eHoroskopi > Erotiskais horoskops > Horoskops sievietēm > Erotiskais horoskops: Strēlnieks - sieviete medniece

Erotiskais horoskops: Strēlnieks - sieviete medniece

Viņa ir moderna, vaļsirdīga un nav nekāds bēdu bērns. Šī sieviete ir īsta medniece un vienas nakts sakari viņai ir sporta vietā.

Horoskops strēlnieksVislabāk viņa jūtas vīriešu sabiedrībā. Strēlniece nav noskaņota uz dēkām un piedzīvojumu meklēšanu, jo pati ir viens liels piedzīvojums. Taču viņa tic laimīgām beigām un visam labajam cilvēkos.

Ar ko labāk? Strēlnieci iekarot un mīlēt ir pa spēkam vētrainajam aunam. Savukārt lauva viņu apbērs ar briljantiem un arī tas viņai bezgala patiks. Arī brīvdomātājs ūdensvīrs spēj viņu apburt. Lielākas nesaskaņas šīm sievietēm ir ar vīriešiem jaunavām.

Ideālā vieta, kur iepazīties. Savu mīļoto viņa meklēs luksusa viesnīcā, jo viņai patīk tās gaisotne - mazliet uzbudinoša un kaislīga, tajā iespējams sastapt visu pasauli.

Maģiskā krāsa. Bordo sarkanā. Lai uzlabotu omu, viņai vajadzētu norkāsot ēdamistabas vai bibliotēkas sienas bordo sarkanā krāsā.

Erogēnās zonas. Viņai sagādās baudu augšstilbu glāstīšana - sākot no iekšpuses līdz pat sēžas muskulim.

Priekšspēle. Rokās sadevušies viņi vēro saulrietu un...


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Inese, 15.08.2015. 16:13:08 (ip:85.255.235.197)

Sakrita tikai tas,ka ar jaunavam nekas nesanak,ta arí ir.Lauvas un auni nu galígi man garam.Viesnicas neciesu,bordo sarkano dievinu.Neesmu medniece,mílu vienu partneri ar kuru varu darít visu,tádu esmu dabujusi,un tas ir versis.Dzivojam laimigi un seksuali apmierinati jau 12 gadus.

juris (liet), 10.01.2017. 18:21:56 (ip:80.89.78.72)

baigi labi . es esmu skaista un jaa

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma