eHoroskopi > Horoskops 2016.gadam > Horoskops 2016.gadam: Auns

Horoskops 2016.gadam: Auns

2016. gadā jau tā aktīvais Auna raksturs tiks vairākkārtīgi pastiprināts ar satraukto un enerģisko gada raksturu. Zvaigznes šai zodiaka zīmei sola pilnu emociju un aktivitātes gammu, dēļ kā daudzas Auna darbības būs, kā saka, pārmērīgas.

Tā nu sanācis, ka Sarkanā Pērtiķa gadā Auna mēra izjūta var ne tikai atkāpties otrajā plānā, bet pazust pavisam.

Uzņēmies jebkuru darbu, Auns 2016. gadā var pielikt daudz vairāk pūļu, nekā nepieciešams, pārvēršot jebkura mērķa sasniegšanu par šaušanu pa zvirbuļiem ar lielgabalu. Ar tādu pieeju, jebkuras likteņa dāvanas var pārvērst no ”plusa” par ”mīnusu”. Kā zināms, bez mēra sajūtas pat attiecības ar Zelta Zivtiņu nevar veidot - var tik daudz sadarīt un savēlēties, ka līdz gada beigām var neizstrēbt.

Tieši tāpēc horoskopa zvaigznes iesaka Aunam 2016.gadā visus plānus padalīt uz 2 vai pat 3 - labāk mazāk ieplānot, bet toties bez piepūles novest iesākto līdz galam. Tāpat arī Aunam ieteicams biežāk klausīties relaksējošu mūziku, nodarboties ar peldēšanu jogu vai apmeklēt masāžas, pastaigāties dabā bez īpaša mērķa. Iemācoties atslābināties un savaldīt savu temperamentu, Auns 2016. gadā spēs noskaņoties uz veiksmi.


7 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
HENRIETTA FERNANDO komentēja 27.03.2016. 06:10:07

Sveiki,
Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka misis Henrietta Fernando, cienījama
privātu aizdevumu aizdevējs ir atvērusi finanšu iespēju visiem, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs dodam aizdevumus ar procentu likmi 2%, cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrību, kas skaidrā un saprotamā veidā, noteikumus un nosacījumus.

Rakstiet mums uz: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

Liene (lillicopes@inbox.lv) komentēja 22.09.2016. 11:09:14

Man vajadzētu 300 eiro kādi nosacījumi

Kingstone (kingstonefunds@gmail.com) komentēja 15.02.2018. 23:07:26

Sveiki, vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? mēs varam apstrādāt jūsu finansiālās vajadzības ar zemāku atmaksas problēmu, tāpēc mēs finansējam tikai 2%. Neatkarīgi no jūsu apstākļiem, pašnodarbinātajiem, pensionāriem, ir slikts kredītreitings, mēs varētu palīdzēt. Sazinieties ar mums šodien: kingstonefunds@gmail.com ziņu man, kas ir pieejams +1 845 600 7657.

Muhammed Emir Harun (info.financewizardltd@gmail.com) komentēja 26.05.2018. 10:10:05

We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs.

We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that is the best and safest strategy for our clients.e.t.c

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG)

2. Currency : USD/EURO

3. Age of Issue: Fresh Cut

4. Term: One year and One day

5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)

6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2

7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties

8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c

9. Delivery Term: Pre advise MT799 first. Followed By SWIFT MT760

10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103

11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier


Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.Name: Muhammed Emir Harun

Contact Mail :info.financewizardltd@gmail.com

Skype: info.financewizardltd@gmail.com

Elena (elenanino0007@gmail.com) komentēja 18.06.2018. 13:52:34

Cienījamie kreditoru meklētāji

Vai jums ir kādas finansiālas grūtības? Vai vēlaties sākt savu biznesu? Šī aizdevuma sabiedrība ir izveidota visā pasaulē ar cilvēktiesību organizācijām, kuras vienīgais mērķis ir palīdzēt nabadzīgajiem un cilvēkiem, kam ir finansiālas grūtības dzīvē. Ja vēlaties pieteikties aizdevumam, atgriezieties pie mums ar informāciju zem e-pasta adreses: elenanino0007@gmail.com

Vārds:
Obligātā kredīta summa:
Aizdevuma ilgums:
Mobilā telefona numurs:

Paldies un Dievs svētī
APLIECINĀJUMS
Elena

Muller Dieter (mullerdieter641@gmail.com) komentēja 13.05.2019. 23:01:52

Steidzami nepieciešama nauda? Mēs varam jums palīdzēt!
Vai jūs pašreizējā situācijā ir nepatikšanas vai draudat briesmām?
Šādā veidā mēs dodam jums iespēju veikt jaunu attīstību.
Kā bagāta persona jūtos pienākums palīdzēt cilvēkiem, kuri cīnās, lai dotu viņiem iespēju. Ikviens ir pelnījis otru iespēju, un, tā kā valdība neizdodas, tai būs jānāk no citiem.
Neviena summa mums nav pārāk crazy un termiņš, ko mēs izšķiram, savstarpēji vienojoties.
Nav pārsteigumu, nekādu papildu izmaksu, bet tikai saskaņotās summas un nekas cits.
Negaidiet un komentējiet šo ziņu. Lūdzu, norādiet summu, kuru vēlaties aizņemties, un mēs ar jums sazināsimies ar visām iespējām. sazinieties ar mums šodien mullerdiete641@gmail.com

Steidzami nepieciešama nauda? Mēs varam jums palīdzēt!

Richardson Smith (richardsonsmith@gmail.com) komentēja 02.09.2019. 13:50:25

We are major/Direct providers of Fresh Cut BG, SBLC, POF, MTN, Bonds and CDs and this financial instruments are specifically for lease and sale.We are one of the leading Financial instrument providers with offices all over Europe.

we always deliver on time and precision as Set forth in the agreement. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs, project financing, Credit line enhancement, Corporate Loans (Business Start-up Loans or Business Expansion Loans), Equipment Procurement Loans (Industrial Equipment, Air crafts, Ships, etc.) as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed, Our Terms and Conditions are reasonable.

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:
1. Instrument: Bank Guarantee (BG)/SBLC (Appendix A)
2. Total Face Value: 10M MIN to 50B MAX USD or Euro3. Issuing Bank: HSBC, Deutsche Bank Frankfurt, UBS or any Top 25 .
4. Age: One Year, One Day
5. Leasing Price: 4+ 1%
6. Sale Price: 32+2%
7. Delivery by SWIFT .
8. Payment: MT103-23
9. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.

If you have need for Corporate loans, International project funding, etc. or if you have a client that requires funding for his project or business, We are also affiliated with lenders who specialize on funding against financial instruments, such as BG, SBLC, POF or MTN, we fund 100% of the face value of the financial instrument.
Inquiries from agents/ brokers/ intermediaries are also welcomed; do get back to us if you are interested in any of our services and for quality service

Name: Richardson smith

Email: richardsonsmith365@gmail.com

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz rakstu sarakstu ]

Reklāma
Hostings - tosteris.com