eHoroskopi > Seksa horoskops > Seksa horoskops. Zivis

Seksa horoskops. Zivis

(19.02 - 20.03)

Sieviete

Viņa ir neārstējama romantiķe un viņas temperaments ir it kā vērsts uz iekšpusi. Dažādos periodos viņa rada dažādus tēlus un baro ilūzijas, kuru kopēja iezīme ir to nerealitāte.

Bērnībā viņu sajūsmina pasakas, bet uzzīmētie tēli ir ne mazāk reāli, kā patiesie. Viņas pirmās iepazīšanās - mīļi, delikāti, romantiski zēni, ar nepilnīgi apzinātu seksuālo tieksmi. Sievietes, kas dzimušas šajā zīmē, var iedalīt divās grupās.

Uz pirmo attiecas tās, kas veido stabilus sakarus ar vīrieti, kam nepiemīt pārāk vētrains temperaments. Kā likums, viņa dzīvo ar viņu ilgi un laimīgi. Uz otro grupu attiecas daudz nemierīgākas sievietes. Galanta un romantiska mīļākā vietā viņas iztēlē prevalē pirāts. Visi saka, ka ja vien viņai pietiktu drosmes saistīties ar tamlīdzīgu vīrieti, tad viņa, nešaubīgi, būtu ļoti laimīga. Tomēr, kā likums, viņa izvairās no īstiem simtprocentīgiem vīriešiem, jūtoties drošāk psihiski vāju vīriešu starpā, kas pieprasa no viņas puses rūpes un iecietību.

Nereti viņa atrod sevi mākslinieku, politiķu mīļākās un uzticības personas lomā, t.i,. cilvēku, kuru slava ir zināmā mēra atkarīga no viņas mierinājuma. Viņa baidās ne tik daudz īstu vīriešu seksuālā spēka, cik briesmu zaudēt sapņu un ilūziju aizsargslāni un pārbaudīt sevi, kā sievieti. Viņa nevar uz to iedrošināties, tāpēc viņas ”zēni” paliek, bet vīrieši nereti ar aizvainojumu aiziet.


Vīrietis

Viņš ir cilvēks, kas vērsts uz iekšpusi, kuram citi ir tikai viņa pašanalīzes instruments. Viņš vada ļoti bagātu seksuālo dzīvi, sagādājot neaizmirstamas sajūtas savām partnerēm. Turklāt viņš tomēr neļauj tām atklāt savu patieso iekšējo pasauli.

Viņš ir apdāvināts ar ļoti bagātu iztēli, kuru pārzina tikai viņš pats. Viņš bieži mīl runāt par gultu, runā par to valdzinoši, ir pilns siltuma un erotisma, aprakstot savas partneres skaistumu un ķermeņa jaukumus. Sievietes, atceroties par viņu, atveido savā iztēlē absolūti nepareizu viņa individualitātes tēlu.

Viņš jūtas bezgala vientuļš, tāpēc gala rezultātā seksuālajās lietās viņš cieš sakāvi. Nav tādas sievietes, kas varētu piekļūt viņa iekšējai pasaulei un saprast viņa patieso dabu. Katra no viņām līdz dzīves beigām atcerēsies ar viņu kopā pavadītos brīžus, bet viņš aizmirsīs par viņām visām un būs aizņemts tikai pats ar sevi.


6 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Kasyts (brunis15@inbox.lv) komentēja 24.10.2010. 04:13:47

Nju sis horoskops pa viirieti pilniibaa atbilst sos daudzos gadus cik esmu nodziivojis vis ir pilniibaa perfekta taisniiba un tas ir vienkarsi ideali...
Vientuliiba taa mani nekad nepamet.. :(

kika (kolosala2@inbox.lv) komentēja 14.02.2011. 02:52:47

mans partneris kurs ir ari zivs galigi dazreiz mani nesaprot un nepievers man uzmanibu man patstavigi ir jaatgadina vinam par sevi gulta vins ir tik tiesam labs,bet dzive ar vinu man sagada vienas asaras un ciesanas jo vins ir egoists kas parsvara doma tikai par sevi:(

hi (krista@inbox.lv) komentēja 05.03.2012. 14:29:28

Mans puisis ie zivs un viņš vienmēr ir ieinteresēts par mani un ir labs:)

nika (evel777@inbox.lv) komentēja 15.06.2012. 21:10:12

zivs vīrietis-nulle gultā, sevī ieķēries narciss, prot skaisti muldēt , jā, un īsām tikšanas reizēm, kādam ,, ātrajam" der

Katy (playwthm@hotmail.com) komentēja 27.06.2012. 12:24:59

Piekritu shim aprakstam, esmu pati zivis un biju ilgu laiku ar virieti zivis kopa...
Taisniba gan par mani, gan par vinu.

Josef Lewis (progresiveloan@yahoo.com) komentēja 29.01.2019. 03:10:21

Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
Zvans / WhatsApp: +16626183756
Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz rakstu sarakstu ]

Reklāma
Hostings - tosteris.com