eHoroskopi > Horoskops 2013.gadam > 2013.gada horoskops: Ūdensvīrs

2013.gada horoskops: Ūdensvīrs

Veiksme sagaida Ūdensvīrus mīlas jomā, bērni sniegs prieku un iespējams kāpums karjeras jomā 2013. gadā. Piesardzīgi ar azartspēlēm!

2013. gada horoskops saka, ka Ūdensvīriem veiksies mīlestībā. Esiet iecietīgs pret otro pusīti, novērtējiet to tā, lai arī viņa justos, ka tiek novērtēta. Gada sākumā iespējami strīdi, taču gudri rīkojoties, tie nespēs sabojāt attiecības. 2013. gada nogalē esat īpaši iejūtīgs, ja nevēlaties pazaudēt to, ko esat jau ieguvuši.

Bērni jums 2013. gadā sagādās īpašu prieku. Veltiet tiem vairāk laika un neesiet pārāk naivi viņu audzināšanā – bērni vislabāk prot izmantot vecāku vājības un māk vecāku priekšā uzvesties tā, kā no tiem to sagaida vecāki. Ja strādājat naktsmaiņas, varbūt ir vērts kādreiz pārsteigt bērnus nesagatavotus, ierodoties negaidīti mājās? Vai esat gatavi tam, kas jūs var sagaidīt?

Pamēģiniet atturēties no azartspēlēm, jo, ja jūs tās aizraus, pastāv iespēja kļūt atkarīgam un zaudēt daudz vairāk, nekā tikai naudu.

Ceļā uz panākumiem esiet godīgi un nenododiet citus, jo nākotnē tas var atspēlēties jums atpakaļ. Ja pārtrauksiet klausīties cilvēkos, kuri maz saprot jūsu jomā un tos, kur cenšas visu izdarīt, lai jūs kristu vai padotos, tad šis gads jums atnesīs lielus ienākumus un kāpumu karjerā.

Ja dodaties ceļojumā 2013.gadā, sagatavojiet labus zāļu krājumus. Nav teikts, ka tie jums noderēs, taču piesardzība vēl nekad nav nākusi par ļaunu. Gada nogalē nepārstrādājieties un centieties saglabāt vēsu prātu, lai nesabojātu savu veselību.

2013. gada vasarā iespējams, ka Ūdenvīrs iegādāsieties ko lielu. Gada sākumā būs iespēja papildus nopelnīt, izmantojiet to! Kopumā 2013. gada horoskops ir ļoti labvēlīgs nelieliem finansu darījumiem, taču riskējiet ar mēru, izvērtējot savas iespējas. Tomēr arī horoskopi taču neattiecas uz visiem cilvēkiem vienādi.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
sanita (sadora12@inbox.lv), 17.01.2013. 09:59:59 (ip:46.109.83.67)

cik visas taisnibas? ja butu darbu izvele.
del ta ka saslimu var atlaist no darba,kur nu vel karjeras kapnes.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma