eHoroskopi > Dāvanu horoskops > Dāvanu horoskops: Dvīņi

Dāvanu horoskops: Dvīņi

Dvīņi dāvanām nepiešķir pārāk lielu nozīmi. Tās ir tikai piedevas patīkamai laika pavadīšanai. Viņiem svarīgāks ir pats dāvinātājs. Viņi arī pārāk nepārdzīvos, ja būsiet aizmirsis viņus apsveikt.

Ko dāvināt? Dāvanas, kas nodarbina prātu, paplašina redzesloku vai palīdz visu darīt ātrāk. Tāpēc gan grāmata, gan datorprogramma tiks saņemta ar sajūsmu. Uzdāviniet viņiem iemīļoto izdevumu abonementu vai pieslēdziet kabeļtelevīziju. Dvīņi būs priecīgi par jaunākās paaudzes mobilo telefonu un nepaliks vienaldzīgi pret dažādiem aksesuāriem: peles paliktni vai telefona turētāju. Turklāt neapgrūtiniet sevi lauzot galvu, vai dvīnim jau nav tas, ko esat noskatījis, jo viņiem reti kad lietas ir vienā eksemplārā. Noderēs jebkura orgtehnika. Sievietēm patīk, lai mājās viss kustētos un iespējami ātri - viņas nekad neapvainosies, ja uzdāvināsiet virtuves kombainu.

Par iepakojumu nelauziet galvu - diezin vai dvīnis to pat pamanīs, viņu interesēs tikai tas, kas iekšā. Taču viņus vada nevis merkantilisms, bet ziņkāre.

Bērni būs priecīgi par dažādiem sīkumiem - brelokiem, nozīmītēm, flomāsteriem, konstruktoriem. Viņiem patīk ņemties ar klucīšiem, mozaīkām, pužļiem. Viņiem patiks loģiskās spēles, grāmatas un dažādus veidu mīklas.


3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Edvins (Edvins262@inbox.lv), 11.09.2009. 12:36:58 (ip:62.85.122.113)

Vinai galvenais ir cilveki, kuri vinu mil un atceras un ir blakus gan laime, gan nelaime, ta ir pati lielaka davana ko vina gaida sanemt.

Inga (negaiss26@gmail.com), 15.12.2013. 21:40:45 (ip:46.109.39.219)

...daļēji nepiekrītu uzrakstītajam !

Julia, 05.06.2014. 21:48:23 (ip:87.246.164.43)

Esmu dvīne. Man pats svarīgākais ir,lai mani atceras un apsveic vismaz mutiski vai rakstiski.
Par dāvanu man konkrēti var pajautāt , ko es vēlos. Parasti es arī pasaku, ko gribu un tad arī vēlos to saņemt.
Neciešu dāvanas, kas samestas ņigu ņegu, kur iemesti visādi krāmi. Vai nu dāvini , ko lietderīgu un vērtīgu vai arī vienkārši uzdāvini labas konfektes vai labu dzirkstošo vīnu. Neapvainošos ja neuzdāvinās neko, bet apvainošos ja nepateiks mīļu sveicienu, tad gan man ir skumji. Noteikti piekrītu par to , ka nevajag domāt par iesaiņojumu. Tas mani dzen pat izmisumā.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma