eHoroskopi > Seksa horoskops > Seksa horoskops. Ūdensvīrs

Seksa horoskops. Ūdensvīrs

(21.01 - 18.02)

Sieviete

Viņai piemīt skaidri izteikta seksuālā individualitāte. Viņa reti mēdz būt kaislīga vai auksta, kā likums neizjūt daudzas emocijas, kas pieejamas Skorpionam, tomēr vienmēr protestēs pret jebkuru mēģinājumu pazemināt seksa nozīmi viņas dzīvē.

Izceļas ar godkārību, mērķtiecību, viņas radošā daba tiecas uz pilnību un tāpēc bieži neciešami attiecas pret citu kļūdām. Viņa var būt ideāla partnere savaldīgam, mērenam vīrietim. Vētrainas kaislības viņai nav pieejamas.

Sekss ģimenes dzīvē kļūst viņai par rituālu, kas ir nesaraujami saistīts ar nakts iestāšanos. Viņa akurāti pakārs savu apģērbu, rūpīgi nomazgāsies, sasukāsies, sasmaržosies un uzvilks nakts veļu. Vīrs gulēs un lasīs grāmatu, gaidot viņas atnākšanu. Rīkojoties tā, viņa vadās pēc vislabākajiem nodomiem, jo viņa patiešām gribējusi izdarīt tā, lai viss būtu pēc iespējas labāk. Viņš, iespējams, vēlētos kaut reizi iegūt viņu uz grīdas, ar izpluinītiem matiem, izmētātu apģērba gabalu kaudzē, kaut vai reizi izbaudīt viņas ķermeņa smaržu, vissmalkākās parfimērijas smaržas vietā.

Viņa var izdarīt daudz ko viņa labā, bet tikai ne to, jo pati neizjūt tādu vajadzību. Dzīvesbiedra krāpšana no viņas puses ir praktiski izslēgta. Toties viņas iemīļotā nodarbe ir mājas saimniecības pārziņa un viesu uzņemšana. Viņa ir kompānijas cilvēks un sabiedriska, mīl pievērst sev uzmanību, mīl patikt un priecāties.Vīrietis

Viņa temperaments seksa jomā ir pilnīgi normāls. Sievietes viņam ir zemāk stāvošas būtnes, tomēr viņš nav viņu ienaidnieks, kā Svari un Skorpions. Meitene viņam visbiežāk asociējas ar ”nevainību”, kuru viņš patiesi aizstāv. Tāpat kā Lauva, viņš sliecas ticēt visabsurdākajiem ”vīriešu mītiem”. Viņš ir viens no nedaudzajiem, kas identificē sievietes estētisko skaistumu ar viņas seksuālo vērtību.

Viņš sliecas domāt, ka sekss – tā ir viena no jaunības kļūdām, no kuras cilvēks izaug , lai nodarbotos ar nopietnām lietām: pelnītu naudu, dibinātu ģimeni, audzinātu bērnus utt. Nekāds brīnums, ka viņam bieži ir uzbāzīga un neapmierināta sieva.Turklāt Ūdensvīrs vienmēr uzskata sevi par aizskarto pusi.

Viņš nevar iedomāties, ka viņa ”maksimālie sasniegumi” seksa jomā nav nemaz tik diži, salīdzinot ar citu vīriešu viduvējo aktivitāti. Pret savu sievu viņš attiecas ar lielu iecietību, uzskatot, ka viņa nespēj pilnībā atbildēt par savu rīcību.


26 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
es komentēja 13.12.2009. 00:53:49

visur tiek pārdrukāts šis stulbais horoskops.... lasu lasu un jo biežāk lasu jo vairāk tas man neatbilst...:D īpaši man patīk tā vieta par praktisko uzticību ""mūžam tava"" un seksu tikai gultā.... piedevām naktskreklā...:D nez kur es biju tajā brīdī???...:D

Marta komentēja 26.12.2009. 15:12:39

Pilnīgi piekrītu...nemaz neatbilst patiesībai..sajūta,ka lasu pavisam par nepazīstamu cilvēku..

Beibe komentēja 06.01.2010. 08:59:57

Muļķības! Cik man ir bijis sakars ar ūdensvīriem, viņi ir vieni no labākajiem partneriem gultā. Uzmanīgi, nesavtīgi, pacietīgi, romantiski utt.

ūdensvīrs komentēja 03.02.2010. 08:20:57

es šo horoskopu lasīju kādā horoskopu grāmatā, kad biju maza.. ja nemaldos tā bija kādu 70to gadu grāmata.. :)
laiki mainās - sekss arī.. :)

ES (roterdammm@inbox.lv) komentēja 28.02.2010. 21:21:25

Nekadas sakritiibas,dreebes izmeetaa,pec sevis nenovaac traukus,reti gatavo est,seksu vajag izluugties,nekas nepatiik seksaa,tikai klasiska poza.Nekaa patiikama,spiitiiga.

udensviirs komentēja 05.03.2010. 08:10:43

kato saprast , vajag izlugties, neka tamliidziiga, tad jau tev nav paveicies, man gan viss vienkarsi perfektaak nemedz buut, ideaals augums, mati, kartigas dreebes, viss kartiigs, skaisti salikts un sakartots, un ka gatavo, bez vardiem kolosali, un par gultas dziivi nau ko iebilst, tur viss ka 7debesiis, mans udensvirinss.

dzintars (dzintars170290@inbox.lv) komentēja 23.03.2010. 21:25:00

pilnigi piekritu

:) komentēja 07.06.2010. 13:27:52

Riktīgi izsmējos - pilnīgas muļķības sarakstītas....

Poga komentēja 17.06.2010. 14:24:29

Pilnīgas muļķības, jūtos šokēta, nekas no ta visa nav taisnība...
Seks tikai gūltā, pfff :D

knopka komentēja 05.12.2010. 22:22:53

Esmu ūdensvīrs un varu pateikt, ka diemžēl tas 100% sakrīt. Tā nu tas ir ar mani.

udensviira sieva komentēja 25.12.2010. 15:33:51

nu vsp...pilniigas mulkiibas...es lasiiju un nezinu....nesapratu,kas tas par murgu...pati esmu veersis un arii mans horoskops ir totaals murgs...cmoon...administraacijai lielais fui!

ūdensvīrs komentēja 09.03.2011. 13:05:11

nu es ka udensvirs noteikti nevaru spries par shiem tekstiem objektivi..... bet viens nu ir skaidrs ar manu seksualitati vis ir kartiba :D :D :D un godigi nepiekritu 80% no ta kas tur rakstits :D

hahahaha komentēja 06.05.2011. 12:30:12

psc tāda fignja...intresanti esmu ūdensvīrs, bet ko tādu palasot, liekas ka šo uzdrukājusi kāda aizvainota bāba, kam ūdensvīrs vienkārši uzlicis mīksto, patrinis galu, nolaidis tvaiku un attā=D tagad par sodu tam šādi teksti=) tāda ir dzīve, ne vienmēr sex iet komplektā ar jūtām, jūtas nav, sex ar nekāds īpašais, jo maz intresē ko jūt partnere. Ja jūtas ir,pavisam cits stāsts;) Es gan gultā, gan dzīvē izturos pret savu zaķi kā pret princesi, nekad neuzskatu ka esmu baigais sexavēlnieks, vienmēr ir vieta izaugsmei un laiks pilnveidoties...lasot šādas muļķības, gribas piebilst, cik cilvēku tik variantu, tāpēc neņemiet galvā ūdensvīri, ne jau horoskops noteiks kādi esam, tā pat kā likteni izvēlamies mēs paši, tā pat arī izvēlamies, kādi vēlamies būt.=)

elly (ella202@inbox.lv) komentēja 02.08.2011. 23:28:42

pilniigi garām , te jau no katra var ņemt sev, man , personīgi, nesakrīt, nezinu, kas to ir sarakstījis, gan es gan mans bijušais bijām ūdensvīri, tpc droši saku, ka nesakriit

mazoga komentēja 25.10.2011. 08:14:37

drusku sakriit, bet reaals breds daudzkas :D :D

zinošais komentēja 31.10.2011. 10:27:08

Pats esmu ūdensvīrs un teikšu tā : ūdensvīri - ir vieni no labākajiem partneriem gultā. Uzmanīgi, nesavtīgi, pacietīgi, romantiski utt. ---- to varu apgalvot, jo pats TO esmu pārbaudījis, bet protams, ka visām jau labs nebūsi ... :):) un tās nu raksta un ap---š tos, ar kuriem kauč kas nav sanācis . . .

ūdensvīrs komentēja 09.11.2011. 20:52:23

mans vīrs mani gultā sauc par mauku. sakārtot drēbes ? nu nē. man istabā ir iekārtots drēbju skapis ieeju tur nometu drēbes un eju gulēt. seksā tikai pa pliko. kaut gan uzspēlētas kaislības no dvīņu puses mani tracināja. tas gan. uzticīga? jā jā ja jau jūs tā gribat.:D:D mana uzticība vai neuzticība ir mana daļa. pat vīram tur nav daļas uzskatu ka tas mani bagātināja - man paveicās - iepazinos ar vienu auna zīmes pārstāvi kas man iemācija TĀDAS lietas, ka vēl tagad esmu tam pateicīga - un mans vīrs ar.:D:D ...:D:D:D skorpioni - ir jā sex mashina bet tas ar viss... nekā inčīga. vēzis ar savu puņķīgo grābstīšanos man krita uz nerviem. dvīņa exttras izgajieni ar griezienu un izklupienu mani nekārdināja. viena ūdensvīra lēnīgums man krita uz nerviem otrs man uztaisīja tādu kunilingu ka vēl šodien to atminos - ak kaislīgais ar saviem gliemžiem. ar zivi es fiziski nevarēju pārgulēt man nepatika viņu izskats - tie gan pēc manis alka ka slienas tecēja. ar jaunavu es nesaprotu kas viāņm aiz ādas - pārāk prasts un rupjš un grib tik izdrāzt nekādas izdomas. svari pārāk mani gribēja kontrolēt - ja varētu drošī vien pateiktu cik reizes stundā es drīkstu nopukšķināt.:D:D:D mežāzis pārāk izdomā visādus noteikumus bija gejs un beigās piedāvāja tādu perversiju - kas es sapratu -man pietiek. strelnieks pats nezina ko grib - tādēļ es ne ar vienu neiepazinos tuvumā. lauva. hm. mani nekārdināja - droši vien tādēļ ka tas man redz cauri - kā nekā lauva ir pretējā zīme ūdensvīram - un man nebija nekādas iekāres tapt par kārtējo krusitņu viņa kabatas piezīmju grāmatiņā:D. nu vērsis. tas mans sapņu vīrietis. bija divi - ar vienu gandrīz apprecējos. ar otru apprecējos. dzīvoju kopā. un man patīk viss ko viņš dara kā dara un paldies dievam man nekrīt uz nerviem. jā es tafgd esmu uz ticīga. es tā domāt. jo tas ko es savā prātā daru tas tak nau pārkāpums?;)
tā ūdensvīra piezīmes karstumā.:D lai veicas jums ar savu pieredzi kolekcionēšanā

Lelde komentēja 23.11.2011. 08:17:32

ESMU ŠOKĀ! :D
Nu, tā, ka var būt PILNĪGI pretēji, es nedomāju, bet tā ir!
Sekss - visos tērpos un ietērpos, striptīzs, visās iespējamajās vietās, sākot no virtuves galda, beidzot ar tramvaja vagonu utt.
Principā - īsti pornofilmu scenāriji, no sākuma līdz beigām.:)))

pusiite komentēja 02.01.2012. 02:09:30

Kada drebju kartoshana?tikai gultaa-izsmiekls. Uzticiga-ja ja ir patstavigas attiecibas. Veesa,nu vai zinies,neviens no partneriem no partneriem neko tadu nau teicis. :-) :-) :-)

alla (allllaaa@inbox.lv) komentēja 08.02.2012. 06:52:39

Nakts sekss tas ir kā laulāto pienākumus, bet dienas sekss nes lielāku baudu, tā ka tiešām daudz kas garām. Uzticība, es domāju visiem zīmes pārstāvjiem ir tad, ja ir mīlestība...

inesite (juziks35@inbox.lv) komentēja 17.09.2012. 04:57:07

ja tā ir taisnība jo Es esmu udensvīrsieviete :)

silapuuce (silapuuce@inbox.lv) komentēja 10.02.2014. 12:19:39

Mans ilggadējs partneris ir ūdensvīrs (47), un lasot šo horoskopu gandrīz galus atdevu no smiekliem! 100% precīzi!

Inguna komentēja 22.04.2014. 08:06:34

Ir pienācis laiks mainīt šo novecojušo muļķīgo tekstu. Ūdensvīrs nav atkarīgs no seksa. Bet, ja pats vēlās, tad var visus nošokēt ar savu "maucīgo" uzvedību(tā citiem škiet). Ja kāds ir iekritis sirdī, tad saņems ko tādu, ko nekad neaizmirsīs,pat ja pasūtīs. Ūdensvīrs nav perverss. Viņš kaifo, ja sagādā kaifu partnerim. Viņu nevar aizmirst.

ūdensvīrietīte 12 (ginta.d.@inbox.lv) komentēja 03.10.2014. 21:09:28

Par mani viss atbilst. Vienīgi nevajag pārspīlēt ar to matu sukāšanu un seksu tikai gultā, bet principā tas, ka vienmēr gribu būt svaiga, smaržīga un tīra gan ir fakts un neuzskatu, ka apkaunojošs.

ūdensvīrs (allllaaa@inbox.lv) komentēja 04.11.2015. 08:41:24

Seksam liela nozīme attiecībās, un savaldīgs, mērens vīrietis gan neinteresē, nekādu rituālu, visam jānotiek dabiski ar emocijām. Jā, diezgan liela neatbilstība.

Tabatha (goodfellow.tabatha@gmail.com) komentēja 27.01.2023. 22:56:48

Hi ehoroskopi.lv webmaster, Your posts are always well-supported by facts and figures.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz rakstu sarakstu ]

Reklāma