eHoroskopi > Zodiakālais horoskops > Zivis

Zivis

Attēls saistās ar grieķu mītu par Afrodīti un Erosu, kuri pārvērtās par zivīm, lai ielektu upē un aizbēgtu no briesmoņa vārdā Tifons. Simbols nozīmē divas zivis, kuras tur savās mutēs tās saistošu ”sudraba pavedienu”. Parasti zivis zīmē it kā tās skatās uz atšķirīgām pusēm, kas nozīmē cilvēka konfliktu starp ķermeni un dvēseli.

Zivs zīmes raksturojums

Attēls saistās ar grieķu mītu par Afrodīti un Erosu, kuri pārvērtās par zivīm, lai ielektu upē un aizbēgtu no briesmoņa vārdā Tifons.

Simbols nozīmē divas zivis, kuras tur savās mutēs tās saistošu ”sudraba pavedienu”. Parasti zivis zīmē it kā tās skatās uz atšķirīgām pusēm, kas nozīmē cilvēka konfliktu starp ķermeni un dvēseli.
Līdzjūtība, universalitāte, pašnoliegšana. Šī ir pārjūtīga zīme, ļoti stipri reaģē uz citu cilvēku domām un jūtām. Zivīm ir nosliece neapzināti uzsūkt svešas idejas un priekšstatus. Zivīm nav pārāk stipra griba, tās ir atkarīgas no apstākļiem. Viņām noderīgi iemācīties stāvēt uz savām kājām.

Divējādības zīme. Zivīm grūti pieņemt lēmumus, tās parasti ir sagurušas, kas traucē tām nodarboties ar sportu, veikt saspringtu darbu. Zivis nav cīnītāji. Viņu riebums pret strīdiem dara tās kautrīgas. Viņām labāk ir netaisnība, nekā izmisīga cīņa par savu taisnību.

Ja zivju pacietība plīst, viņas var sadusmoties tā, ka viņas ilgi nav iespējams nomierināt. Zivis ir pievilcīgas, to šarms, humors un līdzdalība atver tām daudzas durvis. Viņas var būt centīgas un precīzas, kā zivs, kas peld pret straumi. Zivju noskaņojums svārstās no galēja optimisma līdz melnai melanholijai.

Zivis netiecas pēc materiāliem labumiem, tās instinktīvi saprot, ka sava ”es” meklēšana tām būs veiksmīga tikai, ja fiziskās vajadzības nebūs tām par rūpju iemeslu. Bieži Zivīm ir noderīgi iemācīties ar saviem un arī ar svešiem labumiem uzmanīgāk.

Zivis labi jūt smalkās straumes cilvēku attiecībās un tām piemīt nosliece turēties malā no citiem. Apsargā savu individualitāti, uzmanīgi ieklausās savā iekšējā balsī. Mīl dzīvot ar saviem sapņiem. Ja šo spēju attīstīt un kontrolēt, var attīstīt brīnišķīgu aktiermākslu. Zem Zivju zīmes dzimst dzejnieki, muzikanti, skulptori.

Muzikalitāte – iedzimta Zivju īpašība. Starp tām ir daudz dziedātāju. Bieži Zivis izceļas ar vairāk nekā bagātu fantāziju. Pateicoties tam, labi jūt svešu nepatīkamu reakciju uz vārdiem un darbiem. Izceļas ar patiesu līdzjūtību.

Daudzas Zivis gatavas uz visu, cilvēku mocību atvieglošanas dēļ, daļēji, uz darbu sliktos apstākļos. Viņas velta sevi slimiem un izmisušiem un neprasa nekādu apbalvojumu. Ja viņas ir atradušas sevi, viņas ir laipnas, nesavtīgas, uzticīgas, pašaizliedzīgas. Viņu jūtas ir maigas un sirsnīgas, viņas aizver acis uz mīļoto trūkumiem.

Zivju trūkums – fatālisms. Viņām jāmācās saprast, ka nav bezspēcīgas savā liktenī, paskatīties uz sevi reālistiski, izmantot visas iespējas, kas ir viņu rīcībā. Zivis, kas nav aptvērušas savu fatālismu dusmojas un zaudē sevi. Fatālisma apzināšanās dod tām attīstības iespēju.

Devīze - ”Es ticu”

  • Visvairāk sader ar: Vērsi, Vēzi, Mežāzi, Skorpionu, Jaunavu.
  • Vidēja saderība ar: Dvīņiem.
  • Vismazāk sader ar: Auniem, Lauvām.

Zivs zīmē ir dzimuši: Mikelandželo, Rosīnī, Šopēns, Hendelis, Einšteins, Reunārs, Hugo, Karūzo, Vašingtons, M.Gorbačovs, Elizabete Teilore, Steinbeks.

Bērnu horoskops

Jums ir kluss, miermīlīgs un labsirdīgs bērns. Viņš daudz sapņo un nereti jauc fantāzijas ar īstenību. Zīdaiņi var sajaukt laikus: gulēs, kad vajadzētu būt nomodā un otrādi. Bērnu slimības viņiem notiek netipiski: vējbakas var būt līdzīgas alerģijai, bet alerģija vējbakām. Tikt skaidrībā varēs tikai ļoti pieredzējis bērnu ārsts. Attiecībā uz ēdienu viņiem var būt dīvainas simpātijas un antipātijas. Mammai nevajag uztraukties, un jo sevišķi kliegt uz bērnu. Labāk mierīgi novākt ēdienu, kuru bērns nevēlas ēst. Toties viņi ir uzjautrināmi. Ja vēlaties, lai bērns noteikti apēstu Jūsu piedāvāto ēdienu, izdomājiet kādu smieklīgu spēli. Bērns uzjautrināsies un nemanāmi izdarīs to, ko Jūs no viņa vēlaties. Šie bērni mīl spēles ar ūdeni, burvestību pilnas pasakas ar brīnumiem un pārvērtībām. Taču viņi necieš troksni, kliegšanu, vardarbību. Vardarbība tos noved šausmās. Viņiem nevajag skatīties pirms gulētiešanas televizoru, viņiem nevajag klausīties skumīgu vai drūmu mūziku. Vispār šie bērni viegli satraucas un sabēdājas. Viņi var tādēļ saslimt.

Pats galvenais viņiem – kluss, mierīgs noskaņojums. Viņiem grūti kontaktēties ar skaļiem vai skarbiem bērniem. Aiciniet mājās tikai tos, kurus viņi mīl. Bērni labprāt kontaktējas ar Jūsu bērnu, visiem patīk viņa miermīlīgais raksturs un vienmēr esošā gatavība pasmieties.

Dažreiz Jums var šķist, ka zaudējat kontaktu ar savu bērnu, viņš atrodas kaut kādā savā iedomu pasaulē. Jums vajag attīstīt viņā realitātes sajūtu, praktiskumu. Bērnam grūti koncentrēties uz ko vienu, viņam grūti pieņemt noteiktu lēmumu. Gadās, ka viņš pat nevar atrisināt tik vienkāršu uzdevumu: uzvilkt mēteli vai plašķi, zābakus vai kurpes. Attīstiet viņā spējas pieņemt lēmumu patstāvīgi un uzstāt uz to. Kā likums, šie bērni neko nesaprot no naudas. Dodiet bērnam kabatas naudu un māciet, kā ar to rīkoties.

Grūti saprast, uz ko bērnam ir talants. Visbiežāk Zivs zīmē dzimušie ir spējīgi it visā. Viņiem noderīgi nodarboties ar mākslu, no tā viņiem uzlabojas garastāvoklis. Bērnam tāpat noderīgi un patīkami turēt mājdzīvniekus.

Kā likums, Zivīm vispār nav godkāres, un to attīstīt ir bezjēdzīgi. Mācās šie bērni viegli. Taču dažreiz viņiem nepietiek pašpārliecinātības, un viņi var palaist garām sev labvēlīgu iespēju. Sitieni, kliedzieni, sodi nekad nesasniedz mērķi attiecībās ar Zivīm. Toties tās viegli padodas miermīlīgai ietekmei.

Atvēliet tiem nodarbībām noteiktu laiku un vietu. Bērnam nepieciešams savs stūrītis, kura plašumam un izmēriem jābūt pārdomātiem un jāpatīk bērnam.

Nodarbību laiku nepieciešams ievērot bez ierunām. Stingrai dienas kārtībai ir liela jēga Jūsu bērnam. Šie bērni viegli uzsūc sevī jebkādu ietekmi: gan sliktu, gan labu. Tajā ir viņu spēks un vājība. Kamēr bērns nav iemācījies atšķirt labo no sliktā, tas var trāpīt sliktā ietekmes zonā.

Neskatoties uz bērna ārējo maigumu un ietekmējamību, viņu būs grūti novērst no sliktas kompānijas, ja jau viņš ir nonācis tās ietekmē. Tāpēc vecākiem ir jāizseko, kas ir viņa draugi. Pacentieties nodibināt emocionālu kontaktu ar savu bērnu. Nepieciešams izvēlēties pareizo momentu: vislabāk ar viņu sirsnīgi parunāties mierīgā, klusā atmosfērā pirms gulētiešanas.

Slimo šie bērni netipiski, par ko jau bija rakstīts iepriekš. Kopējā dzīvesspēja bērnam nav pārāk liela. Vecākiem viņš ir jāsargā no apbēdinājumiem, jo saskumis viņš var saslimt ar jebkuru slimību (iespējamas kakla, plaušu, kuņģa slimības, slimības, kas saistītas ar iekšējiem sekrētiem). Zivs zīme simbolizē cilvēka kāju pēdas. Izvēlaties savam bērnam atbilstošus apavus, viņam var būt tulznas, plakanā pēda, kāju pirkstu deformācija. Tāpat ir nosliece uz mēnessērdzību un hipohondriju. Sekojiet, lai Jūsu bērns nebēdātos, neskumtu, neuztrauktos. Tad slimības iespēja būs stipri mazāka.

Kas nav vajadzīgs Jūsu bērnam? Šausmīgi stāsti pa televizoru, vardarbības ainas, skumja mūzika. Skaļu vai skarbu cilvēku kompānijas. Jebkāda kliegšana, troksnis, nervozitāte. Pieaugušo vai bērnu kompānija ar sliktu ietekmi.

Kas nepieciešams Jūsu bērnam? Klusa, mierīga atmosfēra. Mākslas nodarbības, mājdzīvnieki. Iemāciet viņu pieņemt lēmumus un neatkāpties no tiem, atšķirt iedomas no realitātes. Mācēt koncentrēties. Pēc iespējas iemāciet rīkoties ar kabatas naudu.

Temperaments un raksturs

Šī ir pēdējā Zodiaka zīme. Zivis parasti saprot visus un jebkuru, izņemot sevi. Visu dzīvi var meklēt savu ”es” virzoties pēc taustes un atkāpjoties, nezinot, kā uztvert šo ”es”.

Zivis vada neredzamā dzīves puse. Viņas grūti ar ko saistīt, katrā momentā tām ir sava patiesība, tās ir kā garaiņi. Zivis piedzimst sagurušas, tām nav enerģijas šķēršļu pārvarēšanai, ikdienas piepūlei sīku rūpju pārvarēšanai. Viņu dzīve ir līdzīga mājai bez logu stikliem, caur šo māju pūš visi vēji.

Jebkuras sāpes, karstums, aukstums – viss viņas ietekmē un uzreiz atspoguļojas, radot šīs mājas nabaga iemītnieku vēl nabagāku un nogurušāku. Citi, atkal otrādi, tiem piemīt nerviski enerģētiska daba, kura var noturēt tos nomodā dienām, nedēļām, kuru laikā viņu vairums sevi izmoka, sākot milzums daudz nebeidzamu darbu, projektu, plānu, atliekot tos uz rītdienu u.t.t. Aizrāvies, stiprais Zivs tips; sevi vadošs, taču vairāk ar pārliecināšanu, pierunāšanām, nekā ar spēku.

Zivis – Visuma pilsoņi, kuras nepieder sev, viņas ir visur un nekur. Reti jūt sevi vēlamas, viņām vajag vismaz divreiz pateikt, ka vēlaties viņas redzēt vai uzcienāt, pirms viņas padomās, ka jūs, iespējams, patiesi vēlaties viņas redzēt.

Zivis interesējas par visu un visiem, taču ļoti specifiski, tām nav nekā patiešām vērtīga, taču nav potenciāli vairāk iekšēji bagāta cilvēka, kā attīstītas Zivis. Taču tādas ir retums, jo darbam ar sevi tām nepieciešama koncentrācija, piepūle, gribasspēks, Zivis ir kaut kur pusceļā starp nulli un bezgalību. Tās svārstās starp slikto un vareno, starp klosteri un cietumu, no nevainīgas piekrišanas līdz mazohistiskai pašiznīcībai, no līdzcietības pret cilvēku nelaimi līdz sevis žēlošanai.

Zivis – sevis un citu upuri. Zivis – bezgrēcīgi bērni, kuri spēj saglabāt mieru pa īstam bīstamās situācijās un krist panikā dēļ nebūtiska sīkuma.

Iespējams Zivis ir paši uzticīgākie cilvēki no visām Zodiaka zīmēm.

Jums gribās tos paņemt līdzi, mīkstinot viņu sāpi, palīdzēt viņiem atrast sevi, paņemt aiz rokas, izvest no miglas, taču viņi reti Jums to ļaus izdarīt. Viņus piesaista viņu ciešanas, kuras kļūdaini pieņem par realitāti. Parasti viņu ”realitāte” uzvar un ievelk palīgu tuksnešainajā izmisuma zemē. Tāpēc starp Zivīm ir daudz fatālu sieviešu. Apģērba izvēlē lielākā nozīme viņām ir mistikai un fantāzijai, viņas maz rūpējas par modes untumiem, var izturēties pat nevērīgi pret apģērbu.

Sievietei vieglāk būt Zivij, nekā vīrietim, jo sabiedrība uzskata nomāktu, sapņainu, neizlēmīgu sievieti par piesaistošu un neatbalsta šīs īpašības vīriešos.

Psihoseksuālais raksturojums

No visām 12 Zodiaka zīmēm visgrūtāk raksturot ir Zivis. Pat, ja vispār arī ir kādas atslēgas viņu seksuālajai dzīvei, tad tās var būt atrastas Neptūna ietekmē seksa jomā, tāpat augstākajā oktāvā – Venēras ietekmē, kas dara Zivis virsideālistiskas un garīgas. Zivis ar gatavību piekritīs, ka atrast cilvēku ar visām labajām īpašībām, kuras viņas meklē, praktiski neiespējami. Tāpēc tās pat necenšas.

Cits ceļš aprakstīt viņu seksuālo dzīvi – izpētīt dažādus tradicionālos raksturojumus, kurus astrologi piesaista horoskopa 12. mājai, pār kuru valda Zivis (to sauc par slepeno ienaidnieku un bojā iešanas māju). Viņiem gadās saskarties ar garīgām slimībām, seksuālām novirzēm. Viņi arī valda pār neparedzētām traģēdijām cilvēka dzīvē, maņu orgānu bojājumiem, atsvešinātību. Tāpēc tie bieži ir saskanīgi ar Jaunavas un Svaru zīmju cilvēkiem, īpaši garīgi emocionālā jomā, tā kā arī šīm zīmēm ir savas grūtības attiecībā uz mīlestības fizisko pusi.

Zivīm starp vīrieti un sievieti ir nosliece uz ”vergs-saimnieks” tipa attiecībām, paši viņi bieži izvēlas verga lomu. Viņu vēlme atrasties kāda varā liek tiem meklēt cilvēkus ar stipru gribu, kuri valda pār viņiem gandrīz ar armijas stingrumu visās dzīves jomās.

Neseksuālie manevri

Zivis, protams, ar dažiem izņēmumiem, skaitās starp pašiem viltīgākajiem un nelaimīgākajiem cilvēkiem neseksuālos manevros. Neptūns tos padara par meistariem citu cilvēku mānīšanā. Viņi izmanto visus neatļautos līdzekļus, lai sasniegtu labklājību un emocionālu izlādēšanos. Taču aizstāvot Zivis, vairumā gadījumā viņiem nav pat nojausmas, ka viņu uzvedība ir negodīga.

Vairums Zivju sasniedz savus mērķus, cenšoties manipulēt ar citu emocijām seksuālajām vēlmēm.

Kā apmierināt Zivis

Vairums Zivju dzīvo ilūziju pasaulē. Lai cik viņi nebūtu liberāli seksuālās attiecībās, ar viņiem nepieciešams izlikties. Viņi bieži uzvedas tā, it kā dzimumakts nenotiek patiesībā vai it kā viņu iesaistīšanās, pat pati nenoturamākā, ir tikai žests partnera apmierināšanai. Saskaņas labad labāk ļaut viņiem attiekties pret seksu ar vienaldzību.

Daudzas sievietes-Zivis ir seksuāli frigīdas un pret jebkuru vīrieti izturas viltīgi, valdonīgi, rupji, apvainojot to, lai kompensēt savu neveselīgo attieksmi pret dzimumtieksmi. Šādi cilvēki visbiežāk uzvelk labvēlīguma un pašuzupurēšanās maskas.

Vīriešiem Zivīm šāda uzvedība nav raksturīga. Viņi parasti ir romantiski, uzmanīgi un uzticīgi mīļākie, vīri, kuri vēlas izdarīt patīkami savam partnerim. Ja viņu laulībā atklājās nesaderība, viņi reti kad izšķiras. Tā vietā viņi pastiprina attiecību pozitīvos aspektus.

Tā kā Zivis ir ūdens zīme, viņas ir ļoti emocionālas. Zivis pilnībā ir atkarīgas no mīlošajiem. Viņas pastāvīgi veic pārbaudes saviem partneriem, lai tie pierādītu savu mīlestību un pierādītu, ka Zivju bailes un aizdomas ir tikai fantāzija. Zivīm vajag izvairīties no paranojas un sajūtas, ka viņas ir nodevuši. Viņām vajag atīstīt savas pozitīvās īpašības: līdzjūtību, viesmīlību, dāsnumu. Tāpat viņām vajadzētu uzmanīties no virsjūtības un nepārtrauktas pļāpāšanas.

Pozitīvās īpašības

Zivīm ir daudz pozitīvu īpašību, taču viņu tieksmes dēļ uz pašiznīcību un negatīvismu, tām nākas cīnīties vairāk, kā citiem, lai parādītu savas labās īpašības.

To nodomi parasti ir godīgi, un tās necer sastapt citus cilvēkus ar godīgiem nodomiem. Tās viegli piedod kļūdas. Mīl dabas skaistumu. Tās it kā uzņem zināšanas neapzināti un bieži konstatē faktus un patiesības, kurus viņas līdz galam nebija aptvērušas, taču kuras vienalga šķiet patiesas. Tām ir stipri attīstīta humora izjūta. Bieži Zivis ir pārāk apzinīgas pret darbu, taču tām nepieciešams mācīties, lai būtu vēl metodiskākas un organizētākas. Tām tāpat nepieciešams vairāk ticēt sev un savām spējām, uzticēties savai intuīcijai. Tās līdzjūtīgi attiecas pret trūkumiem, tās pat nevar skatīties vai pat dzirdēt par citu ciešanām.

Negatīvās iezīmes

Iespējams pašu lielāko viņu trūkumu citi cilvēki pat nenosauks par trūkumu, taču Zivīm tā ir negatīva īpašība: tās drīzāk iegrims savā iedomātajā pasaulē, nekā satiksies aci pret aci ar reālo dzīvi. Tās būtu mierīgākas, ja iemācītos dzīvot šodienai.

Zivīm vajag pamēģināt stabilizēt savu personību un stāvēt pretī vējiem, kas izpūš tās uz visām pusēm. Tāpat viņām vajag pamēģināt būt ne tik izklaidīgām savās domās un ieņemt noteiktu pozīciju. Dažreiz tās var sajust, ka viņu noskaņojums pēkšņi strauji pamainījies un viņām pēc tam nāksies nožēlot par izdarīto izvēli. Taču tas ir pat labāk, nekā pastāvīga neizlēmība.

Mīlas ekonomika

Ja viss, kas rakstīts par Zivīm šajā sakarībā liek Jums domāt, ka viņas ir vājas un bezpalīdzīgas, tad Jūs ļoti maldāties. Zivis skaitās vienas no labākajām spēlētājām mīlas ekonomikā.

Nepārliecinātības sajūtas un mainīgā noskaņojuma dēļ tās vēl agrā bērnībā uzzina par naudas varu. Ja viņas ne vienmēr māk taisīt daudz naudas pašas, viņas veikli manipulē ar tiem, kas var taisīt naudu. Ja ir tāds cilvēks, kuram naudas ir par daudz, un viņš nezin, kā to iztērēt, viņai vajadzētu kontaktēties ar Zivi, kurai piemīt varena māksla, un palīdzēs tikt vaļā no liekas naudas ātri un labā stilā.

Vispiemērotākie partneri

Līdz 29,5 gadiem pašus piemērotākos partnerus jāmeklē starp Vēžiem un Skorpioniem. Visas trīs ir ūdens zīmes un līdz 29,5 gadiem to attiecības ir ļoti ciešas, emocionālas, kaislīgas un bieži vētrainas. Jaunībā Zivis piesaista Skorpiona valdonīgās personības un bērnišķīgi nepraktiskie Vēži.

Pēc 29,5 gadiem tās var būt saderīgas ar Svaru zīmi. Svari piesaista Zivis ar mierīgu graciozumu un līdzsvara izjūtu. Nobriedušas Zivis piesaista Ūdensvīri, kuri paplašina to sociālo pasauli, palīdz apspiest savu virsemocionalitāti.

Pēc 41,5 gadiem Zivis jau ir ieguvušas lielu stabilitāti un tuvu piegājušas savam labākajam partnerim un draugam – Jaunavai, kura ir pretstats Zivs zīmei. Abas zīmes – viena lidojuma putni, zem asas astroloģīskās ādas, kopā tās stabilizē viena otru. Abas zīmes vienaldzīgi attiecas pret seksu.

Noslēgumā aicinu Zivis izmēģināt katru no 12 zīmēm, jo Zivīm ir vissarežģītāk atrast partneri.

Uzticamības vērtējums

Parasti Zivis ir ļoti uzticīgi cilvēki, īpaši jaunībā, kad tās ir dziļās un ilgstošās attiecībās ar stiprām personībām, kuras virzīs viņu attiecības un valdīs. Taču pēdējām vajag izturēt kautrīgo Zivju raksturu.

Jautājumi Zivīm

  • Kāpēc Jūs nepiepūlēsieties vairāk, lai atrastu seksuālu saderību? Jūs pārāk viegli atkāpjaties.
  • Vai zināt, ka Jūsu pašpiederība ir iznīcinoša Jums un citiem?
  • Vai apzināties, ka pilnība cilvēkā nav obligāta, jo mēs visi esam mirstīgi un nepilnīgi?
  • Beigu beigās, mēs zinām, ka Jums ir pati bagātākā fantāzija no visām Zodiaka zīmēm, taču Jums vajag iziet no savas čaulas un padalīties ar savu talantu ar citiem.

Erotiskais horoskops

Sievietes pasaule – tā ir aktieru, mākslinieku, literātu un bohēmas pasaule. Viņa dzīvā sevis izdomātā iedomu un cerību karaļvalstī. Viņas erotika realizējas pielūgšanā, mīlas ”dramaturģijā”, spēlē, bet tikai ne fiziskā tuvībā. Un kaut viņa cenšas savā bagātajā iztēlē pārvērst partneri par princi, ne pārak augstais temperaments nesniedz viņai pilnu gandarījumu no tuvības. Viņas dzīve paiet brīnuma gaidīšanā, cerībā sastapt kādu, kas viņu nobērs ar rozēm. Kā likums, vīrieši pie viņas neatgriežas, tā kā ne pārāk mīl romantiskas asaras intīmu glāstu momentos. Nesaprašana, ka seksā vajag mācēt ne tikai ņemt, bet arī sniegt, noved to melanholijas stāvoklī. Pēc dabas viņa ir laipna un daudzi jaunieši iegūst savu pirmo pieredzi viņas apskāvienos. Laulības dzīvē viņa nereti krāpj, ko nespēj izskaidrot ne viņa pati, nedz viņas laulātais.

Vīrietis, kas dzimis Zivs zvaigznājā ir apveltīts ar lielu jūtību. Viņa bagātā iekšējā pasaule ir pilna ar pārdzīvojumiem un kontrastiem, un erotiskie motīviem tur ir ne pēdējā vieta. Viņa jūtīgums uzbudina sievietes un sniedz tām milzums baudas. Taču jebkurus viņu centienus piekļūt viņa dvēselei viņš maigi, bet pārliecinoši noraida. Kad šādi centieni kļūst pastāvīgi, nemanāmi aiziet, dodot sievietei saprast, ka viņš ir ”kaķis, kurš ir pats par sevi”. Viņš labi saprot patiesību, ka sieviete ”mīl ar ausīm” un ir gatavs ar savām runāt sajaukt prātu. Par viņa intīmajām attiecībā nezin pat paši labākie draugi. Viņam pietiek pārdzīvot savas uzvaras vientulībā. Sirdī viņš ir kolekcionārs, taču kolekcionārs, kurš māk novērtēt savus ieguvumus. Laulībā stājas diezgan pašapzinīgi, kaut arī nejūt vajadzību nedz pēc sievas, nedz bērniem. Laulības dzīve viņam ir diezgan stabila, taču sievai pietrūks viņa atklātības.

Profesijas

Attiecības pret darbu drīzāk intuitīvas, nekā racionālas, Zivīm vajag strādāt savā ritmā. Tās labi reaģē uz dotajiem apstākļiem, neuzspiež savu varu, ”nespiež” un izvairās no spiediena no augšas. Svarīgam un personīgam darbam ir uzticīgas līdz pat pašupurēšanai.

Zivis ir ārkārtīgi talantīgas – tās ir rakstnieki, mākslinieki, aktieri, muzikanti, tas ir mākslas cilvēki.
Tām piestāv šādas darbības jomas: medicīna, pedagoģija, izpētes darbi, kuģubūves, apavu meistari, zvejniecība, biržas joma, tāpat viņu vidū bieži gadās krāpnieki, un šmaukļi.

Daudzas no viņām parāda interesi pret visu neparasto: jogu, astroloģiju, hiromantiju, pārdzimšanas teoriju un citām okultajām zinātnēm. No viņām sanāk neslikti mediji.

Dažas veiksmīgi tiek ar visu galā tur, kur citi cieš sakāvi, un cieš sakāvi tur, kur citi viegli tiek galā. Attiecības pret naudu mainās atkarībā no dzīves uzskatiem.

Mīlestība

Variāciju tik, cik zivju jūrā. Vīrietis diapazonā no Donžuāna, griboša sevi atdot visām sievietēm (haizivs mīlestības okeānā) – līdz klusējoši cietuša mīlas upurim.

Sievietes no romantiskas, mistiskas, liktenīgas sievietes – līdz maigai, uzticīgai, kaut arī ne pārāk paklausīgai sievai, kura pieder vienam vīrietim pilnībā un uz visiem laikiem, kas liekas pārāk laba, lai tajā noticētu.

Ir arī iemīlējušies savā ”dievišķībā” no attāluma, kuri nevienam neatklāj savas jūtas, īpaši kaisles objektam. Mīlestība stāv uz goda pjedestāla, viņi var mīlēt pašā augstākajā eksaltētajā līmenī, vai nemīlēt vispār, noniecināt mīlestību līdz zemākajam līmenim – tā var būt paradīze vai elle.

Nav sarežģītākas sirds, kā Zivij – tā ir plaša, mīklaina, neizprotama kā jūra. To apdzīvo dažādas brāzmas. Mīlestība atnāk pie Zivīm pa kluso un aug nemanot. Tās pašas reti zin, kur mīlestība ir sākusies un kur beigusies. Šķietama indifferentitāte izskaidrojas ar iekšēju neatvērtību vai bailēm sevi sasaistīt uz ilgu laiku. Var uzturēt platoniskas attiecības un pārdzīvot savu kaisli vienatnē, bet acīmredzamas nepieciešamības, to jūtīgums ir stiprs un lipīgs.

Zivis nav iekarotāji, bet dod priekšroku, lai viņas izvēlas, taču jābūt redzamam, ka izvēlaties tieši viņas, un nevienu citu. Viņas necīnās ar sāncenšiem, drīzāk noies no ceļa, novēlēs Jums laimi ar citu cilvēku. Dod priekšroku dot smagu upuri, nekā sarīkot greizsirdības scēnu. Galvenā grūtība – nezin, kā uzsākt, izveidot attiecības ar cilvēku, taču arī nezin kā tās saraut.

Svārstās – atstāt, pamest vai atgriezties. Klusējoša nomāktība, daudzi iemīlas cilvēkos, kuriem nodarīts pāri, morālos un fiziskos kropļos, kurus cenšas izglābt ar savu mīlestību, jo mīlestība daudzām Zivīm nozīmē palīdzību, viņām vajag sevi sajust vēlamiem, saprotošiem būt laimīgiem bez šaubīšanās. Ja tas tā ir, tad nav uzticamāka, noderīgāka, piedot gatavāka partnera.

Mācība Zivīm: mācīties neziedot zīli rokā dēļ medņa kokā.

Zivis ir laimīgas ar Jaunavu, Vērsi, Vēzi un Mežāzi, Skorpionus saprot bez vārdiem. Tām vajadzētu izvairīties no Svariem un Dvīņiem.

Veselība

Parasti uztraucas par savu veselību. Tāpat kā Jaunavas, Zivis meklē sevī slimības simptomus. Pie pirmajām ziņām par gripu – lasa visus medicīniskos žurnālus un mācību līdzekļus, bieži vien ne tos populārākos. Bieži paši sevi maldina.

Zivis ir jūtīgas pret dažādām slimībām, kuras var nogāzt negaidīti un nopietni. Zivis ir izvēlīgas ēdienā un mīl delikateses. Starp Zivīm ir daudz veģetāriešu.

Vājās vietas: pēdas, papēdis, pirksti, īpaši uzņēmīgas pret tirpšanu, īpaši potītes, vēnu varikozi, reimatismu, plīsumiem, polipiem, uzpampumiem, saaukstēšanos. Vairāk nekā citas Zodiaka zīmes uzņēmīgas pret šizofrēniju.

Aizsardzības mēri: silts, sauss klimats, jāizvairās no mitrām telpām. Fiziski vingrinājumi, bieža atpūta, atvaļinājums mērenā jūras krastā, atklātās kalnu apkārtnēs. Turēt kājas sausumā un siltumā. Regulāra kāju vanna un deguna higiēna ar jūras sāļiem.

Gastronomiskais horoskops

Zivis ir pēdējā horoskopa zīme, tāpēc tās ir tik atšķirīgas. Psihiski mobilas, bet ļoti mainīgas. Vienas pārāk sagurušas, citas dzīvīgas, taču visām Zivīm piemīt liels iekšējais spēks. Lielā jūtība, emocijas un jūtas stipri ietekmē to psihisko stāvokli. Vielmaiņas procesos Zivīm vājais posms ir inžu un kaitīgo vielu neitralizēšana un izvadīšana. Tāpēc tām ir tik svarīga diēta un produkti, kuri satur kālija sulfātu, dzelzs sulfātu, jodu un sēru.

Rekomendācijas – izvairīties no cepta, trekna ēdiena, asām mērcēm, kodīgiem gardumiem, tāpat no stipra alkohola, nikotīna un narkotikām. Zivīm visvairāk noder putras no diedzētiem graudiem un rīsiem. No augļiem vislabāk izvēlēties vīnogas, ābolus un granātas. Labi lietot pārtikā riekstus un sēkliņas – saulespuķu un ķirbju. No agriem dārzeņiem – redīsi.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma