eHoroskopi > Horoskops 2012.gadam > 2012.gada horoskops: Zivs

2012.gada horoskops: Zivs

Zivīm 2012. gada sākums būs pašapliecināšanās laiks, vidus – nopelnīto augļu baudīšana un gada nogale – laiks pārdomām par savas turpmākās dzīves attīstības virzienu.

Vai zinājāt, ka cilvēki viens otru mīl nevis par kaut ko, bet gan par spīti? Netēlojiet attiecībās citu, esiet pats, un iespējams, ka tieši 2012. gads jums atnesīs to, ko tik ļoti gaidījāt. Mīlestība var jums uzglūnēt no katra stūra, tad, kad vismazāk par to domāsiet.

2012.gada horoskops diemžēl Jums nesola milzīgus panākumus seksā. Šoreiz uz likteni nevarēs paļauties, būs jāņem lietas savās rokās. Ļaujiet apkārtējiem saprast, kāds Jūs esat patiesībā, ko vēlaties, un tie no Jums vairs nevairīsies.

Kad pēdējo reizi pazvanījāt saviem vecākiem, lai tāpat aprunātos un apvaicātos, kā iet? Tāda pati attieksme būs arī jūsu bērniem pret Jums. Vai Jūsu gadījumā tas ir labi, vai slikti – izlemiet paši un izdariet secinājumus. Paskatieties uz savu draugu loku. Varbūt ir vērts izvērtēt prioritātes? 2012. gadā diez vai sanāks veltīt visiem draugiem tik daudz laika, cik gribētos.

Saudzējiet veselību 2012. gadā. Vasarā ēdiet daudz ogas, uzņemiet vitamīnus, jo rudens-ziemas periodā var gadīties saaukstēties. Jums nav jāpierāda pārējiem, ka esat stiprāks par tiem. Pietiks ar iekšējo pārliecību.

Darbā dzīve ies uz augšu 2012. gadā, taču neļaujieties ilgi gulēt uz lauriem. Panākumi nākotnē ir atkarīgi lielā mērā no jums pašiem. Nāksies pieņemt darba vietā svarīgu lēmumu, kas var ietekmēt Jūsu nākotni.

Nauda mīl, ja to apgroza. 2012.gads būs labvēlīgs darījumiem ar naudu, jo vairāk apgrozīsiet naudu, jo vairāk iegūsiet. Ja Jums ir parādi, tad 2012. gada sākums būs īpaši veiksmīgs to atgriešanai. Centieties neiesaistīties jaunās parādsaistībās.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
kitija (kitija.galuka@inbox.lv), 17.05.2013. 15:22:56 (ip:87.110.35.229)

jap

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma