pieejas. Bet varbūt nolikt sev priekšā citu, reālāku mērķi? Kāpēc gan ne? Sarkanā Pērtiķa gadā tas ir tikai apsveicami.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma