eHoroskopi > Horoskops 2016.gadam > Horoskops 2016.gadam: Dvīņi

Horoskops 2016.gadam: Dvīņi

Diemžēl, bet 2016. gada paaugstinātā aktivitāte draud vēl vairāk pastiprināt Dvīņu nemieru, kā rezultātā - tas var ne labākajā nozīmē atsaukties uz viņu plānu realizāciju. Sarkanā Pērtiķa gadā Dvīņi būs vēl enerģiskāki, vēl mērķtiecīgāki un vēl nepacietīgāki kā parasti!

Cenšoties paspēt visu pasaulē, Dvīņi ne tikai centīsies būt visur, bet patiešām būs visur, un tas var tiem sarežgīt dzīvi. Jo būt desmitiem vietās vienlaicīgi - tas ir tas pats, kas nebūt nekur: ir liels risks neko sakarīgu nepaspēt un nesasniegt.

Tieši tāpēc horoskopa zvaigznes iesaka šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem 2016. gadā ar garīgu piepūli no tūkstošiem plānu un darīšanām koncentrēties tikai uz dažiem projektiem. Nevarat izvēlēties? Izlozējiet! Galvenais, lai 2016. gadā Dvīņiem būtu skaidra prioritāšu sistēma. Tikai iemācoties dot priekšroku vienām lietām par sliktu citām, Dvīņi 2016. gadā spēs gūt sasniegumus. Turklāt dažos projektos ir iespēja iziet jaunā līmenī - zvaigznes pastiprinās viņu pārliecināšanas spējas un māku inficēt apkārtējos ar savām idejām.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma