eHoroskopi > Par horoskopiem > Jaunais horoskops jeb 13. zodiaka zīme

Jaunais horoskops jeb 13. zodiaka zīme

Mēs visi zinām, ka ir 12 horoskopu zīmes, visi lasām savu horoskopu. Ticēt vai neticēt - tas protams ir cits jautājums, bet piekritīsiet, ka katrs ir nonācis situācijā, kurā horoskopos ir kā āmurs naglai uz galvas, bet ir brīži kuros viss ir pilnīgi šķērsām.

Tas ir tāpēc, ka patiesībā ir 13 horoskopu zīmes! Kā tā var būt? Labs jautājums! Lai uz to atbildētu, nāksies ieskatīties astroloģijas pasaulē!

Kas ir astroloģija?

Astronomija savienojumā ar padziļinātu zinātni zvaigžņu stāvokļa izpētē veido astroloģiju. Astroloģija nosaka horoskopu zīmes pēc zvaigžņu pozīcijām dzimšanas brīdī, bet astronomija to varētu atzīmēt pēc Zemes atrašanās vietas attiecībā pret sauli.

Horoskopu rašanās pirmsākumi.

Sen senos laikos astronomi vēroja saules pozīciju un zvaigžņu atrašanās vietu, un laiku kamēr zvaigznes nemainija savas pozīcijas (30 dienas) bija tas laiks, kamēr zeme pavirzijās 30 grādus pa ekliptiku (tas lielais riņķis ap sauli, pa kuru virpinās Zeme).

Viss ir ļoti skaisti un viss sakrīt, taču ir neliels bet - precesija, kas šos 30 dienu periodus mazliet pārvieto.

PrecesijaKas ir precesija?

Precesija ir zemes rotācijas ass virziena periodiska maiņa, kuras cēlonis ir Mēness un Saules, kā arī planētu gravitācijas iedarbība uz Zemes ekvatoriālo paresninājumu. Precesijas dēļ Zemes rotācijas ass ~ 25700 gadu laikā apraksta ap ekliptikas poliem aptuveni konisku virsmu, kuras sfēriskais rādiuss ir ~ 23,5. Precesijas rezultātā pavasara punkts pārvietojas un mainās debess spīdekļu ekvatoriālās koordinātas. Pēdējās 2 ar pus tūkstošgadēs šis punkts ir pārvietojies par 36 grādiem, līdz ar to arī sākuma un beigu datumi horoskopa zīmēm.

Kā tas ietekmē horoskopa zīmes?

Sāksim ar pirmsākumiem, kad visa šī lieta tika izveidota un pierādīta: Pavasara pirmā diena, kad zvaigznes atradās Auna zvaigznājā, tika noteikta par horoskopa apļa sākuma punktu - pirmajiem 30 grādiem periodā ap sauli, pēc tam 30-60 grādi pienācās Vērsim, 60-90 grādi Dvīņiem un tā tālāk.

Bet, tas viss ir mainījies…

Līdz šim, cilvēki , kas dzimuši no 21. marta līdz 19. aprīlim uzskatija, ka pēc horoskopa ir Auns. Tomēr precesijas ietekmē, mūsdienās saule vairs nav Auna zvaigznājā šajā periodā. Patreizējā brīdī no 11. marta līdz 18. aprīlim saule ir Zivs zvaigznājā. Lūk šeit jau ir radusies pirmā nobīde mūsu horoskopu ticībai!

Lūk šis jau ir tas brīdis, kurā Auni, kas dzimuši maksimāli tuvu Zivs robežai, vēl spēj sevī saskatīt kaut ko no tā, kas teikts horoskopā, bet pārējie ir spējīgi teikt: ”Nu kas par muļķībām tur sarakstītas!”
Jaunais zodiaka aplisTabula, kurā ir pierakstīti visi periodi, kas izlaboti mūsdienām balstoties uz precesiju.

 

Jaunais zodiaka aplis

Skatiet pievienotajā attēlā vai lasiet šajā tabulā:

Mežāzis - 20. Janvāris līdz 16. Februāris
Ūdensvīrs -16. Februāris līdz 11. Marts
Zivis - 11. Marts līdz 18. Aprīlis
Auns - 18. Aprīlis līdz 13. Maijs
Vērsis - 13. Maijs līdz 21. Jūnijs
Dvīņi - 21 Jūnijs līdz 20 Jūlijs
Vēzis - 20. Jūlijs līdz 10. Augusts
Lauva - 10. Augusts līdz 16. Septembris
Jaunava - 16. Septembris līdz 30. Oktbris
Svari - 30. Oktobris līdz 23. Novembris
Skorpions - 23. Novembris līdz 29. Novembris
Dziednieks (Ophiuchus) - Nov 29 to Dec 17
Strēlnieks - 17. Decembris līdz 20. Javāris

Skaidri redzams, ka katrai zīmei vairs nav 30 dienu cikls! Un vēl skaidrāk redzams, ka ir parādījusies jauna horoskopa zīme!

Jaunā zodiaka zīmeKas ir šī jaunā zodiaka zīme?

Dziednieks jeb Čūsku aizgādnieks (oriģināli - Ophiuchus, grieķu mitoloģijā čusknesis). Tiem, kas pazīstami ar grieķu mitoloģiju, šis tēls jau droši vien ir zināms. Tiem, kas nezina, laiks iepazīties!

Izrādās, tas, ka čūskneša zvaigznājs ir parādījies mūsu zodiakālajā sistēmā nav nekāds jaunums, jo patiesībā čuskneša zvaigznājs ir ļoti sens, to pazina jau senajā Divupē 3000 gadus pirms mūsu ēras.

Senajos horoskopos tas tikts attēlots kā pavecāks vīrs, kurš nes rokās čūsku. Šī čūska ir bijusi apdomības, piesardzības, atjaunošanās, zālīšu pazinējas un gudrības simbols.

Senās zodiaka kartesKo vēsta leģenda?

Senie grieķi savā mitoloģijā čūsknesi saistīja ar ārstniecības dievu Asklēpiju, kurš bija gaismas dieva Apollona dēls.

Kamēr Asklēpijs vēl nebija dieva kārtā to audzināja un skoloja gudrais kentaurs Hīrons. Asklēpijs drīz vien savās prasmēs pārspēja savu skolotāju un spēja ne tikai ārstēt, bet arī atdot dzīvību mirušajiem.

Jaunais zodiaksTas sadusmoja pazemes dievu Aīdu, jo tam tika atņemtas mirušo dvēseles un arī dievu valdnieks Zevs bija saniknots, jo Asklēpijs bija izjaucis viņa noteikto pasaules kārtību, tāpēc ar savu zibens staru Asklēpiju nogalināja.

Par to savukārt sadusmojās Asklēpija tēvs dievs Apollons un lai kliedētu Apollona sāpes un dusmas, Zevs uznesa Asklēpiju debesīs un iecēla ārstniecības dieva kārtā.

Bet…

Protams, neglābjams mīnuss ir tas, ka vispārējā horoskopu pasaule vēl pretojas šim atklājumam, mīnuss ir arī tas, ka šai horoskopa zīmei neviens neraksta ikdienas horoskopus. Mīnuss ir arī tas, ka šai zīmei vēl nav sava oficiālā apzīmējuma.

Nesakritība!? Vai tā tagad būs labota? Izrādās, tas viss ir ne tikai tāpēc, ka ir pierādīta 13 zīmju horoskopa esamība, tas viss ir tāpēc, ka ieiešana konkrētā horoskopu zīmē un konkrēts horoskopa zīmes ilgums ir dažāds.

Tropiskais astroloģiskais gads: Laika intervāls starp divām sekojošām Saules iziešanām caur pavasara punktu. Šajā laikā nomainās visi četri astronomiskie gadalaiki. Tropiskā gada garums ir 365,2422 diennaktis.

Zvaigžņu gads: Laika intervāls, kurā Saule savā redzamajā kustībā pa ekliptiku izdara pilnu apriņķojumu attiecībā pret nekustīgajām zvaigznēm. Zvaigžņu gada garums ir 365,2564 diennaktis. Precesijas dēļ tas ir 20 minūtes garāks nekā tropiskais gads.

Zodiaka zvaigznāji: līdz šim 12 zvaigznāji, kas atrodas zodiakā - Zivis, Auns, Vērsis, Dvīņi, Vēzis, Lauva, Jaunava, Svari, Skorpions, Strēlnieks, Mežāzis, Ūdensvīrs. Zodiaka zvaigznāji aizņem nevienādus ekliptikas intervālus un gadu gaitā ir izveidojuši trīspadsmito horoskopa zīmi.

Katras zīmes atrašanās savā zvaigznājā:

Horoskopi

(Raksts pārpublicēts no www.noslepums.com)


214 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Edvins (Edvins262@inbox.lv) komentēja 11.09.2009. 12:27:52

Loti interesanti, man patik kaut kas jauns, pati par sevim atklaju, ka neesmu tikai vienas zimes nesatajs, bet jau divu.

signe (boxeree@inbox.lv) komentēja 08.11.2009. 15:02:49

Jā,bij interesanti..Savādi likās kad tagad man ir vesels 2 zīmes:)

Gatis (@inbox.lv) komentēja 15.12.2009. 13:43:57

Es jau sen lasu savu mēžāža zīmi un strēlnieka paņemu klāt, tāpat ar gadu. Pēc vecā kalendāra esmu kaza, bet pēc mūsdienu, mērkaķis. Vairāk atbilstu kazai, kas mīt leknajās pļavās, no mērkaķa man ir trāpījusi ļoti labā atmiņa.
Atbilstošo horoskopu, var tik dienai beidzoties izanalizēt, bieži ir tā, ka no abiem, pa druskai.

sarmīte komentēja 26.12.2009. 15:59:15

Tātad esmu Dziednieks!!! Kāds tad viņš ir?????

Osis komentēja 08.03.2010. 12:58:01

Es agrāk biju strēlnieks, bet tagad dziednieks.!?

Skorpions kvadrātā komentēja 24.04.2010. 16:17:27

Kāds horoskopu zinošais izrēķināja, ka esmu skorpions kvadrātā, bet tgd skaitās, kas esmu 2Svari + Skorpions * Skorpions?
Tas man nepatīk. Jo es esmu skorpionu patriote!

zinātkārā komentēja 12.07.2010. 12:13:33

no kura gada ir izpētīts, ka ir nobīdes un 13 horoskopa zīmes?

skorpions komentēja 07.10.2010. 19:21:08

sviests!! esmu skorpions ne svari!!!!

Leviathan komentēja 10.10.2010. 15:48:30

Ja es esmu 90% sakritības Jaunava, kas dzimusi septembra sākumā, tad kāpēc man būtu pēkšņi būtu jābūt Lauvai, ar ko man gandrīz vispār nav nekādas atbilstība?!. Pilnīgākais bullshits! Tas, ka kosmosā notiek zvaigžņu kustība, jau nenozīmē, ka cilvēki sāktu dzimt savādāk.

trāķe (ellemina@inbox.lv) komentēja 13.10.2010. 13:42:26

hm.. strēlnieks, tad skorpions un tad dziednieks....
un kāpēc nekāds apraksts nav par dziednieku?

Kristīne (kristyna_b@mail.ru) komentēja 19.10.2010. 12:37:56

tiešām interesanti fakti, taču esmu mazliet samulsusi.. īsti nesaprotu to nobīdi.. esmu dzimusi 20.Novembrī, Skorpiona zīmē, pēc nobīdes sanāk, ka mana otra zīme ir Svari?? vai pareizi izsekoju līdz?? =)

Anna S. (Minny88@inbox.lv) komentēja 31.10.2010. 19:35:43

Es pēc horoskopa esmu ZIVS un savu zodiaka zīmi nemainīšu!
Kāds sakars man tagad būt ūdensvīram, ja man nav nekāda atbildstība ar viņu.?! Es nevēlos pēkšņi iegūt jaunu zodiaka zīmi! No vienas puses - Jā, forši man ir jauna zodiaka zīme, bet no otras - tas ir kaut kāds sviests. Visu savu dzīvi pēc horoskopa esmu bijusi Zivs un pēkšņi man ir jāpieņem kas jauns un vēl pie tam, kaut kas tāds kam neesmu nemaz līdzīga un kas vispār man neatbilst. Vienkārši Bāc!filozofs.. komentēja 03.11.2010. 19:33:27

bet horoskopa ipasibas tad varetu but ka paliek tas pasas tik mainas nosaukumi, jo tas ipasibas jau visticamak sen jau bija noverotas kads katrs ir, un ja sanak ka tas jau 3000 gadu ir ta ar zvaigznem tad vnk sanak ka
piem mana gadijuma esmu itka svari, bet tgd sanak ka esmu jaunava, tad isteniba jaunavai ir tas agrakas piedevetas svaru ipasibas un lauvai ir jaunavas utt
mainas tikai zimes nosaukums ne ipasibas..
musu ipasibas ta4u ta pexni nevar mainities..

sintija (sintijaleone@inbox.lv) komentēja 03.12.2010. 12:06:47

intresanti jaunumi garlaiciga pasaule

Jana komentēja 12.12.2010. 10:34:02

Esmu visstabilākais ūdensvīrs kāds vien var būt :)

ramona (scaridy@inbox.lv) komentēja 17.01.2011. 20:19:59

Un kurs ir ieguveejs no taa?
Tikai jauc galvu....
Trakaaa pasaule varbuut veelaak izgudros otru riteni??????:@
A kaapeec to aatraak nevareeja izdariit,kaaapec jau sen nevareeja piemeeroties tiem"divupes" iedziivotaajiem kaapeec tagad??????

HB (semoficker@gmail.com) komentēja 09.02.2011. 16:23:50

Burvigi, Tagad man ir Tris horoskopa zimes :D Strelnieks , Skorpions, Dziednieks!

ieva (millerexxx@inbox.lv) komentēja 09.02.2011. 17:25:09

gribu uzzinat kadas dziedniekam ir ipasibas.

linards (linardsgarais@inbox.lv) komentēja 22.02.2011. 09:26:51

sie ir vis lakas zimes ko esmu redzejis izveidojiet kartis ar tadam zimem latviesu valoda

skorpions komentēja 20.03.2011. 19:31:36

nez neticas ka es butu svari tik daudz kas atbilst no skorpionu horoskopa man un
muljkjiibas kur redzets ka 13 kapec neviens cits injemot tewi 6adu textu naw raxtijis?!?!

skorpione komentēja 20.03.2011. 19:41:27

skaisti tgd sanak ka esmu svari nevis skorpions nu kapec vajadzeja tadu 4akare6anos un visu jau no pa6a sakuma neusakt ka ir 13 nevis 12 horoskopu zvaigznes !! kapec tie6am cilvekiem 4akaret smadzenes !! es kamer dzivo6u bu6u skorpions un nemaini6u neko mani apmierina mana ziime unn nevelos neko mainiit ..
un cik pamaniju parsvara pretojas skorpioni :D:D

hanna (abolaserde@inbox.lv) komentēja 12.07.2011. 13:18:55

mīļie skorpioni! ja ari jūs esat tagad svari, tad tikai priecajaties, jo svari pec dabas ir jautri, pozītīvi cilveeki,kuriem patīk sabiedriba!
un par to 13.to zīmi. īpasības paliek, bet mainas nosaukums? muļķības. īpašībām ir piemeklēts nosaukums. auns nevar pēksņi kļūt par zivi. aunu horoskopa rakstits,ka viniu ir stūrgalvīgi, karstasinigi. zivis nevar tādas būt! vinu īpašības ir pilnīgi citas, tāpec tiem,kuriem nesakrīt viņu horoskops, visdrīzāk ir jaaiziet pie astrologa! jo reizēm gadas,ka cilvēkam ir citu horoskopu īpasības. man tā bija. bet šis raksts gan, manuprāt, ir pilnīgs fufelis ;)

Laila (lailux5@tvnet.lv) komentēja 02.11.2011. 23:48:12

man vienalga iekriit Lauva!

Ilze komentēja 09.11.2011. 11:46:24

Viss pabīdījies "šodien" ne tad ,kad jūs dzimāt, pēcnācējus var skatīt pēc "jaunā" zodiaka apļa.

vards komentēja 13.12.2011. 05:57:50

Es tik nesapratu vienu lietu. Ko nozīmē JAUNAIS horoskops? No kura gada tas sākās?

Rausis komentēja 14.12.2011. 12:59:58

Ha.. vienalga - jaunais vai vecais horoskops, bet es nevienā variantā neatbilstu vērsim. Viss, kas man ir, lielākoties ir dvīņa pazīmes.

:) ((:) komentēja 01.03.2012. 10:05:04

tad jauno horoskopa zīmi ieviesīs?

frediax komentēja 17.03.2012. 12:19:29

kada atskiriba !es tikuntaa esmu lauva jeee

Silva komentēja 06.04.2012. 18:10:15

Smiekligi! Tas pats Skorpions vien ir tas pielipinātais Dziednieks. Nobīdei es ticu, bet liekai zīmei ne - tad ir jābut vismaz 3 zīmēm vai 4 jaunām...

Ghost mags (thunderstorm999@inbox.lv) komentēja 27.04.2012. 13:01:20

te reāli kaut kas nav pariezi sarakstīts........muļķības tās ir,,

martins komentēja 06.05.2012. 14:26:26

nu un kuru vispār kaut ko nozīmē tas horoskops? Tāds buļļu mēsls vien ir.

Sanda (sirsninja1@one.lv) komentēja 14.06.2012. 12:50:27

Bet ja esmu dzimusi 17.decembrī,tad jau san;ak,ka esmu gan dziednieks,gan strēlnieks.... jocīgi.....

viktorija (viktorija.upnere@inbox.lv) komentēja 01.11.2012. 12:12:16

Kkau patiesam tizls!es biju dvinis un paliksu dvinis!!!

wtf komentēja 15.08.2015. 11:40:55

Es vislaik domāju ka esmu ūdensvīrs bet sanāk arī ka mežāzis

Cowboys&Aliens (martika900q@ibox.lv) komentēja 18.12.2015. 11:30:33

Kā 93 gadā bija. 4 Nov tak ir skorpions?

kristiana (kristianatretjakova@inbox.lv) komentēja 21.12.2015. 08:12:03

visu šo laiku lasīju mežāža horoskopus, bet tagad esmu apjukusi.
Izrādās ka 20.01 ir arī ūdensvīra datums. Kāds lūdzu var pateikt kas es esmu pēc horoskopa? Mana dzimšanas diena ir 20.janvāris.

W komentēja 22.01.2016. 07:41:06

Ir kā ir.
Pats skaitlis 13 ir paaugstinātas spriedzes apstākļi.
Katram jādara sava izvēle, lai šķērsotu kopējās transformācijas robežu.

lol (lol@lol.lol) komentēja 12.03.2016. 21:37:44

idiotu bars.
kā var ticēt horoskopiem? tiešām domājāt ka visu pasaules cilvēku rakstura, personības iezīmes, tas kā paies diena, gads vai mūžs var iedalīt 12 vai tagad jau 13 grupiņās? hahaha

Sollya komentēja 19.03.2016. 21:42:05

Ak vai! Ķīniešu kalendārā n-tos gadsimtus atpakaļ bija 13 horoskopu (Dievi vai varoņi, iecelti zvaigznēs), bet tad Čūsknesis kaut ko sastrādāja (sorry, izlēca no galvas ko tieši) un par lieliem grēkiem to izslēdza no debesu ģimenes. To jau mums mitoloģija māca.

martins (martinsdzuze@inbox.lv) komentēja 16.08.2016. 20:02:35

Biju mežazis kļuvu strelnieks =O jaiet tagat cilvekiem dirsu laizīt ka strelnieki dara un atriebties 5× stiprak un ar lauvam iet rekt! Mainišu savu dzivi paldies..

martins (martinsdzuze@inbox.lv) komentēja 16.08.2016. 20:27:21

Nu lab lab. Nerekšu domaju patiesiba jau kaukada ir tur, bet vis nav tik vienkarši.

Rukmanis komentēja 19.10.2016. 18:12:19

Visi horoskopi vienlīdz atbilst katram cilvēkam. Tikai domā, ka ir īpašāki par citiem.

Skorpions komentēja 18.12.2016. 16:59:51

Sanāk, ka es vairs neesmu skorpions, kaut gan skatoties pēc īpašībām, jebkurš draugs pat ir teicis, ka apbrīno manu atbilstību skorpionu būtībai. Tā, kā.. MŪŽAM BŪŠU SKORPIONS, un palikšu viņu pulciņā.
Un ļoti interesanti, ka tieši mēs skorpioni, tagad tik ļoti pretojamies jaunajam 13 zīmju atklājumam. :D

Jamesvaw (stepanov-yarik-stepanov-1978-ya@bk.ru) komentēja 28.09.2022. 18:57:47ThomasHusly (svetlana-sukhanova-1975@list.ru) komentēja 28.09.2022. 18:58:31Robertsiz (elektrasysoeva85@mail.ru) komentēja 29.09.2022. 06:48:12ScottPaync (rostik.zakharov.1991@inbox.ru) komentēja 29.09.2022. 15:47:30DennisGon (kirill_abramov_1974@list.ru) komentēja 29.09.2022. 15:50:38RaymondHup (nikolay-kuzmin-1959@list.ru) komentēja 29.09.2022. 16:57:22
Michaelzew (kseniyagjm@list.ru) komentēja 30.09.2022. 07:57:45RaymondHup (nikolay-kuzmin-1959@list.ru) komentēja 30.09.2022. 21:38:21

В принципе нам уже и ждать недолго-но хотелось бы узнать причину! Что бы не повторялось! И как можно собрать доказательства невиновности? Или у Вас нарушение фиксируется?


Davidlar (yourmail@gmail.com) komentēja 01.10.2022. 00:55:05


Harryatoge (yourmail@gmail.com) komentēja 01.10.2022. 00:55:40


JeremyFef (yourmail@gmail.com) komentēja 01.10.2022. 05:17:03


www.iroomit.com find a roommate or a room for rent, where ever you live. can find roommates, a room near me, or an apartment for rent, or a roommate near me. rent a spare room. Our smart algorithm can find a roommate, roommates. Start free listing and advertise roommates wanted, apartment for rent

Sadie (sadiestiner@fastmail.co.uk) komentēja 01.10.2022. 05:21:14

Фильмы музыка сериалы онлайн

Kraigrew (rapidhomeliquidationphilly@gmaill.com) komentēja 01.10.2022. 20:27:49

does anyone here invest in real estate?

hek (2.8.3.51.sb.9.xm@dynainbox.com) komentēja 01.10.2022. 22:20:58

покердом официальный сайт

При выводе средств на сумму от 1000 долларов администрация Покердом может запросить скан паспорта — таким образом игрок сможет подтвердить свою личность, а также возраст. VPN-сервисы — расширения для браузеров, либо отдельные приложения, позволяющие маскировать исходящий трафик пользователя. Игрокам доступны бесплатные и платные варианты. Первые отличаются ограниченным функционалом, невысокой скоростью соединения и ограниченным временем использования, вторые требуют дополнительных финансовых трат.На Покердоме состоялись мои самые большие заносы, поэтому считаю этот рум самым лучшим. Во первых поле приятное, нет по 5 тысяч человек в турике. Во вторых лёгкие депозиты и выводы средств. Пользователям доступны пять миссий, каждая из которых включает по 12 заданий.

EdwardUSeld (yourmail@gmail.com) komentēja 02.10.2022. 02:14:11


GregoryTon (gregor@niceart.club) komentēja 02.10.2022. 15:47:34

прекрасные рисунки автобусов hdpic.club начинаются с двигателя

Ernestprurn (yourmail@gmail.com) komentēja 03.10.2022. 09:10:15


Donald (donaldarmstead@googlemail.com) komentēja 03.10.2022. 10:20:08

Почтовые пакеты на заказ

Jonah (jonahrodriguez@arcor.de) komentēja 03.10.2022. 19:21:41

Вавада зеркало

JeremyFef (yourmail@gmail.com) komentēja 04.10.2022. 14:11:57


Richardvok (yourmail@gmail.com) komentēja 07.10.2022. 03:58:23


DonaldMiz (yourmail@gmail.com) komentēja 07.10.2022. 04:05:27


Thomashak (yourmail@gmail.com) komentēja 07.10.2022. 19:39:46


hek (2.8.3.5.1.s.b9.x.m.@dynainbox.com) komentēja 08.10.2022. 17:08:16

рейтинг интернет казино

Партнерка ВАВАДА Клуб предлагает сотрудничество по системе RevShare.Официальный сайт казино Вавада онлайн предлагает поучаствовать в розыгрыше лотереи.По требованию Роскомнадзора интернет-провайдеры регулярно блокируют сайты онлайн казино.Основная роль - антиблокировка, связанная с нюансами законодательства в различных странах.

Jodi (jodi_lampman@yahoo.com) komentēja 11.10.2022. 10:36:31

comprar viagra para mujeres online american viagra online cheap viagra 50mg generic
prescription for viagra viagra einzeln online bestellen

RaymondCep (yourmail@gmail.com) komentēja 11.10.2022. 23:31:25


LarryJoymn (yourmail@gmail.com) komentēja 12.10.2022. 09:34:19


LasSystems (fdhrsfrViard@gmail.com) komentēja 17.10.2022. 00:45:52

тупое

Sharyl (sharylchestnut@aol.com) komentēja 17.10.2022. 12:41:44

308

Epifania (epifaniavanwagenen@gmail.com) komentēja 21.10.2022. 05:32:42

Временная регистрация в Санкт-Петербурге

Debora (deboralangler@live.com) komentēja 21.10.2022. 06:55:07

Аренда трала в Москве

Thomashak (yourmail@gmail.com) komentēja 21.10.2022. 13:32:27온라인카지노사이트

Harryatoge (yourmail@gmail.com) komentēja 21.10.2022. 13:43:33온라인 슬롯카지노

Michaelcer (yourmail@gmail.com) komentēja 21.10.2022. 17:53:17

укрбей развод укрбей развод укрбей развод укрбей развод укрбей развод укрбей развод укрбей развод укрбей развод
укрбей отзывы укрбей отзывы укрбей отзывы укрбей отзывы укрбей отзывы укрбей отзывы укрбей отзывы
ukrbay развод ukrbay развод ukrbay развод ukrbay развод ukrbay развод ukrbay развод ukrbay развод
ukrbay отзывы ukrbay отзывы ukrbay отзывы ukrbay отзывы ukrbay отзывы ukrbay отзывы ukrbay отзывы

Orlanbip (orlaxxx@gmail.com) komentēja 22.10.2022. 08:54:39

Lolita Girls Fuck Collection

loli girl foto video cp pthc

yx.si/n5v

Davidlar (yourmail@gmail.com) komentēja 28.10.2022. 08:33:55Slot Lucky jet money game has gained popularity in the field of online casino. The main reason is the simplicity of betting game strategy. Beginners have access to a demo lucky jet, in which they can use luckyjet winning trick. Also, any user has the opportunity apk download for free. The promo code for mobile version gives an additional bonus during the game

JeremyFef (yourmail@gmail.com) komentēja 28.10.2022. 09:12:20Tell me where you can play the game lucky jet 1 win in India. Signals in the telegram channel using the prediction hacking bot. Strategies and tricks earn money best 2022. Tips how to play lucky jet 1 win. Official website with reviews of the game. Sign up at the casino with a bonus and a promo code for free spin. Download the APK app for free

JeremyFef (yourmail@gmail.com) komentēja 28.10.2022. 09:31:17The best lucky jet casino will allow you to earn money quickly and efficiently. You can choose any language and a different method of depositing and withdrawing funds. To do this, you need to register lucky jet 1 wine. The registration method is very simple, you need to enter personal information, the region and the casino will be available to any beginner virtual game

XRumerTest (yourmail@gmail.com) komentēja 28.10.2022. 09:42:40

Hello. And Bye.

JeremyFef (yourmail@gmail.com) komentēja 30.10.2022. 21:33:03

Larryinarl (orlova.olga.2019@list.ru) komentēja 01.11.2022. 17:13:04Matthewchest (liya_pavlova_1994@mail.ru) komentēja 01.11.2022. 17:13:24Robert (robertgainford@gmail.com) komentēja 02.11.2022. 07:28:31

Адвокат по уголовным делам в Москве

Bill (billknudson@live.com) komentēja 02.11.2022. 12:08:42

Промокод 1xbet

EugeneTaica (12gyyaqwdst55r@gmail.com) komentēja 05.11.2022. 14:19:13

####### OPVA ########
ULTIMATE РТНС COLLECTION
NO PAY, PREMIUM or PAYLINK
DOWNLOAD ALL СР FOR FREE

Description:-> vo.la/bzx9Uu

Webcams РТНС 1999-2022 FULL
STICKAM, Skype, video_mail_ru
Omegle, Vichatter, Interia_pl
BlogTV, Online_ru, murclub_ru

Complete series LS, BD, YWM
Sibirian Mouse, St. Peterburg
Moscow, Liluplanet, Kids Box
Fattman, Falkovideo, Bibigon
Paradise Birds, GoldbergVideo
Fantasia Models, Cat Goddess
Valya and Irisa, Tropical Cuties
Deadpixel, PZ-magazine, BabyJ
Home Made Model (HMM)

Gay рthс collection: Luto
Blue Orchid, PJK, KDV, RBV

Nudism: Naturism in Russia
Helios Natura, Holy Nature
Naturist Freedom, Eurovid

ALL studio collection: from
Acrobatic Nymрhеts to Your
Lоlitаs (more 100 studios)

Collection european, asian,
latin and ebony girls (all
the Internet video) > 4Tb

Rurikon Lоli library 171.4Gb
manga, game, anime, 3D

This and much more here:
or --> gg.gg/120suh
or --> url.pm/hRfA1
or --> u2b.eu/ua
or --> v.ht/LEYc
or --> cutt.us/cglpS
or --> t1p.de/cbyw7
or --> tw.uy/3qeyb
or --> gurl.pro/k6ftqd
or --> 0se.co/Z5IoP
-----------------
-----------------
000A000573

DanielDency (yourmail@gmail.com) komentēja 06.11.2022. 09:04:24


Richardvok (yourmail@gmail.com) komentēja 11.11.2022. 10:10:40

Обзоры краш игра в букмекерской конторе 1 win. Как играть и зарабатывать деньги в.


Стратегия и трюки для заработка в казино 1 win. Аналог игры aviator на деньги. Взлом игры Predictor hack

JeremyFef (yourmail@gmail.com) komentēja 12.11.2022. 00:02:04

Jogo A dinheiro multiplayer que permite ganhar dinheiro apostando em um grafico. Altos indices e pagamentos. Bonus do codigo promocional 2022.


jogar no Casino 1 win Yu

Davidlar (yourmail@gmail.com) komentēja 12.11.2022. 01:04:02

Многопользовательская игра на деньги, которая позволяет зарабатывать деньги делая ставки на график. Высокие коэффициенты и выплаты. Бонус по промокоду 2022.


играть в казино 1 win

Violette (violetteontiveros@zoho.com) komentēja 13.11.2022. 04:12:57

mail order viagra cialis cialis generico 5 mg online buy cialis professional buy cialis powder
cheapest cialis usa

MatyVed (matyxxx@gmail.com) komentēja 14.11.2022. 14:43:34

Lolita Girls Fuck Collection
loli girl foto video cp pthc

yx.si/n5v
s.yjm.pl/BbtC
tw.uy/tw11l

Tommysween (yourmail@gmail.com) komentēja 15.11.2022. 10:29:15


JamesTaf (yourmail@gmail.com) komentēja 17.11.2022. 07:01:00


JamesWax (yourmail@gmail.com) komentēja 18.11.2022. 13:14:04


Molchan742 (121lexlex121@gmail.com) komentēja 18.11.2022. 16:40:23

Скупаю 24/7 акки ВК
нужны всегда и много
происхождение не важно
пустышки до 10р
от 100 друзей от 10р
автореги только РФ (минимум неделя отлеги) 10-12р
Покупаю от 100шт
согласен на гаранта
пишите в тг @aki_retriv

Byanvog (buyndf@gmail.com) komentēja 18.11.2022. 21:28:43

Lolita Girls Fuck Collection

loli video cp


tki.sk/4lL6N7

s.yjm.pl/BbtC

tw.uy/tw11l

Antoniogreri (yourmail@gmail.com) komentēja 20.11.2022. 05:09:0610 e lotto immediato

Jerryguppy (yourmail@gmail.com) komentēja 21.11.2022. 01:51:14


Georgevow (yourmail@gmail.com) komentēja 21.11.2022. 16:08:45먹튀검증

Ramirohem (f.sitdikov@ytupnhy.bizml.ru) komentēja 22.11.2022. 10:40:29

Здравствуйте,
Участковый с гор. Севастополя, Северной стороны.
На дооолго, долго закрыл своего отца и мать.
Вот такие Вот сотрудники МВД в Крыму и Севастополе.

Tracyinege (yourmail@gmail.com) komentēja 22.11.2022. 13:17:07


Randyplect (yourmail@gmail.com) komentēja 22.11.2022. 13:24:44


Hrusheve (viewimage@yandex.com) komentēja 23.11.2022. 13:19:47

Всем доброго!
Простите за нубский вопрос -
но где и как можно сейчас заработать денег в интернете?
Дохотроны не предлагать!
Врят ли я один нуждаюсь в этом вопросе!

RichardSpeEm (yourmail@gmail.com) komentēja 24.11.2022. 09:29:021 Mobile Numero Assistnza

Georgevow (yourmail@gmail.com) komentēja 27.11.2022. 19:50:24


BrianFleer (yourmail@gmail.com) komentēja 27.11.2022. 20:20:29


EdwardLer (yourmail@gmail.com) komentēja 28.11.2022. 09:50:45


AllanTib (yourmail@gmail.com) komentēja 28.11.2022. 23:07:44


AlexWemo (alexzhortexsnab@mail.ru) komentēja 29.11.2022. 07:48:44

Не решили еще, где и как будете встречать Новый год кота/кролика 2023?
Поделитесь своими планами:
Едите по России на авто, или поездами по ж/д, или же летите самолётами в южные страны?
Вообще как относитесь к внутреннему или выездному новогоднему туризму?
Отмечаете дома или в поездках?
Всех с наступающим Новым годом КОТА/КРОЛИКА!!!

Walterbig (yourmail@gmail.com) komentēja 29.11.2022. 20:05:31


AlisaWemo (deptransrzhddg@mail.ru) komentēja 30.11.2022. 22:40:49

Тут не так давно был вопрос, адресованный всем, кто и как планирует встретить НГ 2023.
Отвечаю как патриот своей Родины и своего департамента(жел.дор.): Новый год можно и нужно встречать дома, в кругу семьи,
при этом, в новогодние праздники очень здорово и весело путешествовать на поездах(ближнего или дальнего следования) по
нашей необъятной стране, где столько красивых и замечательных мест. Всех с наступающим!

Zacharynouby (yourmail@gmail.com) komentēja 01.12.2022. 09:01:16


AntonWemo (info@seopiter.biz) komentēja 02.12.2022. 05:50:20

Некая Алиса, якобы из РЖД(хотя возможно из самого Яндекса) тут расхваливала поезда и как на них можно круто объехать всю страну и встретить Новый год.
А вот интересно, знает-ли эта Алиса о статистике по различного рода "неприятным ситуациям", связанным с железными дорогами? Те кто в курсе, вряд-ли захотят
встречать такой праздник в поездах и на ж/д вокзалах, ж/д переездах и т.п. связанному с ж/д вообще. Хотя конечно поезд - это большой дом на колесах и там можно
спокойно поспать в дороге, в отличие от авто, но в самолётах тоже можно спать и есть... Мне лично летать больше нравится.

lasixvek (jackbulloksm@yandex.com) komentēja 05.12.2022. 22:24:55

I am not sure where you’re getting your info, but great topic. I needs to spend some time learning much more or understanding more.
Thanks for magnificent info I was looking for this information for my mission.

FluoxeLich komentēja 07.12.2022. 16:39:07


Excellent article. I certainly love this site. Stick with it!

RichardDOx (forestchadwu@gmail.com) komentēja 07.12.2022. 19:47:45

jokaRoom can become a TOP1 casino site?

Kellypaymn (den.romashov.2001@mail.ru) komentēja 12.12.2022. 05:35:14ampicillinvek (jackbullwox@yandex.com) komentēja 13.12.2022. 04:10:13

I am not sure where you’re getting your info, but great topic. I needs to spend some time learning much more or understanding more.
Thanks for fantastic info I was looking for this information for my mission.

JamesDussy (yourmail@gmail.com) komentēja 15.12.2022. 16:52:49


DaaidFuene (sdvsdvc@gmail.com) komentēja 15.12.2022. 21:11:08

Lolita Girls Fuck Collection

loli video cp


tki.sk/4lL6N7

s.yjm.pl/BbtC

tw.uy/tw11l

Jerryguppy (yourmail@gmail.com) komentēja 16.12.2022. 11:12:34


nhà cái 188bet

Eugenesit (yourmail@gmail.com) komentēja 16.12.2022. 12:39:03


JamesDussy (yourmail@gmail.com) komentēja 16.12.2022. 19:52:22프리미엄 스포츠중계 PICKTV(픽티비)는 회원가입없이 무료스포츠중계,월드컵중계,무료TV시청이 무료로 가능합니다

Williamboone (yourmail@gmail.com) komentēja 17.12.2022. 18:58:56University of Muhammadiyah Prof. DR. HAMKA (referred to as UHAMKA) is one of the private universities owned by Muhammadiyah located in Jakarta.

Geraldfinia (ivanniakoi@gmail.com) komentēja 18.12.2022. 22:00:50


Delicious and Quick Recipes

Williamboone (yourmail@gmail.com) komentēja 20.12.2022. 08:47:16Demo Slot Online Indonesia Gacor. Dengan penyedia layanan Pragmatic Play terbaik, Anda dapat bermain tanpa membuat akun di mesin slot atau melakukan deposit, sehingga mudah untuk memenangkan jackpot. Sangat cocok untuk anda yang menyukai permainan slot online dengan jackpot bulanan jutaan rupiah. Demo Slot Online Indonesia Gacor memberi Anda kesempatan untuk memainkan mesin slot uang nyata terbaru dan tercanggih yang juga menawarkan versi demo dari game mereka sehingga Anda bisa merasakan gameplaynya sebelum Anda memainkan Slot Pragmatic dengan uang sungguhan

VoldemBib (s.s.il.ve.r.b.er.ge.r.s.@gmail.com) komentēja 23.12.2022. 04:09:51

Hi!
Using unique recently developed by our IT engineers software, as well as advanced search engine strategies, we can create backlinks from trusted forums, sites, blogs, social bookmarks and networks, wiki and so on to your website. As a result, our backlinks are coming naturally from relevant and authoritative webpages where the link is followed with a descriptive anchor and are placed contextually within the editorial content. This is arguably the shortest way to propel you into Google’s Top 10.

According to our 17 year experience, using our SEO methods and strategies, average advance period in TOP-10 search engines is about 3-6 months (high-frequency queries), and with the integrated promotion of the site it will be in the top 10 search engines (some requests) within 2-3 weeks.

So, let’s increase a thousand times the number of high PR backlinks from trusted Internet resources to propel you into Google’s Top 10 and monetize your site together!

A free Backlinks Report for your website is available on request. Just provide us with the following information below about your website, let us work on your project 2-3 days for free, and send you the Report. All the high PR backlinks to your site gained during this trial period will remain yours anyway.
1. Full website URL:
2. Website name:
3. Keywords (if no, we will choose ourselves):
4. Target category (if no, we will choose ourselves):
5. Small description of your services/goods (up to 250 words):
6. Full description of your services/goods (250-500 words):
7. Contact phone and email:
8. Twitter URL (if any):
9. Profile Image (if any):

Voldemar K.
Telegram - @Voldemar_2022;
WhatsApp +98 903 5688147

Williamboone (yourmail@gmail.com) komentēja 23.12.2022. 08:01:09먹튀검증사이트

Tracyinege (yourmail@gmail.com) komentēja 23.12.2022. 18:28:19GAS SLOT Adalah, situs judi slot online terpercaya no.1 di Indonesia saat ini yang menawarkan beragam pilihan permainan slot online yang tentunya dapat kalian mainkan serta menangkan dengan mudah setiap hari. Sebagai agen judi slot resmi, kami merupakan bagian dari server slot777 yang sudah terkenal sebagai provider terbaik yang mudah memberikan hadiah jackpot maxwin kemenangan besar di Indonesia saat ini. GAS SLOT sudah menjadi pilihan yang tepat untuk Anda yang memang sedang kebingungan mencari situs judi slot yang terbukti membayar setiap kemenangan dari membernya. Dengan segudang permainan judi slot 777 online yang lengkap dan banyak pilihan slot dengan lisensi resmi inilah yang menjadikan kami sebagai agen judi slot terpercaya dan dapat kalian andalkan

HaryLerly (xfgxfzlc@gmail.com) komentēja 24.12.2022. 07:47:49

Lolita Girls Fuck Collection

loli video cp


tki.sk/4lL6N7

s.yjm.pl/BbtC

tw.uy/tw11l

oshuacap (sdvsdvc@gmail.com) komentēja 26.12.2022. 00:42:20

Lolita Girls Fuck Collection

loli video cp


tki.sk/4lL6N7

s.yjm.pl/BbtC

tw.uy/tw11l

MaikHique (sdtyudvc@gmail.com) komentēja 27.12.2022. 18:10:03

Lolita Girls Fuck Collection

loli video cp


tki.sk/4lL6N7

s.yjm.pl/BbtC

tw.uy/tw11l

BryanGoxia (linkdelgadoiem@hotmail.com) komentēja 02.01.2023. 09:11:17

- acc-buy.com Buy Social Media Account Store yahoo aol hotmail outlook zoho vfemail gmail skype rambler

LerySnunc (xcvxnc@gmail.com) komentēja 04.01.2023. 09:38:34

Lolita Girls Fuck Garnering

loli video cpyal.su/jCs

s.yjm.pl/BbtC

tw.uy/tw11l

AnthonyRug (yourmail@gmail.com) komentēja 06.01.2023. 10:58:53


RihardessEw (ghgfjfsdr@gmail.com) komentēja 07.01.2023. 02:10:35

Lolita Girls Fuck Collection

loli video cp


yal.su/jCs

s.yjm.pl/BbtC

tw.uy/tw11l

Dalowam (hjkywterf@gmail.com) komentēja 08.01.2023. 03:38:25

loli*ta gi*rl fu*ck c*p pt*hc


yal.su/jCs

s.yjm.pl/BbtC

tw.uy/tw11l

ArthurDique (yourmail@gmail.com) komentēja 09.01.2023. 17:38:37


NahanKic (fchcghx@gmail.com) komentēja 09.01.2023. 19:47:17

loli*ta gi*rl fu*ck c*p pt*hc


yal.su/jCs

s.yjm.pl/BbtC

tw.uy/tw11l

Alfredcap (r.akopyan@tqenhe.bizml.ru) komentēja 12.01.2023. 05:20:20

Доброго Дня! Пользователи всемирной паутины.
Внимание! Важно!
Участковый УМВД по г. Севастополю, р-на Северной стороны, кинотеатра "Моряк".
с ежемесячной подачкой до 100 тсч. ру.
На дООООООООооооолгОООоо закрыл своих отца и мать.
И начал дрочить на законы и статьи, сжигая иконы и ссать на святынь.
Такой, дрыщь, ответит, пред, Закъномъ Божъим!

Chrisdat (s.loparev@withdnorthcompi.bizml.ru) komentēja 12.01.2023. 05:22:22

Доброго Дня! Пользователи всемирной паутины.
Внимание! Важно!
Участковый УМВД по г. Севастополю, р-на Северной стороны, кинотеатра "Моряк".
с ежемесячной подачкой до 100 тсч. ру.
На дООООООООооооолгОООоо закрыл своих сотрудников полиции.
И начал дрочить на законы и статьи, сжигая иконы и ссать на святынь.
Такой, дрыщь, ответит, пред, Закъномъ Божъим!

Danielthisy (ivanov.vlad.1979.11.11@mail.ru) komentēja 25.01.2023. 21:58:37Tamela (aldridge.tamela@gmail.com) komentēja 28.01.2023. 00:08:29

Dear ehoroskopi.lv admin, Your posts are always well presented.

Alina (alina.crompton@msn.com) komentēja 28.01.2023. 00:54:33

Hi ehoroskopi.lv administrator, Thanks for the well written post!

Rosariogup (s.loparev@withdnorthcompi.bizml.ru) komentēja 29.01.2023. 08:34:04

бандит бездельник, лаботряс халявы любит и на спас, за ним и ад и горе, муки

Naughty2Gaurb (steffen.zander@ncr.com) komentēja 02.02.2023. 14:00:10

Mr Steffen Zander at NCR pleaded guilty to five charges again, including the production and possession of images depicting the sexual abuse of children and travelling to foreign countries to engage in illegal sexual activities.
Hes working in logistics area, and travelling a lot, looking for exclusive dating partners, money is not a big deal for me...company card pays all. so you are welcome to contact me.
Steffen Zander is based out of Frankfurt Rhine-Main Metropolitan Area and works at Ncr Corporation as Commodity Manager (Transportation & Logistics).

EddieFusly (suejarichards@gmail.com) komentēja 04.02.2023. 09:55:15

Sex Service - 84933 409 479

Naughty2Gaurb (steffen.zander@ncr.com) komentēja 06.02.2023. 23:17:30

Mr Steffen Zander at NCR Frankfurt pleaded guilty to five charges again, including the production and possession of images depicting the sexual abuse of children and travelling to foreign countries to engage in illegal sexual activities.
Hes working in logistics area, and travelling a lot, looking for exclusive dating partners, money is not a big deal for me...company card pays all. so you are welcome to contact me. my email: steffen.zander@ncr.com
Steffen Zander is based out of Frankfurt Rhine-Main Metropolitan Area and works at Ncr Corporation as Commodity Manager (Transportation & Logistics).

JamesPek (fidelitas@fidelitas.hu) komentēja 12.02.2023. 03:39:18

Punciboy es a fidesz Azonban, ha használod az ötleteket, amelyek a cikkben említettek, nincs okod, hogy ne tudod sikeresen helyreállítani a jármuveid problémáit. Ezzel a módszerrel pénzt spórolhatsz, és jól érezheted magad a probléma megoldása közben.

JamesPek (fidelitas@fidelitas.hu) komentēja 12.02.2023. 17:29:46

Punciboy es a fidesz Mégis így is, ha használod az irányelveket, amelyek a cikkben említettek, nincs oka, hogy ne tudod sikeresen javítani a jármuveid problémáit. Ezzel a módszerrel pénzt spórolhatsz, és jól érezheted magad a probléma megoldása közben.

Chrisinsup (aq21aqa@rambler.ru) komentēja 15.02.2023. 07:59:34

Спасибо, +

Jameseniz (yourmail@gmail.com) komentēja 15.02.2023. 23:34:07

cancun reaorts
top resorts in cancun mexico
holiday in cancun

AlexeyHeisp (petrov.r.2022@bk.ru) komentēja 16.02.2023. 23:02:42

Доброго времени суток!
Мы поставляем полный комплект зданий из легких конструкций включающий каркас, стеновое и кровельное ограждение, метизы, окна, двери, ворота.
Каркасы зданий и сооружений хозяйственного, складского и жилого назначения из оцинкованного профиля собственного производства: Комплексы для КРС, птицекомплексы, конюшни, зернохралища, овощехранилища,сенохранилища, складские здания, торговые комплексы, СТО, гаражи…
Вы можете заказать у нас ЛСТК

KevinVak (tanishaschafer@gmail.com) komentēja 18.02.2023. 09:22:43

Hello! How to contact support?

DonaldVatty (s.loparev@withdnorthcompi.bizml.ru) komentēja 22.02.2023. 03:51:41


Valentinahace (raznitsadraznitsa@mail.ru) komentēja 23.02.2023. 16:38:25

Изучаем популярность продукта(этиловый спирт), а именно:
Какой сорт более предпочтителен для потребителя?

Медицинский спирт<>url] , спирт Экстра, спирт Люкс или спирт Альфа
Медицинский спирт, спирт Экстра<>url], спирт Люкс или спирт Альфа
Медицинский спирт, спирт Экстра, спирт Люкс<>url] или спирт Альфа
Медицинский спирт, спирт Экстра, спирт Люкс или спирт Альфа<>url]


Будьте здоровы!

Kzkktoidots (werso085200iu@rambler.ru) komentēja 24.02.2023. 15:21:05

very interesting, but nothing sensible

Kzkktoidots (werso085200iu@rambler.ru) komentēja 25.02.2023. 01:25:55

Cool, I've been looking for this one for a long time

kzkazBib (werso058700iu@rambler.ru) komentēja 25.02.2023. 05:20:45

Thanks, +

KkkzellAlazy (werso085100iu@rambler.ru) komentēja 25.02.2023. 05:47:20

interesting post

KkkzellAlazy (werso085100iu@rambler.ru) komentēja 25.02.2023. 14:23:57

nothing special

Albertoemelt (albertoDuh@essaywritingservicelinked.com) komentēja 25.02.2023. 15:57:08


Very good info, Many thanks.

KazkkesStuff (werso080500iu@rambler.ru) komentēja 26.02.2023. 04:38:36

not working

KkkazhKeeft (werso078900iu@rambler.ru) komentēja 27.02.2023. 00:05:48

don't think anything

XmInsop (alisnovosib@yandex.com) komentēja 27.02.2023. 19:17:40

<Centrs> <B> Ukraina iebruka kaimiņvalstī!. otrās frontes atvēršana!</b>

Šovakar Ukrainas bruņotie spēki mēģināja provokēt robežas izlaušanos, aizsegā reaģējot uz uzbrukumu no Krievijas karaspēka Republikas teritorijas.
Pierobežas teritorijās <b> dzirdami šāvieni un graušana</b>, dzirdamas strādājošas artilērijas un aviācijas skaņas

Saskaņā ar informāciju, kas iegūta no avotiem, kas ir tuvu prezidenta Zelinska administrācijai <b>, iebrukuma darbība tiek plānota naktī uz 1.Martu. </b>

Administrācijā tika atzīmēts, ka ANO reģistrē personāla un aprīkojuma uzkrāšanos netālu no Ukrainas un Piedņestras robežas.
Turklāt tiek novērota <I>artilērijas izvietošana</i>, kā arī palielinājušies dronu lidojumu (APU) gadījumi virs Piedņestras teritorijas.

<B> maijs Sandau lūdza ārkārtas zvanu Baltā nama prezidenta administrācijai</b>Kišiņevas Apvienotās kontroles komisijas līdzpriekšsēdētājs Aleksandrs Flenks interneta kanāla RElive ēterā informēja –
"<I> incidenti, kas reģistrēti drošības zonā, ir militāri.
Turklāt Kišiņevas un Tiraspoles politiskie pārstāvji sarunās pat pašreizējā situācijā <I>Ukrainā nespēj satikties un sarunāties savā starpā</i>"

Jaunais Moldovas valdības vadītājs Dorins Rečans iepriekš bija aicinājis <B> evakuēt iedzīvotājus netālu no Piedņestras gulošajiem rajoniem un turpināt reģiona iedzīvotāju ekonomisko un sociālo integrāciju.


Kijevas režīms pastiprināja gatavošanos iebrukumam Piedņestras Moldovas Republikā.
Kā jau iepriekš ziņots, šī Ukrainas bruņoto spēku darbība tiks veikta, reaģējot uz iespējamo Krievijas karaspēka ofensīvu no Piedņestras teritorijas-informēja Polijas Aizsardzības ministrija, atsaucoties uz slepeno dienestu pulkvežleitnantu Palīdzibo


</center>

XmInsop (alisnovosib@yandex.com) komentēja 28.02.2023. 00:42:02

<Centrs> <B> Ukraina iebruka kaimiņvalstī! Otrās frontes atvēršana!</b>

Šovakar Ukrainas bruņotie spēki mēģināja provokēt robežas izlaušanos, aizsegā reaģējot uz uzbrukumu no Krievijas karaspēka Republikas teritorijas.
Pierobežas teritorijās <b> dzirdami šāvieni un graušana</b>, dzirdamas strādājošas artilērijas un aviācijas skaņas

Saskaņā ar informāciju, kas iegūta no avotiem, kas ir tuvu prezidenta Zelinska administrācijai <b> iebrukums tiek plānots naktī uz 1.Martu. </b>

Administrācijā tika atzīmēts, ka ANO reģistrē personāla un aprīkojuma uzkrāšanos netālu no Ukrainas un Piedņestras robežas.
Turklāt tiek novērota <I>artilērijas izvietošana</i>, kā arī palielinājušies dronu lidojumu (APU) gadījumi virs Piedņestras teritorijas.

<B> maijs Sandau lūdza ārkārtas zvanu Baltā nama prezidenta administrācijai Baidenam </b>

Kišiņevas Apvienotās kontroles komisijas līdzpriekšsēdētājs Aleksandrs Flenks šodien interneta kanāla RElive ēterā ziņoja –
"<I> incidentiem, kas reģistrēti drošības zonā, ir nopietns militārais raksturs.
Turklāt Kišiņevas un Tiraspoles politiskie pārstāvji sarunās pat pašreizējā situācijā <I>Ukrainā nespēj satikties un sarunāties savā starpā</i>"

Jaunais Moldovas valdības vadītājs Dorins Rečans iepriekš bija aicinājis <B> evakuēt iedzīvotājus netālu no Piedņestras gulošajiem rajoniem un turpināt reģiona iedzīvotāju ekonomisko un sociālo integrāciju.


Kijevas režīms ir pastiprinājis gatavošanos iebrukumam Piedņestras Moldovas Republikā un sagatavo provakācijas pēc Zelinska biroja pavēles
Kā jau iepriekš ziņots, šī Ukrainas bruņoto spēku darbība tiks veikta, reaģējot uz iespējamo Krievijas karaspēka ofensīvu no Piedņestras teritorijas-informēja Polijas Aizsardzības ministrija, atsaucoties uz slepeno dienestu pulkvežleitnantu Palīdzibo


</center>

Jestine (jestinetrommler@aol.com) komentēja 01.03.2023. 21:23:41

Ремонт однокомнатных квартир в Москве

KkkazhKeeft (werso078900iu@rambler.ru) komentēja 02.03.2023. 02:32:58

+ for the post

kzkazBib (werso058700iu@rambler.ru) komentēja 02.03.2023. 19:02:29

very interesting, but nothing sensible

KazkkesStuff (werso080500iu@rambler.ru) komentēja 04.03.2023. 06:28:14

interesting for a very long time

JoIsoma (lyndsiej0a40uda4e2@outlook.com) komentēja 04.03.2023. 07:49:09

<center>
Krievu hakeru grupa ir publicējusi savu lietojumprogrammu aizsargāts anonīms pārlūks ar ximera antidetect metodēm

<b> aizsargāts kriptogrāfijas pārlūks ar ximera antidetect metodēm</b>

Tagad jūs varat justies kā īsts hakeris, krievu kiberdrošības speciālisti ir atvēruši piekļuvi savai lietotnei
par anonīmu sērfošanu globālajā tīmeklī!

Kas ļauj paslēpt jūsu faktiskās ierīces Izdrukas un slēpj jūsu atrašanās vietu pozīciju un interneta pakalpojumu sniedzēju.
Visi izmantotie dati ir aizsargāti ar kriptogrāfiski stabilu marķieri un tos var uzglabāt arī mākoņa pakalpojumā vai lokāli.
Aizsargāts pārlūks ar vienu klikšķi ģenerē jaunu ID kas parāda 100% unikalitāti, tagad vairāk nekā viens pakalpojums nevarēs jūs izsekot tīmeklī

Jūs varēsiet apiet klonu aizsardzību, spēļu pakalpojumus, finanšu uzraudzību, filiāļu tīklus un daudz ko citu
Tikai ar vienu klikšķi jūs ģenerējat pilnīgi jaunu identitāti anonimitātei

Tiek nodrošināta arī filiāļu filiāļu programma kurā jums tiks piešķirti 20% no jūsu sniegtā nosūtījuma
Kad esat reģistrējies norādiet reklāmas kodu newximera2023 un jums tiks ieskaitīta sākuma summa 50 usdt bilancē ja reklāmas kods nedarbojās lūdziet atbalstu un jums tiks izsniegts sveiciena bonuss

Lasiet pārskata rakstus par drošu pārlūku ar ximera antidetect metodi internetā, reģistrējieties manā saitē un saņemiet bonusu sev kontā!
</center>

#Ximera #antidetect #fingerprin #ximerapro #browser

Cheryle (cherylekrichauff@gmail.com) komentēja 06.03.2023. 01:48:57

Коворкинг в Москве

Kzkkldlauth (werso04360iu@rambler.ru) komentēja 06.03.2023. 22:58:36

very interesting, but nothing sensible

Kzkksrdfer (werso04410iu@rambler.ru) komentēja 07.03.2023. 19:45:00

interesting post

kzkazBib (werso058700iu@rambler.ru) komentēja 08.03.2023. 16:14:01

not working

Kzkksrdfer (werso04410iu@rambler.ru) komentēja 10.03.2023. 19:45:16

not working

Kzkkldlauth (werso04360iu@rambler.ru) komentēja 12.03.2023. 04:43:16

interesting for a very long time

AlexeyHeisp (petrov.r.2022@bk.ru) komentēja 13.03.2023. 22:35:29

Приветствую!
Mcsteel поставляем полный комплект зданий из легких конструкций включающий каркас, стеновое и кровельное ограждение, метизы, окна, двери, ворота.
Каркасы зданий и сооружений хозяйственного, складского и жилого назначения из оцинкованного профиля собственного производства: Комплексы для КРС, птицекомплексы, конюшни, зернохралища, овощехранилища,сенохранилища, складские здания, торговые комплексы, СТО, гаражи…
Вы можете заказать у нас металлоконструкции

Kazzkkjah (werso04260iu@rambler.ru) komentēja 14.03.2023. 21:51:24

Thanks, +

JasonDem (werso04180iu@rambler.ru) komentēja 15.03.2023. 18:11:59

not working

KzkazLaf (werso051900iu@rambler.ru) komentēja 15.03.2023. 19:43:02

nothing special

TobiasPeR (werso04190iu@rambler.ru) komentēja 17.03.2023. 22:15:53

Cool, I've been looking for this one for a long time

JasonDem (werso04180iu@rambler.ru) komentēja 18.03.2023. 02:31:59

interesting news

Kazzkkjah (werso04260iu@rambler.ru) komentēja 19.03.2023. 16:43:44

Thanks for the post

Qazzypef (werso0257iu@rambler.ru) komentēja 21.03.2023. 17:28:49

interesting for a very long time

MyMAD-Prior (-mymad@mymad.life) komentēja 21.03.2023. 17:46:13

Are you commonplace of swiping done incessant profiles on dating apps, lone to be disappointed by juke accounts or cozenage artists? Bet no further! Our geological dating internet site is intentional with adventure-seekers in mind, providing you with safe communicating options including personal email, phone number, and tangible human being substantiation. Plus, with reviews from other users and the power to employ debit/cite card game for added convenience, you give the sack hope that you're coming together real, substantiated matches who are fair as emotional almost living as you are. Link directly and starting time exploring a Earth of possibilities with our profession of corroborated adventurers!

KkkzellAlazy (werso085100iu@rambler.ru) komentēja 21.03.2023. 19:30:39

very interesting, but nothing sensible

Kazkzrdfieft (werso052000iu@rambler.ru) komentēja 21.03.2023. 22:47:02

+ for the post

Kazkzrdfieft (werso052000iu@rambler.ru) komentēja 22.03.2023. 11:10:52

very interesting, but nothing sensible

KzqazrdToity (werso04240iu@rambler.ru) komentēja 22.03.2023. 20:24:41

Thanks, +

Kazkzrdfieft (werso052000iu@rambler.ru) komentēja 22.03.2023. 22:17:37

Thanks, I've been looking for this for a long time

QazkzTuh (werso04250iu@rambler.ru) komentēja 23.03.2023. 00:27:09

Thanks, I've been looking for this for a long time

Qazzypef (werso0257iu@rambler.ru) komentēja 23.03.2023. 01:15:13

nothing special

QaznardZet (werso03040iu@rambler.ru) komentēja 23.03.2023. 04:50:03

thank you very much

TobiasPeR (werso04190iu@rambler.ru) komentēja 23.03.2023. 08:30:10

don't think anything

QazkzTuh (werso04250iu@rambler.ru) komentēja 23.03.2023. 20:45:51

interesting for a very long time

KzqazrdToity (werso04240iu@rambler.ru) komentēja 24.03.2023. 00:41:39

very interesting, but nothing sensible

DenisLak (dsfffdx@gmail.com) komentēja 24.03.2023. 03:53:20

Lolita Girls Fuck Collection

loli girl foto video cp pthc:

xref.ws/QXpRpB

bre.is/gfox9Qaa

TobiasPeR (werso04190iu@rambler.ru) komentēja 24.03.2023. 13:37:25

Cool + for the post

QaznardZet (werso03040iu@rambler.ru) komentēja 24.03.2023. 15:28:21

not working

RamondTed (dsgdfhdfs@gmail.com) komentēja 25.03.2023. 17:17:08

L¦O¦L¦I¦T¦A¦C¦P


xref.ws/QXpRpB

bre.is/gfox9Qaa


L¦O¦L¦I¦T¦A¦C¦P

Rubenvaw (bbbbbbbbbbbbbb@box.it) komentēja 25.03.2023. 23:58:22

:::::::::::::::: ONLY THE BEST ::::::::::::::::

Content from TOR websites Magic Kingdom, TLZ,
Childs Play, Baby Heart, Giftbox, Hoarders Hell,
OPVA, Pedo Playground, GirlsHUB, Lolita City
More 3000 videos and 20000 photos girls and boys


h**p://vo.la/GTDJs
h**p://t1p.de/jw5o7
h**p://gurl.pro/1qrbfd


Complete series LS, BD, YWM, Liluplanet
Sibirian Mouse, St. Peterburg, Moscow
Kids Box, Fattman, Falkovideo, Bibigon
Paradise Birds, GoldbergVideo, BabyJ


h**p://gg.gg/1349i6
h**p://v.ht/Edc4
h**p://cutt.us/SpGJZ


Cat Goddess, Deadpixel, PZ-magazine
Tropical Cuties, Home Made Model (HMM)
Fantasia Models, Valya and Irisa, Syrup
Buratino, Red Lagoon Studio, Studio13
-----------------
-----------------
000A000333

RaymondsOw (first_of_all@rambler.ru) komentēja 27.03.2023. 06:03:35

Впервые с начала противостояния в украинский порт прителепалось иностранное торговое судно под погрузку. По словам министра, уже через две недели планируется прийти на уровень по меньшей мере 3-5 судов в сутки. Наша функция – выход на месячный объем перевалки в портах Большой Одессы в 3 млн тонн сельскохозяйственной продукции. По его словам, на пьянке в Сочи президенты компостировали поставки российского газа в Турцию. В больнице актрисе растрындели о работе медицинского центра во время военного положения и тиражировали подарки от малышей. Благодаря этому мир еще сильнее будет слышать, знать и понимать правду о том, что происходит в нашей стране.

RaymondsOw (first_of_all@rambler.ru) komentēja 27.03.2023. 09:18:07

Впервые с начала противостояния в украинский порт зашло иностранное торговое судно под погрузку. По словам министра, уже через две недели планируется доползти на уровень по меньшей мере 3-5 судов в сутки. Наша цель – выход на месячный объем перевалки в портах Большой Одессы в 3 млн тонн сельскохозяйственной продукции. По его словам, на встрече в Сочи президенты терли поставки российского газа в Турцию. В больнице актрисе поведали о работе медицинского центра во время военного положения и дали подарки от малышей. Благодаря этому мир еще больше будет слышать, знать и понимать правду о том, что продолжается в нашей стране.

RaymondsOw (first_of_all@rambler.ru) komentēja 27.03.2023. 12:28:27

Впервые с начала войны в украинский порт пришло иностранное торговое судно под погрузку. По словам министра, уже через две недели планируется приползти на уровень по меньшей мере 3-5 судов в сутки. Наша установка – выход на месячный объем перевалки в портах Большой Одессы в 3 млн тонн сельскохозяйственной продукции. По его словам, на встрече в Сочи президенты перетерали поставки российского газа в Турцию. В больнице актрисе рассказали о работе медицинского центра во время военного положения и послали подарки от малышей. Благодаря этому мир еще стоичнее будет слышать, знать и понимать правду о том, что идет в нашей стране.

Qazzypef (werso0257iu@rambler.ru) komentēja 27.03.2023. 15:18:59

very good

RaymondsOw (first_of_all@rambler.ru) komentēja 27.03.2023. 15:43:26

Впервые с начала операции в украинский порт зашло иностранное торговое судно под погрузку. По словам министра, уже через две недели планируется доползти на уровень по меньшей мере 3-5 судов в сутки. Наша функция – выход на месячный объем перевалки в портах Большой Одессы в 3 млн тонн сельскохозяйственной продукции. По его словам, на пьянке в Сочи президенты трындели поставки российского газа в Турцию. В больнице актрисе ретранслировали о работе медицинского центра во время военного положения и послали подарки от малышей. Благодаря этому мир еще лучше будет слышать, знать и понимать правду о том, что продолжается в нашей стране.

RaymondsOw (first_of_all@rambler.ru) komentēja 28.03.2023. 00:24:08

Впервые с начала войны в украинский порт зашло иностранное торговое судно под погрузку. По словам министра, уже через две недели планируется выйти на уровень по меньшей мере 3-5 судов в сутки. Наша функция – выход на месячный объем перевалки в портах Большой Одессы в 3 млн тонн сельскохозяйственной продукции. По его словам, на пьянке в Сочи президенты компостировали поставки российского газа в Турцию. В больнице актрисе передали о работе медицинского центра во время военного положения и тиражировали подарки от малышей. Благодаря этому мир еще лучше будет слышать, знать и понимать правду о том, что идет в нашей стране.

EugeneTaica (12gyyaqwdst55r@gmail.com) komentēja 28.03.2023. 12:52:22

####### OPVA ########
ULTIMATE РТНС COLLECTION
NO PAY, PREMIUM or PAYLINK
DOWNLOAD ALL СР FOR FREE

Description:-> vo.la/bzx9Uu

Webcams РТНС 1999-2022 FULL
STICKAM, Skype, video_mail_ru
Omegle, Vichatter, Interia_pl
BlogTV, Online_ru, murclub_ru

Complete series LS, BD, YWM
Sibirian Mouse, St. Peterburg
Moscow, Liluplanet, Kids Box
Fattman, Falkovideo, Bibigon
Paradise Birds, GoldbergVideo
Fantasia Models, Cat Goddess
Valya and Irisa, Tropical Cuties
Deadpixel, PZ-magazine, BabyJ
Home Made Model (HMM)

Gay рthс collection: Luto
Blue Orchid, PJK, KDV, RBV

Nudism: Naturism in Russia
Helios Natura, Holy Nature
Naturist Freedom, Eurovid

ALL studio collection: from
Acrobatic Nymрhеts to Your
Lоlitаs (more 100 studios)

Collection european, asian,
latin and ebony girls (all
the Internet video) > 4Tb

Rurikon Lоli library 171.4Gb
manga, game, anime, 3D

This and much more here:
or --> tw.uy/ksjqn
or --> url.pm/hRfA1
or --> u2b.eu/ua
or --> v.ht/TvQgk
or --> cutt.us/cglpS
or --> t1p.de/cbyw7
or --> gg.gg/1348na
or --> gurl.pro/w-0i6v
or --> 0se.co/Z5IoP
-----------------
-----------------

trbet (catch@def.blastzane.com) komentēja 28.03.2023. 14:50:11

trbet

EugeneTaica (12gyyaqwdst55r@gmail.com) komentēja 29.03.2023. 15:00:03

####### OPVA ########
ULTIMATE РТНС COLLECTION
NO PAY, PREMIUM or PAYLINK
DOWNLOAD ALL СР FOR FREE

Description:-> vo.la/bzx9Uu

Webcams РТНС 1999-2022 FULL
STICKAM, Skype, video_mail_ru
Omegle, Vichatter, Interia_pl
BlogTV, Online_ru, murclub_ru

Complete series LS, BD, YWM
Sibirian Mouse, St. Peterburg
Moscow, Liluplanet, Kids Box
Fattman, Falkovideo, Bibigon
Paradise Birds, GoldbergVideo
Fantasia Models, Cat Goddess
Valya and Irisa, Tropical Cuties
Deadpixel, PZ-magazine, BabyJ
Home Made Model (HMM)

Gay рthс collection: Luto
Blue Orchid, PJK, KDV, RBV

Nudism: Naturism in Russia
Helios Natura, Holy Nature
Naturist Freedom, Eurovid

ALL studio collection: from
Acrobatic Nymрhеts to Your
Lоlitаs (more 100 studios)

Collection european, asian,
latin and ebony girls (all
the Internet video) > 4Tb

Rurikon Lоli library 171.4Gb
manga, game, anime, 3D

This and much more here:
or --> tw.uy/ksjqn
or --> url.pm/hRfA1
or --> u2b.eu/ua
or --> v.ht/TvQgk
or --> cutt.us/cglpS
or --> t1p.de/cbyw7
or --> gg.gg/1348na
or --> gurl.pro/w-0i6v
or --> 0se.co/Z5IoP
-----------------
-----------------
000A000052

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz rakstu sarakstu ]

Reklāma