eHoroskopi > Horoskops 2013.gadam > 2013.gada horoskops: Zivs

2013.gada horoskops: Zivs

Vēlams biežāk apciemot radus, pulcēt ap sevi cilvēkus, kam var uzticēties, nevag pārspīlēt ar slodzēm un tad 2013.gads būs veiksmīgs arī Zivīm!

Mīlestībā horoskops 2013. gadam Zivīm īpašas pārmaiņas nesola, ja vien paši nepieliksiet īpašas pūles, lai ko mainītu. Kā saka, ”katrs pats savas laimes kalējs.” Daudz iespēju no malas, taču tās visas izrādīsies nevērtīgas. Esiet uzmanīgi, neiekrītiet uz skaistiem vārdiem vai šaudīgām actiņām!

Neaizmirstiet apciemot savus radus. Īpaši tos vecākos, kuriem internets vēl aizvien ir svešvārds, un kuri aizvien vairāk novērtē īstas tuvības mirkļus. Tas ne tikai iepriecinās viņus, bet arī jums dos līdzsvaru dzīvē. Ja jums ir brāļi vai māsas, pieskatiet viņus, īpaši gada sākumā. Par bērniem varat neuztraukties – 2013. gadā viņiem nekas nedraud, ja vien neesat ielaiduši viņu audzināšanu.

Esiet labsirdīgāki un cilvēki tieksies pēc jums, jo cietsirdība nekad nav bijusi laba īpašība.

Pacentieties izdarīt tā, lai jums apkārt būtu cilvēki, kuriem jūs patiešām uzticaties, lai grūtā brīdī, kad salūzīs jūsu gribasspēks viņi vienmēr būtu blakus un varētu jums palīdzēt.

2013. un 2014. gadā jāuzmanās no infekcijām. Iespējams, ka vajag apsvērt vakcinēšanos. Gada vidū jutīsieties spēka pilns, taču nepārspīlējiet ar lielām slodzēm, arī jūsu organisms var jūs apmānīt!

Uzmanieties no krāpniekiem pirmajos 2013.gada mēnešos. Ja neuzmanīsieties, iespējami diezgan lieli finansiāli zaudējumi. Izdevīgs laiks ieguldījumu veikšanai Zivīm būs 2013. gada nogale, kad ieguldījumi atmaksāsies 2014. gadā ar uzviju. Netērējaties sīkumiem, labāk pietaupiet naudu un iegādājieties ko nozīmīgāku.


4 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Brigita komentēja 03.03.2013. 15:07:28

hmm

Karīna komentēja 28.07.2013. 11:41:41

Es esmu zivs un suns un suns apēd Zivi !!!
Es esmu zivs JUHHU !!! 8.Marts

Josef Lewis (progresiveloan@yahoo.com) komentēja 29.01.2019. 03:16:31

Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
Zvans / WhatsApp: +16626183756
Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com

lee (johnleemill12345@gmail.com) komentēja 21.10.2019. 14:37:26

xmas loan

This is to inform the public that Ms. mercy, personal loan lenders financial opportunity for those who need financial assistance. We provide loan interest rate by 2% for individuals, businesses and corporations in accordance with the terms that are clear and easy to understand. contact us today via email: This is to inform the public that Ms. mercy, personal loan lenders financial opportunity for those who need financial assistance. We provide loan interest rate by 2% for individuals, businesses and corporations in accordance with the terms that are clear and easy to understand. contact us today via email: johnleemill12345@gmail.com

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz rakstu sarakstu ]

Reklāma
Hostings - tosteris.com