eHoroskopi > Horoskops 2013.gadam > 2013.gada horoskops: Skorpions

2013.gada horoskops: Skorpions

Mierīga ģimenes dzīve, mainīgs veselības stāvoklis, jāuzmanās no iekļūšanas slimnīcā. Naudu 2013. gadā labāk ieguldīt, nekā krāt.

2013. gads Skorpioniem mīlestībā būs kā pa kalniem un lejām. Iespējamas biežas partneru maiņas, nenoturīgas attiecības, daudz kašķu un pārdzīvojumu. Esiet uzmanīgi, lai kādam nenodarītu pāri dēļ saviem emociju uzplūdiem un garastāvokļa maiņām. Jums pašiem jāsaprot, kādam jābūt tam cilvēkam, kuru vēlaties redzēt sev blakus.

Ģimenes dzīvē Skorpioniem nav par ko uztraukties, ja vien neesat ko sabojājuši iepriekšējā gadā, attiecības 2013. gadā būs stabilas, nekas būtiski nemainīsies. Tikai pacentieties neielaisties ar radiniekiem nekādos finanšu darījumos vai mantas dalīšanās.

Pavadiet vairāk laika ar saviem tuviniekiem, jo viņiem nepietiek jūsu uzmanības, tāpēc rodas ķildas.

Neesiet pārāk augstprātīgi pret citiem, sekojiet līdzi sev un savai veiksmei, tad arī karjerā būs uzlabojumi.

2013. gadā horoskops sola mainīgu veselības stāvokli. Iespējams, ka pat nāksies apmeklēt slimnīcu. Ļoti nopietni attiecieties pret visiem ārsta norādījumiem!

Naudu 2013.gadā labāk neglabāt, bet ieguldīt, pretējā gadījumā var nākties to nožēlot. Veiksmīgs gads ieguldījumiem ražošanā un vērtspapīros. Izvairieties ņemt aizņēmumus, tos var būt daudz problemātiskāk atmaksāt vēlāk, nekā bijāt plānojuši sākotnēji.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
marina (marina_ivanova2@inbox.lv), 05.03.2013. 07:29:54 (ip:78.84.184.144)

super

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma