eHoroskopi > Dāvanu horoskops > Dāvanu horoskops: Jaunava

Dāvanu horoskops: Jaunava

Jaunavas zīmei, šķiet, izpatikt ir visvienkāršāk. ”Dāvanas dāvanām, bet jābūt arī labumam”, apmēram tā spriež jaunavas Daudzas no viņām jau savlaicīgi vienojas ar radiem un draugiem, ko kurš dāvinās. Jo citādāk mājās būs daudz nevajadzīgu lietu!

Izvēlamies praktisku dāvanu, kas atvieglotu ikdienas darbu - virtuves kombains, putekļusūcējs, trauku mazgājamo mašīnu. Dāvanai jābūt praktiskai un izturīgai. Ja dāvināt sīkumus, tad arī praktiskus: šķiltavas vai matu saspraudes. Salvešu komplektu, virtuves aizkarus, ja tie ir dvieļi, tad neaizmirstiet arī dvieļu turētāju, dāvinot kafijas automātu - pievienojiet filtru komplektu.

Iepakojumam nav jābūt spilgtam. Dāvanu var vienkārši iesaiņot, taču neaizmirstiet garantijas talonu un instrukciju. Jaunava lasa pat to lietu instrukcijas, kuru darbības principus pārzina labāk par to izgudrotāju. Ja ziedi ir tikai kā pielikums dāvanai, tad tie faktiski ir simbols, tāpēc tie var būt ļoti pieticīgi.

Bērni dod priekšroku miniatūrām lietām. Meitene būs priecīga par mazām lellītēm, bet puisītis ar prieku spēlēsies ar miniatūru konstruktoru.

Nav vērts dāvināt un tērēt naudu visādiem suvenīriem, piemēram, rozā ziloņiem un citiem nieciņiem - tas nav domāts taupīgajām jaunavām, viņas jums nepiedos bezjēdzīgos tēriņus.

un elegance visur. Taču svari ātri zaudē jūsmu, tāpēc viņus jāapbur pakāpeniski. Ideāls variants - pārvērst visu dienu par svētkiem.


7 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
GitA (githen@tvnet.lv) komentēja 30.04.2010. 18:30:11

šis ir par mani:))esmu jaunava,,un šis horosk.ir precīzi par mani:))

REX komentēja 16.06.2010. 00:01:16

Nē, par mani tas galīgi nav.Man vispār patīk vairāk dāvināt, nekā saņemt dāvanas, bet, ja man ko dāvina, tad vislabāk ziedus...:)

ew komentēja 21.08.2010. 14:12:09

esmu jaunava - traapiits... praktiskums visam paari :D

Zane komentēja 28.08.2010. 11:21:49

Tiesa, ka bezjēdzīgi suvenīri ir garām. Tikai putekļi krājas. Bet nu gluži tik praktiska ar neesmu. Tad jau labāk Teātra, koncertu biļetes, grāmatas, dizaina sadzīves lietas, ceļojumu :) ...

AAA komentēja 27.12.2010. 10:12:46

galīgi garām, esmu Juanava un man patīk nepraktiskas dāvanas un dažādi nevajadzīgi nieciņi, kam ir sentimentāla vērtība

neciešu, kad dāvina praktiskas lietas, vai dāvanu kartes vai iepriekš mēģina noskaidrot ko grib

Leviathan to AAA komentēja 10.03.2011. 16:23:10

Laikam tāpēc, ka tu esi Juanava nevis Jaunava...

Leviathan komentēja 10.03.2011. 16:25:14

Visai precīzi, tikai beigās visu jauc tas excerpts no "svaru" tēmas. Sevišķi precīzi - par bērniem - pats atceros, kāds konstruktoru maniaks savulaik biju.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz rakstu sarakstu ]

Reklāma