eHoroskopi > Horoskops 2012.gadam > 2012.gada horoskops: Mežāzis

2012.gada horoskops: Mežāzis

Mežāzim nāksies 2012. gadā pamatīgi pasvīst, lai apliecinātu sevi. Paškritika nebūs objektīva. Būs grūti būt pašpietiekamam.

Vai attiecības bez saistībām ir priekš jums? Vai spēsiet pārvarēt šķiršanās rūgtumu? Pieņemiet lēmumu, kamēr vēl nav par vēlu! Iespējams, ka kāds 2012. gadā iepazīts cilvēks mainīs Jūsu likteni. Mīlestībai nav robežu, tāpēc esiet uzmanīgi!

2012.gada horoskops rāda, ka sekss šogad nebūs jūsu prioritāšu augšgalā. Taču sekss ir veselīgs, un bez tā cilvēki kļūst kašķīgi. Tāpēc neaizmirstiet par to pavisam!

Vasarā izvairieties no tiešas saules iedarbības. Lietojiet saules brilles, krēmus. Lielisks gads sava ķermeņa sakopšanai un palutināšanai. Varbūt ir vērts biežāk iegriezties skaistumkopšanas salonos, lai uzlabotu sev garastāvokli?

Ģimenes attiecības būs sarežģītākas par kardāna uzbūvi. Cenšaties neieciklēties uz sīkumiem un uz problēmām raudzīties no plašāka skatu punkta. Reizēm tomēr labāk nogaidīt, nekā rīkoties pārsteidzīgi. Uzmanieties izvēloties jaunus draugus 2012. gadā. Cilvēki reizēm pat paši tic tam, ko viņi saka. Nenosodiet tos par to, jo arī pats tāds esat.

2012.gadā darbs var nebūt Jūsu prioritāte dzīvē. Veiciet savus pienākumus pēc labākās sirdsapziņas, sekojiet instrukcijām. Izvairieties no šaubīgiem darījumiem un cieniet kolēģos godīgumu, pat, ja tas vēršas pret Jums.

Ar naudu šogad būs kā ar bitēm – nekad neko nevar zināt. Cik viegli nauda parādīsies, tik viegli tā arī pazudīs. Gada gaitā iespējami vairāki spontāni pirkumi, taču īpaši dzīvē tie Jums nepalīdzēs. Varbūt palūdziet, lai šogad finanses pārvaldīt Jums palīdz kāds uzticams cilvēks.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
mežakaza, 02.11.2012. 18:12:45 (ip:46.109.204.201)

Par mani 100% taisnība. es lasīju un biju šokā cik precīzi viss uzrakstīts. Man nebija kur iebilst....

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma