eHoroskopi > Seksa horoskops > Seksa horoskops. Vēzis

Seksa horoskops. Vēzis

(21.06 - 22.07)

Sieviete

Īsts sekss pieprasa tādu apziņas stāvokli, kurā normāla domāšana un paškontrole piekāpjas aizmirstībai, sevis atdevei, stihijas un ekstāzes spēkam. Savukārt, vēzis grib pastāvīgi dominēt it visā, ko dara, valdīt pār apkārtējiem un kontrolēt tos. Šī tendence atrodas pastāvīgā pretrunā ar seksu.

Sieviete, kas dzimusi šajā Zodiaka zīmē, nemīl publiski atkailināt savas jūtas un emocijas, jo uztver tādu uzvedību kā savdabīgu kapitulācijas formu. Viņai ir ļoti jūtīgs ķermenis, īpaši krūtis, muguras apakšdaļa un aizmugurējā galvas daļa zem matiem. Viņa tiecas apmierināt tikai sevi un tāpēc nereti saskata partnerī tikai savas kaisles apmierināšanas instrumentu.

Viņa var būt lieliska partnere tiem, kurus viņā interesē tikai sekss. Gultā ir agresīva, viegli uzbudinās, pauž iniciatīvu un mīl spēlēt vadošo lomu. Pievilta seksā, viņa divkāršo enerģiju profesionālajā darbības jomā. Viņa ir ļoti godkārīga, var būt laimīga, ja sapratīs, ka seksuālajā dzīvē, vēloties iegūt pēc iespējas vairāk, ir jāmāk ne tikai ņemt, bet arī dot.

Vīrietis

Tāpat kā Vērsis viņš zina sev cenu. Vērsis mīl sievietes un tiecas uz kontaktu ar viņām, bet vēzis nemīl viņas, uzskata, ka sievietēm ir jāmedī viņš. Nozīmīgu enerģijas daļu viņš novirza uz citiem dzīves mērķiem.

Lai ko viņš uzņemtos, viņam ir jābūt vislabākajam. Dominances slāpes un pārmērīgā godkārība nenogurdināmi virza viņu pretī virsotnēm. Centieni sasniegt pilnību attiecas arī uz seksa jomu. Atšķirībā no Vērša viņam nav raksturīgi emocionālie kāpumi, tomēr viņš ir spējīgs uz kaut ko vienlīdz ”efektīvu”.

Viņš var izraisīt partnerē bezspēcības izjūtu, jo viņa zina, ka par spīti milzīgajai vēlmei, viņa nekad pilnībā viņu neiegūs. Viņa atkal mēģina viņu savaldzināt, bet vienmēr nesekmīgi, jo sieviete stāv diezgan zemu viņa vērtību hierarhijā.

Uzticības jēdziens nav viņam īpaši nozīmīgs. Viņa sieva, ja viņa stāv uz viena sociālā pakāpiena ar viņu, izpelnās ”karalienes privilēģijas”, kurās vīram var būt liels harēms, kas sastāv no viņa mīļākajām. Viņa ideāls ir nevis vienkārši harēms, bet kontaktu sistēma ar sievietēm, kurām ir jābūt jaunām, skaistām, sakoptām un nepieciešamības gadījumā jādzīvo viņa īrētajos dzīvokļos. Kontakts pārtrūkst, ja kāda no viņām apnīk vai, ja viņš kļūst kādai no viņām pārāk neciešams.Viņa skatījumā sievietes galvenais pienākums – pēc viņa aicinājuma būt gatavai tikties gultā jebkurā laikā, pat pusstundu pirms lidmašīnas atiešanas no lidostas.


11 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Anna (adriii@inbox.lv) komentēja 16.06.2010. 15:17:13

Gultā ir agresīva, viegli uzbudinās, pauž iniciatīvu un mīl spēlēt vadošo lomu.

Tieshi taa :)

oana (oana@inbox.lv ) komentēja 04.09.2010. 18:44:08

ja, par virieti vezi taisniba...

Megana komentēja 18.02.2011. 14:53:36

Mans vīrs vēzis gan neatbilst aprakstam! Vismaz cik es zinu :D

Junora komentēja 07.04.2011. 16:51:25

Mans vēzis arī neatbilst šim horoskopam, es pat teiktu pilnīgs pretstats. Vai arī es viņu labi nepazīstu. :)

Tomijs (angelo1188@inbox.lv) komentēja 17.09.2012. 14:51:30

Plika diršana!! :* :* :*

Es komentēja 09.02.2013. 16:56:12

Tas nu gan ,ja dražos es

Es komentēja 09.02.2013. 16:57:16

Es drāžos daudz un tagad ar,ka šlakst pīzda vien.

Laems komentēja 09.02.2013. 17:00:03

Ev Es Tu negribi padrāzties ar mani,ka izlasiju tavu komentāru tad man sacēlaas uz reizi!
Mmm jau masēju!

inita (inita7263@inbox.lv) komentēja 13.09.2013. 00:04:07

man gan atbilst horoskops!!!un tas ir normali ja tu valdi par virieti gulta...un tas ir patikami...

Ramona komentēja 11.08.2014. 14:32:37

man atbilst :)

Josef Lewis (progresiveloan@yahoo.com) komentēja 29.01.2019. 03:13:53

Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
Zvans / WhatsApp: +16626183756
Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz rakstu sarakstu ]

Reklāma
Hostings - tosteris.com