eHoroskopi > Horoskops 2016.gadam > Horoskops 2016.gadam: Auns

Horoskops 2016.gadam: Auns

2016. gadā jau tā aktīvais Auna raksturs tiks vairākkārtīgi pastiprināts ar satraukto un enerģisko gada raksturu. Zvaigznes šai zodiaka zīmei sola pilnu emociju un aktivitātes gammu, dēļ kā daudzas Auna darbības būs, kā saka, pārmērīgas.

Tā nu sanācis, ka Sarkanā Pērtiķa gadā Auna mēra izjūta var ne tikai atkāpties otrajā plānā, bet pazust pavisam.

Uzņēmies jebkuru darbu, Auns 2016. gadā var pielikt daudz vairāk pūļu, nekā nepieciešams, pārvēršot jebkura mērķa sasniegšanu par šaušanu pa zvirbuļiem ar lielgabalu. Ar tādu pieeju, jebkuras likteņa dāvanas var pārvērst no ”plusa” par ”mīnusu”. Kā zināms, bez mēra sajūtas pat attiecības ar Zelta Zivtiņu nevar veidot - var tik daudz sadarīt un savēlēties, ka līdz gada beigām var neizstrēbt.

Tieši tāpēc horoskopa zvaigznes iesaka Aunam 2016.gadā visus plānus padalīt uz 2 vai pat 3 - labāk mazāk ieplānot, bet toties bez piepūles novest iesākto līdz galam. Tāpat arī Aunam ieteicams biežāk klausīties relaksējošu mūziku, nodarboties ar peldēšanu jogu vai apmeklēt masāžas, pastaigāties dabā bez īpaša mērķa. Iemācoties atslābināties un savaldīt savu temperamentu, Auns 2016. gadā spēs noskaņoties uz veiksmi.


3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
HENRIETTA FERNANDO komentēja 27.03.2016. 06:10:07

Sveiki,
Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka misis Henrietta Fernando, cienījama
privātu aizdevumu aizdevējs ir atvērusi finanšu iespēju visiem, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs dodam aizdevumus ar procentu likmi 2%, cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrību, kas skaidrā un saprotamā veidā, noteikumus un nosacījumus.

Rakstiet mums uz: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

Liene (lillicopes@inbox.lv) komentēja 22.09.2016. 11:09:14

Man vajadzētu 300 eiro kādi nosacījumi

Kingstone (kingstonefunds@gmail.com) komentēja 15.02.2018. 23:07:26

Sveiki, vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? mēs varam apstrādāt jūsu finansiālās vajadzības ar zemāku atmaksas problēmu, tāpēc mēs finansējam tikai 2%. Neatkarīgi no jūsu apstākļiem, pašnodarbinātajiem, pensionāriem, ir slikts kredītreitings, mēs varētu palīdzēt. Sazinieties ar mums šodien: kingstonefunds@gmail.com ziņu man, kas ir pieejams +1 845 600 7657.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz rakstu sarakstu ]

Reklāma
Hostings - tosteris.com