eHoroskopi > Dāvanu horoskops > Dāvanu horoskops: Skorpions

Dāvanu horoskops: Skorpions

Dāvanas skorpionam ir otra svarīgākā lieta pēc seksa. Tāpēc jums viņš jāapdāvina ar vai bez iemesla.

Dāvanas bez iemesla tik saņemtas ar sevišķu sajūsmu. Taču, ja aizmirsīsiet apdāvināt jubilejā, tad pārmetumus saņemsiet līdz mūža galam. Skorpions ir pietiekami merkantils, tāpēc mīl zīmīgas dāvanas, ja tām vēl ir simboliska nozīme, tad labāk nevar būt.

Ko dāvināt? Kaut kas noslēpumains, maģisks. Ieintriģējiet viņu, piemēram, iepakojiet kristāla lodi televizora kastē - šīs zīmes cilvēkiem patīk pārsteigumi. Izvēloties grāmatu, pakavējieties pie plauktiem ar trilleriem, detektīviem un psiholoģisko literatūru. Viņu vilina viss satraucošais, nezināmais un pat biedējošais, tāpēc lēciens ar gumiju vai Hičkoka filmu izlase ir radīti tieši viņiem. Daudzi skorpioni aizraujas ar ekstrēmajiem sporta veidiem, tāpēc dažādi alpīnisma vai vindsērfinga piederumi arī būs piemēroti. Sievietei nopērciet krāšņu veļu vai dārgas smaržas. Vīrietim dāviniet lietas, kas uzsver viņa spēku. Dāvanām var būt arī atklāti erotisks zemteksts.

Iepakojums ir obligāts! Viņam patīk noslēpumi un saņemot dāvanu viņš nevēlas zināt uzreiz, kas tur ir iekšā.

Bērniem dāviniet konstruktorus un ierīces eksperimentu veikšanai, mikroskopus, palielināmos stiklus, kokapstrādes instrumentus, jebkuru rotaļlietu ar noslēpumu vai saistītu ar kustīgām spēlēm.

Nav vērts dāvināt kabatas lakatiņus, dvieļus, zeķes - šādas dāvanas pazemo skorpionu.


9 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
davana (i) komentēja 21.09.2009. 07:18:24

Skorpionam laba davana ir apdrukata apaskavelja, string - ar kaut ko asu un trapigu, kadu tekstu, personigu foto, vai attelu (www.tprint.lv)

skorpione (*) komentēja 06.12.2009. 16:21:36

Skorpionītei uz Ziemassvētkiem patiks sudraba rotaslietas,mazi briljantiņi, var arī kaut ko lielāku, teiksim, ferrari nebūtu slikya dāvan

ļaunumiņš komentēja 11.04.2010. 18:31:12

Nepiekrītu tam, ka skorpioniem vajag dāvanas. Un tam, ka "ja aizmirsīsi apdāvināt viņu jubilejā, viņš atgādinās to visu mūžu". Nu, galīgi garām. Dāvanas man nav svarīgas.

+1 Tām dāvanu izvēlēm. Jā, patīk intriga, ekstrēmas lietas un šausmas :D

VIPMINCIS (vika_cosse@inbox.lv) komentēja 12.04.2010. 16:24:26

pilniba piekritu :)
ja cilveks aizmirst apsveikt tas ir tik traki, [un parasti fiziski mes piedodam bet morali tikunta tas vislaik grauzh. un nau svarigi kada ta davana bus galvenais lai neaizmirst]

kriisti komentēja 21.04.2010. 11:49:19

man ar ir svarīgi, lai kaut ko uzdāvina, nav tā ka pieminēšu, bet atcerēšos lieliski tos, kas man neko nebūs uzdāvinājuši, lai gan nekad ne viņiem ne vienam citam par to neteikšu.

jā un iesietas dāvanas ir superīgas, nekad nav paticis uzreiz zināt, kas tur iekšā

komandiere komentēja 04.08.2011. 12:48:34

skorpionei patiktu arii darglietaas jo tas simbolizeetu cik loti vinu miil tas cilvveks kas daavinajis to.vina to vienmeer neesaatu ja taa nebbutu paaraka uzkritosa vai smagneeja.Taadejaadi paskatoties uz to vina atcereetos kaut vai sentimentaalas atminas:)

Nezināms (santalauva@inbox.lv) komentēja 28.10.2011. 11:36:08

Pilnībā piekrītu

lapo (lappo-56@inbox.lv) komentēja 01.06.2015. 08:41:53

Pilnīgi piekrītu!

Charmain (charmain.arevalo55@gmail.com) komentēja 28.01.2023. 03:42:07

Dear ehoroskopi.lv webmaster, You always provide valuable information.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz rakstu sarakstu ]

Reklāma