eHoroskopi > Horoskops 2012.gadam > 2012.gada horoskops: Auns

2012.gada horoskops: Auns

2012.gada horoskops auniem sola diezgan nemierīgu 2012.gadu, īpaši gada pirmo ceturksni. Domājat pozitīvas domas, un jums viss izdosies!

Mīlas frontē viss notiksies, ja vien 2012.gadā pratīsiet sevi paši sapucēt un izvilkt no mājas! Ja vēl neesat atradis savu otro pusīti, tad 2012.gads tam būs īpaši labvēlīgs, pretējā gadījumā neieslīgstat divatā rutīnā un neaizmirstiet palutināt viens otru!

Seksa nekad nevar būt par daudz, ja vien Jums nav 90+ gadu. Arī 2012. gads nebūs izņēmums šai jomā, tāpēc jāpadomā, kā to varētu dažādot.

Ģimenē iespējami ķīviņi. Neaizmirstiet savus draugus, ja nevēlaties, lai tie aizmirst Jūs! Ir vērts pārdomāt, vai ar draugiem vēl aizvien darat ko kopīgi, vai vairs vienīgais, ko darat kopīgi, ir seno laiku pieminēšana - ”Vai atceries, kā mēs toreiz...?”.

2012.gada horoskops Jums sola labu veselību, ja vien paši to nebūsiet jau pirms tam ielaiduši. Taču par imunitātes stiprināšanu jebkurā gadījumā nedrīkst aizmirst!

2012.gadā var gadīties negaidīts kāpums pa karjeras kāpnēm, tāpēc nelaidiet garām izdevības! Padotie Jūs cienīs, ja vien paliksiet godīgs pats pret sevi. Priekšniecība novērtēs jūsu pienesumu, taču iespējams, ka jūs to pat neievērosiet.

Gada sākumā var iestāties krīze finanšu jomā, taču līdz vasarai jau būsiet ar to veiksmīgi ticis galā. Ietaupījumiem gan šis gads nebūs sevišķi labvēlīgs, tāpēc centieties ieguldīt naudu paliekošās vērtībās.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
daina (dainakekare@gmail.com), 23.03.2012. 22:36:33 (ip:188.29.165.26)

optimiste

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma