eHoroskopi > Horoskops 2013.gadam > 2013.gada horoskops: Ūdensvīrs

2013.gada horoskops: Ūdensvīrs

Veiksme sagaida Ūdensvīrus mīlas jomā, bērni sniegs prieku un iespējams kāpums karjeras jomā 2013. gadā. Piesardzīgi ar azartspēlēm!

2013. gada horoskops saka, ka Ūdensvīriem veiksies mīlestībā. Esiet iecietīgs pret otro pusīti, novērtējiet to tā, lai arī viņa justos, ka tiek novērtēta. Gada sākumā iespējami strīdi, taču gudri rīkojoties, tie nespēs sabojāt attiecības. 2013. gada nogalē esat īpaši iejūtīgs, ja nevēlaties pazaudēt to, ko esat jau ieguvuši.

Bērni jums 2013. gadā sagādās īpašu prieku. Veltiet tiem vairāk laika un neesiet pārāk naivi viņu audzināšanā – bērni vislabāk prot izmantot vecāku vājības un māk vecāku priekšā uzvesties tā, kā no tiem to sagaida vecāki. Ja strādājat naktsmaiņas, varbūt ir vērts kādreiz pārsteigt bērnus nesagatavotus, ierodoties negaidīti mājās? Vai esat gatavi tam, kas jūs var sagaidīt?

Pamēģiniet atturēties no azartspēlēm, jo, ja jūs tās aizraus, pastāv iespēja kļūt atkarīgam un zaudēt daudz vairāk, nekā tikai naudu.

Ceļā uz panākumiem esiet godīgi un nenododiet citus, jo nākotnē tas var atspēlēties jums atpakaļ. Ja pārtrauksiet klausīties cilvēkos, kuri maz saprot jūsu jomā un tos, kur cenšas visu izdarīt, lai jūs kristu vai padotos, tad šis gads jums atnesīs lielus ienākumus un kāpumu karjerā.

Ja dodaties ceļojumā 2013.gadā, sagatavojiet labus zāļu krājumus. Nav teikts, ka tie jums noderēs, taču piesardzība vēl nekad nav nākusi par ļaunu. Gada nogalē nepārstrādājieties un centieties saglabāt vēsu prātu, lai nesabojātu savu veselību.

2013. gada vasarā iespējams, ka Ūdenvīrs iegādāsieties ko lielu. Gada sākumā būs iespēja papildus nopelnīt, izmantojiet to! Kopumā 2013. gada horoskops ir ļoti labvēlīgs nelieliem finansu darījumiem, taču riskējiet ar mēru, izvērtējot savas iespējas. Tomēr arī horoskopi taču neattiecas uz visiem cilvēkiem vienādi.


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
sanita (sadora12@inbox.lv) komentēja 17.01.2013. 11:59:59

cik visas taisnibas? ja butu darbu izvele.
del ta ka saslimu var atlaist no darba,kur nu vel karjeras kapnes.

Josef Lewis (progresiveloan@yahoo.com) komentēja 29.01.2019. 03:16:37

Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
Zvans / WhatsApp: +16626183756
Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz rakstu sarakstu ]

Reklāma
Hostings - tosteris.com