eHoroskopi > Seksa horoskops > Seksa horoskops. Zivis

Seksa horoskops. Zivis

(19.02 - 20.03)

Sieviete

Viņa ir neārstējama romantiķe un viņas temperaments ir it kā vērsts uz iekšpusi. Dažādos periodos viņa rada dažādus tēlus un baro ilūzijas, kuru kopēja iezīme ir to nerealitāte.

Bērnībā viņu sajūsmina pasakas, bet uzzīmētie tēli ir ne mazāk reāli, kā patiesie. Viņas pirmās iepazīšanās - mīļi, delikāti, romantiski zēni, ar nepilnīgi apzinātu seksuālo tieksmi. Sievietes, kas dzimušas šajā zīmē, var iedalīt divās grupās.

Uz pirmo attiecas tās, kas veido stabilus sakarus ar vīrieti, kam nepiemīt pārāk vētrains temperaments. Kā likums, viņa dzīvo ar viņu ilgi un laimīgi. Uz otro grupu attiecas daudz nemierīgākas sievietes. Galanta un romantiska mīļākā vietā viņas iztēlē prevalē pirāts. Visi saka, ka ja vien viņai pietiktu drosmes saistīties ar tamlīdzīgu vīrieti, tad viņa, nešaubīgi, būtu ļoti laimīga. Tomēr, kā likums, viņa izvairās no īstiem simtprocentīgiem vīriešiem, jūtoties drošāk psihiski vāju vīriešu starpā, kas pieprasa no viņas puses rūpes un iecietību.

Nereti viņa atrod sevi mākslinieku, politiķu mīļākās un uzticības personas lomā, t.i,. cilvēku, kuru slava ir zināmā mēra atkarīga no viņas mierinājuma. Viņa baidās ne tik daudz īstu vīriešu seksuālā spēka, cik briesmu zaudēt sapņu un ilūziju aizsargslāni un pārbaudīt sevi, kā sievieti. Viņa nevar uz to iedrošināties, tāpēc viņas ”zēni” paliek, bet vīrieši nereti ar aizvainojumu aiziet.


Vīrietis

Viņš ir cilvēks, kas vērsts uz iekšpusi, kuram citi ir tikai viņa pašanalīzes instruments. Viņš vada ļoti bagātu seksuālo dzīvi, sagādājot neaizmirstamas sajūtas savām partnerēm. Turklāt viņš tomēr neļauj tām atklāt savu patieso iekšējo pasauli.

Viņš ir apdāvināts ar ļoti bagātu iztēli, kuru pārzina tikai viņš pats. Viņš bieži mīl runāt par gultu, runā par to valdzinoši, ir pilns siltuma un erotisma, aprakstot savas partneres skaistumu un ķermeņa jaukumus. Sievietes, atceroties par viņu, atveido savā iztēlē absolūti nepareizu viņa individualitātes tēlu.

Viņš jūtas bezgala vientuļš, tāpēc gala rezultātā seksuālajās lietās viņš cieš sakāvi. Nav tādas sievietes, kas varētu piekļūt viņa iekšējai pasaulei un saprast viņa patieso dabu. Katra no viņām līdz dzīves beigām atcerēsies ar viņu kopā pavadītos brīžus, bet viņš aizmirsīs par viņām visām un būs aizņemts tikai pats ar sevi.


5 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Kasyts (brunis15@inbox.lv), 24.10.2010. 01:13:47 (ip:212.183.140.100)

Nju sis horoskops pa viirieti pilniibaa atbilst sos daudzos gadus cik esmu nodziivojis vis ir pilniibaa perfekta taisniiba un tas ir vienkarsi ideali...
Vientuliiba taa mani nekad nepamet.. :(

kika (kolosala2@inbox.lv), 14.02.2011. 00:52:47 (ip:78.154.139.159)

mans partneris kurs ir ari zivs galigi dazreiz mani nesaprot un nepievers man uzmanibu man patstavigi ir jaatgadina vinam par sevi gulta vins ir tik tiesam labs,bet dzive ar vinu man sagada vienas asaras un ciesanas jo vins ir egoists kas parsvara doma tikai par sevi:(

hi (krista@inbox.lv), 05.03.2012. 12:29:28 (ip:81.198.190.55)

Mans puisis ie zivs un viņš vienmēr ir ieinteresēts par mani un ir labs:)

nika (evel777@inbox.lv), 15.06.2012. 18:10:12 (ip:95.68.10.240)

zivs vīrietis-nulle gultā, sevī ieķēries narciss, prot skaisti muldēt , jā, un īsām tikšanas reizēm, kādam ,, ātrajam" der

Katy (playwthm@hotmail.com), 27.06.2012. 09:24:59 (ip:46.109.139.12)

Piekritu shim aprakstam, esmu pati zivis un biju ilgu laiku ar virieti zivis kopa...
Taisniba gan par mani, gan par vinu.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma