eHoroskopi > Horoskops 2013.gadam > 2013.gada horoskops: Svari

2013.gada horoskops: Svari

2013. gadā gaidāmas saspringtas attiecības ģimenē. Horoskops Svariem šim gadam iesaka uzsākt nodarboties ar kādu jaunu sporta veidu.

Ja neveltīsiet pietiekošu uzmanību savam mīļotajam cilvēkam, iespējams, ka viņš jūs sāks krāpt ar citu. Vai jūs to spēsiet pārdzīvot un piedot? Jebkurā gadījumā, atcerieties, ka problēmas sakne ir jūsos. Savukārt, ja novērtēsiet savas otras pusītes dotības, tas jums atmaksāsies daudzkārtīgi!

Horoskops 2013. gadam Svarem sola saspringtas attiecības dažu ģimenes locekļu vidū. Pacentieties šīs attiecības neiznest ārpus ģimenes un nokārtot ģimenes lokā. Lielisks gads saskaņas nostiprināšanai vecāku un bērnu starpā.

Nenoslēdzieties sevī. Dalieties ar visu, kas jūsos ir sakrājies ar tuviem cilvēkiem, tad arī dzīvē viss nokārtosies.

Trenējiet savu gribasspēku, lai nekad nepadotos un būtu vienmēr pirmais.

Lielisks gads Svariem, lai sāktu nodarboties ar kādu jaunu sporta veidu! Īpaši noderīgi veselībai 2013. gadā būtu ziemas sporta veidi - slēpošona, snovošana, slidošana. Gada otrajā pusē iespējamas biežākas galvas sāpes, taču tur varētu līdzēt kāds atpūtas ceļojums.

Finansiālā situācija 2013.gadā Svariem daudz nemainīsies no situācijas 2012. gadā. Ja 2012.gadā jums gāja slikti, tad diemžēl arī 2013.gadā jums neklāsies pārāk viegli. Bet, ja 2012-ajā lielu problēmu nebija, tad arī 2013. gadā jums nav par ko daudz uztraukties šajā jomā.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma