eHoroskopi > Horoskops 2013.gadam > 2013.gada horoskops: Lauva

2013.gada horoskops: Lauva

Pievērsieties vairāk ģimenei 2013. gadā. Uztveriet apkārtējos ar vēsu prātu. Vēlams vairāk atpūsties.

Kad esat pēdējo reizi dāvājuši ziedus savai mīļotajai vai likuši sajusties mīlētam savam mīļotajam? Varbūt vēl pat neesat paspējuši atzīties mīlestībā? 2013. gada sākums būtu lielisks laiks to izdarīt! Pat, ja tas beigsies slikti, varbūt būsiet zaudējuši kauju, bet uzvarējuši karu. Bet, ja tas beigsies pozitīvi, tad pārējās horoskopa zīmes varēs jūs tikai apskaust!

Esiet biežāk kopā ar ģimeni. Ģimene būs tā, kas jums palīdzēs tad, kad visi pārējie novērsīsies, neskatoties ne uz ko. Palīdziet arī jūs saviem ģimenes locekļiem, vēl nevar zināt, kurš kuram paliks beigās parādā.

Neesiet tik emocionāli. Nepieņemiet kritiku no cilvēkiem tuvu pie sirds. Ieklausieties tuvajos cilvēkos, viņi tomēr vēlas jums labu. Nekad nezaudējiet tādas rakstura īpašības kā pārliecību par sevi un mērķtiecību.

Ja vēlies būt līderis, iemācies nodibināt kontaktus ar ietekmīgiem partneriem un neesi lepns. Lepnums nav atslēga pie veiksmes.

Pacentieties vairāk atpūsties. 2013. gada vidū iespējami lieli satraukumi, kas var negatīvi ietekmēt nervu sistēmu, ja nebūsiet pietiekoši atpūties.

2013. gada sākumā labāk atlieciet līdzekļus neparedzētiem gadījumiem. Pat, ja tie nebūs nepieciešami, tie sniegs sirdsmieru un drošības sajūtu, kas jums būs tik ļoti nepieciešama 2013. gadā. Gada vidū iespējami negaidīti ienākumi. Finanšu joma nebūs gada lielākā prioritāte.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Anna (lukina.anna@inbox.lv), 01.05.2013. 16:39:19 (ip:212.93.100.44)

paldies

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma