eHoroskopi > Erotiskais horoskops > Horoskops vīriešiem > Erotiskais horoskops: Dvīņi

Erotiskais horoskops: Dvīņi

Ideāla vīra tips.

Precies ar viņu! Ideālāku vīru neatradīsi, jo tieši jauka, mīļa, nedaudz mietpilsoniska ģimene ir viss, ko viņš vēlas. Viņš nesīs mājās naudu, būs uzticīgs, neļausies nekādiem kārdinājumiem, visticamāk, arī nedzers, nesmēķēs un tādējādi saglabās erekciju līdz sirmam vecumam. Ar vienu noteikumu: arī tev ir jābūt jaukai, centīgai un mīļai meitenītei. Nekādu skraidīšanu pa tusiņiem, gadījumu sakaru un feministisku monologu! Tad puisis noslēgsies sevī, saīgs, un tev būs ilgi jāpūlas, lai viņš atvērtu muti un vispār pateiktu, kas viņam kaiš un kas neapmierina.

Visvieglāk savaldzināt, aizvedot uz kādu neparastu vietu, kur agrāk nav būts. Nedrīkst ļaut uzreiz nojaust, ka viņš tev iepaticies. Viņš mīl noslēpumainību un mājienus. Patīk baumas un stāsti. Un vēl tas, ka viņā pacietīgi klausās.

Mainīgums un divpusīgums raksturo dvīņus. Starp negatīvajiem tipiem varam sastapt eksperimentatoru, satīru, ekshibicionistu, fetišistu, homoseksuālistu. Starp pozitīvajiem tipiem var satapt cilvēku, kas devis tikumības zvērestu, mākslinieku, dzejnieku, atlētu, zinātnieku, augstu tikumisku cilvēku.

Dvīņu kaisle ir tik ļoti saistīta ar prāta procesiem, ka tieši to garastāvoklis ietekmē dzimumattiecības. Te mēs varam atrast dīvaini, kas uz laiku atsakās no sabiedrības nosacījumiem un pievienojas hipiju grupai un vēlāk noliedz bohēmisku dzīvesveidu. Ja vien astrologiem būtu dota iespēja šai zīmei piešķirt citu simbolu, tas būtu hameleons.

Dvīnis izmēģinās visus dzimumaktu veidus kaut vienu reizi – nekas nešokē dvīni. Dvīņiem bieži ir savu seksuālo varoņdarbu dienasgrāmata, piezīmējot sava partnera pozitīvo un negatīvo. Dvīņi nav īpaši agresīvi un labprāt būs otrie visās nozarēs, arī seksā. Šī zīme dod visvairāk poligāmu cilvēku kā visas citas zīmes kopā.

Tā kā dvīņiem ir ļoti jūtīga nervu sistēma, tiem patīk maigi pieskārieni. Vai vēl ir vērts piezīmēt, ka viņi nav patstāvīgi mīlestībā. Viņi bieži vēlas sevi iegrožot, taču nav spējīgi laist garām iespēju izjust ko jaunu.

Seksā viņš ir rūpīgs, cītīgs, bet nedaudz garlaicīgs. Negaidi vētrainas izdarības ar putukrējumu un ledus gabaliņiem. Kaut gan: ja ierosināsi tās pati, puisis labprāt ļausies. Viņam pietrūkst fantāzijas pašam, taču viņš ir paklausīgs skolnieks. Un kur tad dvīņu otrā seja? Jā, jā, katram dvīnim ir arī kāds apslēptāks laukumiņš: viņi ir tie klusie, dziļie ūdeņi. Cerams, ka tavā gadījumā tas nebūs nekas briesmīgs. Tas var būt arī kaut kas tik jauks kā kāre nedēļu nogalēs pārģērbties par mežoni un skraidīt pa mežu, spēlējot kariņu. Un, protams, mīlēties zem kādas egles, kas var sanākt visnotaļ romantiski.

Dvīņiem vajag iznīdēt savu neorganizētību, enerģijas izšķērdēšanu, lielo daudzumu interešu, nespēju novest lietu līdz galam. Dvīņi ir tendēti uz garīgo izmocīšanos, tālab tiem jāpiespiež sevi atpūsties, jo to smadzenes vēlas strādāt visu laiku.

Dvīņi labprāt mīlējas gaismā, vērojot visu. Ziņkārīgs un parasti vispirms domā par savu baudu. Lēni iekarst erogēnā zona – rokas.


42 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Neska komentēja 13.07.2010. 19:01:18

Pilnīgi 100% precīzi :D :D :D man gadījies 100% atbilstošs dvīnis :D

Dzintarinsh komentēja 02.08.2010. 15:50:15

NU pats esmu Dviinis, un manuprat man ir japiekriit gandriiz ititn visam.. :P

piragelis (piirags@inbox.lv) komentēja 27.10.2010. 16:38:56

nu zin, shajaa aprakstaa jau vien ir pretrunas - saakuma precies un peec tam - shamais tak skraidiis apkaart! bet taadi nu tie dviinji ir. es ar savu dviini jau 3 gadus meerceejos kopaa un mums ir bijushi visi iespeejamie lauliibu kopdziives hetero homo varianti. bet dviinju sievietes noteikti ir daudz speeciigaakas par dviinju viirieshiem taas personiibas disbalansa zinjaa. dviinju viirieshi patiesiibaa meedz buut arii mieriigi, nosveerti, nejaukt emocijas ar patiesiibu un gultaa - pashi labaakie!

ilze komentēja 10.11.2010. 15:27:51

Man vīrs bija DVĪNIS ! Dzīves bieds! Maucinieks un melis! Dzīvojis uz citu rēķina, ģimenei neko nav devis, visu izputinājis! Vienmēr un visus domājis tikai par sevi, primāri apmierinājis savas iegribas! Ģimene viņam ir nulles vērta!
...bet katrā zīmē taču ir novirzes!

minella komentēja 12.11.2010. 15:03:12

Dvīņi patiešām ir ļoti nekonkrēti, pārāk daudz (un visu laiku) domā, un beigās neko gudru neizdomā tikai samaisa pats sev galvu. Tad viņš ir normāls, nākamajā momentā viņš jau ir cilvēks-spridzeklis, bet nākamajā ir kluss un bēdīgs.
Jā, un kā vēl patīk baumas un stāsti un pierakstīt visus savus seksuālos piedzīvojumus + citiem to izstāstīt.
Dvīņi tiešām ir hameleoni - pārāk mainīgi. Tāpēc diezin vai, labākie vīri...

elija komentēja 13.12.2010. 23:26:39

Mans bijušais vīrs dvīnis! Jāpiekrīt Ilzes komentāram par Dvīņiem-man gadījies tieši tāds! Pirmais, ko varu par viņu teikt-Melis, egoists, nevērtē ģimeni, nekādu dzīves principu un krietnuma ) gramu. Kad izšķīrāmies- ārā sāka līst tāaadi su..., ka riebjas atcerēties.

arccus (sermuli@inbox.lv) komentēja 04.07.2011. 19:41:15

ja sievietes ir maitas tad nebrīnās ka'dvīnis vīrietis paliek riebīgs.redzat līdz kāzām tikāt un pat bērni ir,bet tad noteikti jūs pieļāvāt kļudu.padomājat sievietes par to.

Dita komentēja 19.08.2011. 10:04:30

Jā, dvīņus grūti saprast, nekādas skaidrības, saka vienu, dara pavisam ko citu un viņu solījumiem nevar ticēt, tāda sajūta, ka īstai ģimenes dzīvei viņi nav domāti, bet kā īslaicīgi draugi, SUPER!

Dvīnis Vīrietis. (sandis.kazakov@gmail.com) komentēja 22.11.2011. 11:36:20

Nesaprotu sievietes, tagat viņas brēd, ka dvīņi esot sliktākie.
Skatijāties vispirms uz sevīm? Varbūt pārāk daudz prasijāt, nebijāt mīļa pret viņu utt. Pašas vien vainīgas, ka Dvīņi mūk no jums.
Dvīņi ar savu otro pusīti visu darīs, tikai viens neskalot smadzenes.

Alex (alex7@inbox.lv) komentēja 23.12.2011. 13:58:35

Atbilde tām sievietēm, kuras te visu vainu novēla uz dvīņiem. Atklājiet mums kas jūs pašas esat pēc zīmes?
Piemēram, Sieviete Jaunava ir viens no drausmīgākajiem variantiem priekš dvīņa (runā vienu, dara pretēji). Apstiprinājumu par Jaunavu esmu dzirdējis vēl no viena cilvēka, vienīgi otrādi - no sievietes par vīrieti. Arī sievietes-zivis ir smags gadījums. Vēl var pieminēt Vēžus - tādus "melnos" nav nācies redzēt nevienai citai. Pie tam identiskas izpausmes novērotas 2 savstarpēji nepazīstamām, 36 un 18 gadus vecām sievietēm.
Vienkārši vajag šo to papētīt, ne jau nu visi ar visiem var vienādi satikt. Jā, un arī no sievietes jaunavas ir nācies tādas lietas dzirdēt, ka bail paliek... atiek vien pie sevis nodomāt - ragana, jo TĀDUS tekstus pat dvīnis neatļaujas teikt.

Kika komentēja 25.12.2011. 15:55:55

Jaa, mans bijushais arii bija dviinis, visu laiku tikai kko soliija, bet nekad savus soliijumus neizpildiija un vienmeer nauda pietruuka, jo skjeerdeeja uz visaam puseem nevajadziigaam lietaam.. Njaa, kaa draugs uz laiku ir ok, bet veelaak redzeesiet iisto raksturu.. nezinu, varbuut visi nav taadi, tachu mans piemeers ir kaads ir..

Alex (alex7@inbox.lv) komentēja 29.12.2011. 12:21:52

Kika, aizmirsi pieminēt kas pati esi.

krisy komentēja 21.06.2012. 22:02:55

nuu...es pati esmu dviinis, arii man piemiit shis raksturojums, satiekos ar puisi Dviini un mums sapas, viss ir labi pat lieliski...esam darbaholikji un naudu mees maakam teereet un nav taa kaa sheit tika piemineets no komentaariem... un to ka mees esam egoisti un ja mums kaartiigi uzkakaa uz alvas otra puse tad protams tas ir normaali, ka naak aaraa viss kaut kas, vienmeer meegjinaasim pieradit savu taisniibu un buus peedeejais vaards!

dii komentēja 03.10.2012. 23:01:54

izlasiiju vēža horoskopu- nu galiigi neatbilda, tāpēc noleemu izlasiit par dvīņiem, jo mans draugs ir dzimis tikai 2 dienas pēc dvīņu ziimes, un ziniet ko- viņš tomēr laikam ir dvīnis :D

tāpat kā es :)

Anete (infekcija@inbox.lv) komentēja 30.01.2013. 17:43:15

Pilnīgi piekrītu Alexam.. un tas nav tikai saistībā uz pretējo dzimumu.. sadzīvošanas ziņā.
Un man kā dvīnim pašai.. tieši dvīņi šķiet superīgi puiši.. visnormālākā saskarsme ar viņiem.. un kā horoskops saka arī ar ūdensvīriem, svariem un lauvām.

Bubuce (zmurkas21@inbox.lv) komentēja 14.05.2013. 11:25:58

Es esmu mežāzīte un mans vīrs ir dvīnis. Kopā esam 9 gadus, ir ģimene. Vīrietis ir vienkārši super. Vienmēr domā par ģimenes labsajūtu, grib lai ģimenē valdītu miers un harmonija, tikai es esmu tā, kas bieži meklē kašķi lai pastrīdētos. Cilvēks ar garastāvokli, kas bieži mainās. Ļoti svarīgs ir seks, ja tas ir cik viņam bieži vajag, tad arī garastāvoklis būs ok. Dvīnis nemētājas ar vārdiem, bet pierāda ar darbiem, tāpēc bieži nedzirdu komplimentus un mīļus vārdus, kuri tomēr man arī ir vajadzīgi, bet bieži viņš lien laukā no "ādas", lai man palīdzētu. Tas teiktais par brunču mednieku ir daļēji taisnība, viņš ļoti pievērš uzmanību uz citām sievietēm, man skaļi izsaka savas domas par viņu skaistumu, arī viņām bieži saka komplimentus - tas īstenībā mani aizvaino, jo man viņš to nesaka. Bet kā vīrs un vīrietis viņš ir labs, saprotošs, vienmēr ir tas, kurš pārtrauc manis uzsākto kašķi, cīnās par ģimenes laimi!!! Pagaidām esmu apmierināta, tikai lasot viņa horoskopus esmu sapratusi, ka viņš var meklēt kādu citu seksa partneri, lūk kas mani viņā uztrauc....

inesīte (juziks35@inbox.lv ) komentēja 10.08.2013. 01:53:33

Dvīņu vīrieši melo. Nevar būt nekāda saderība ūdensvīram ar dvīni

D...... (deiviss15@inbox.lv) komentēja 02.09.2013. 22:51:57

Nu jaa tādi nu mēs dvīņi esam tiešām patīk ja meitene ir uzticīga mīļa un netusē every day patīk ja meitene tevi maigi glauda vai masē plecus =]

inesīte ūdensvīrs (womencat2@inbox.lv ) komentēja 22.09.2013. 14:07:09

Dvīņi Vīrieši ir paši labākie Vīri. Tikai ir jābūt uzsticīgai, mīļai un paklausīgai. Nevajag darīt Dvīnim pāri un tad būs viss kārtībā. :) Manai radiniecei ir vīrs Dvīnis un viņa pati ūdensvīrs takā ūdensvīrs un dvīnis sader kopā. :)

Es komentēja 11.08.2014. 11:38:32

Gribētu precēties ar dvini, esmu vēzis, dvīnis baidās ļauties emocijām un nospiež savas jūtas pret vēzi,kaut gan tādas ir un pietam vēl ļoti spēcīgas,tas atbaida dvini,kaut gan,ja viņš spētu ļauties kopdzīvei,kuru pats vēlas,tad viss būtu lieliski, dvinis kopā ar vezi jūt stravojumu,tāpēc pats apmulst paliek jocīgs un nevalda par savām emocijām,jo cenšas apspiest jūtas,līdz ar to viņš nepamato notikumus un norises un tas vezim sajauc galvu un viņš kļūst neizprotams dvinim,kaut gan dvīnis pats rada šo jucekli baidoties no jūtām,kas viņa virmo,vajadzētu mēģināt un patiesi no sirds ļauties vezim divviebtuliba un pamēģināt atslābināties kopā ar vēzi,lai saprastu to cik dvinim tas patiesībā nepieciešams un vajadzīgs. Dvini ir superigi,tikai bailīgi,vairāk uztraucas par citu domām nekā par savām izjūtām,cenšas pielidzinatoes visparpienemtajam normām,lai gan sevi alkst pēc brīvības un miera,ka viņam varētu sniegt vēzis,,,,

Incīte (juziks35@inbox.lv) komentēja 26.11.2014. 02:14:40

Dvīņi vīrieši melo, jo viņiem patīk tā darīt. Dvīnis vīrietis sasola un neizspilda nekad solīto. Es Dvīņiem neesmu skrējusi pakal un netaisos to darīt. Nevajag ticēt to ko dvīnis saka, jo vajag laist gar ausīm to ko viņš saka. Es esmu Ūdensvīrs pēc zodiaka zīmes. Ja es aprecetos ar Dvīni tad man laikam dzīve ar viņu dzīvojot būtu Elle. :D Dvīņi Neprecieties ar Ūdensvīriem meklējiet un preciet Vēžus

Rainers komentēja 08.01.2015. 19:44:50

Tieši tā. Es esmu dvīnis! :-)

mrs clara (mrsclaraloancompany@gmail.com) komentēja 27.07.2015. 20:43:29

Sveiki,

Mēs Christian organizācija izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem vajadzībām no palīdz, piemēram, finanšu help.So ja jūs dodaties caur finanšu grūtības vai Jums ir kādas finanšu putru, un jums ir nepieciešams līdzekļus uzsākt savu biznesu, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai norēķinātos savu parādu vai maksāt
off jūsu rēķinus, sāciet jauku uzņēmējdarbību, vai arī jums ir atrast ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu mrsclaraloancompany@gmail.com par Bībele saka: "" Luke 11:10 Ikvienam, kas lūdz, saņem; tas, kas meklē, atrod; un tam, kas sitieniem, durvis būs atvērtas "Tātad neļaujiet tiem iespēju iet tu ko, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un mūžīgi more.Please tie ir par nopietniem domājošiem un Dievs baidoties cilvēki.

Jūsu Vārds:
SEX;
AGE;
valsts
Kredīta summa:
Aizdevuma ilgums:
MĒRĶIS aizdevuma;
Jūsu ikmēneša ienākumiem;
Derīgs Mobilā tālruņa numurs:

Paldies par jūsu sapratni uz jūsu kontaktu, jo mēs gaidām

Sveicieni
vadība
E-pasts: mrsclaraloancompany@gmail.com

Clara kundze

Ūdensvīrs Nāra (juziks500@inbox.lv) komentēja 19.12.2016. 04:04:04

Dvīņiem nevajag taisnību teikt. Es dvīņiem nesaku taisnību, jo nevajag šitiem teikt. Pati esmu ūdensvīrs. Man liekas, ka tie dvīņi ir ķerti :D. Man ir vīrietis dvīnis un jūtu, ka viņš melo.

jelena Fedosejeva (JELENAFEDOSEJEVALOAN@GMAIL.COM) komentēja 27.03.2017. 02:15:58

Sveiki, Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jeļena Fedosejeva kundzei cienījama privāto aizdevējs aizdevumus atvērts ekonomisku iespēju visiem tiem, kam nepieciešama jebkuru finansiālo palīdzību. Jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai nepieciešama mājas aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs nodrošināts aizdevumus 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un sabiedrību ar skaidros un saprotamos vārdos un conditions.100% garantētās, sazinieties ar mums jau šodien pa e-pastu: (JELENAFEDOSEJEVALOAN@GMAIL.COM)

nonteen (werty100@inbox.lv ) komentēja 14.09.2017. 19:18:10

KKKKaaass tas par murgu : D pec komentara spriezot .. mes dvini galigi garam : D LEL ..ta nav taisniba ....dvinis jutas labi ar gandriz visam zodiac zimem ..iznemot skorpionu :D mes esam draudzigi ,izpalidzigi, lidzjutigi ,un ar lielisku humorizjutu ..tapec krusta sist mus nav vajadzibas :D ja jums nav veicies ar savu dvini ..tad ta ir tikai jusu vaina.. jo viss nenotiek vienkarshi tapat ..pameklejiet blusas savos kazhokos ari ..un ticiet man ..tas bus varak ..neka dvinim : D ja mes esam kerti : D bet visam ir savas robezas.. milishi : D .. pats esmu DVINIS ..un visi mes neesam vienadi :D

michael richard (michaelrichard073@gmail.com) komentēja 18.12.2017. 13:09:42

Vai jums ir nepieciešams kredīts nekavējoties? Vai jums ir slikta kredīta? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu savu biznesu, ja bankas tiek noraidītas? Neskatoties uz sliktiem / sliktiem kredītreitingiem, mēs piešķiram kredītus cilvēkiem. Privātpersonām un uzņēmumiem mēs samaksāsim gan uzņēmējdarbības, gan privātos aizdevumus ar 2% likmi, ar zemu procentu likmi, ar ilgtermiņa un īstermiņa izvēli. Ātri un droši, šodien izmantojiet un saņemiet tūlītējas atbildes. aizdevumi ir labi apdrošināti, 100% garantēti, un klientiem tiek piešķirta maksimālā drošības garantija. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar mums pa michaelrichard073@gmail.com un saņemiet kredītu šodien
E-pasts: (michaelrichard073@gmail.cm)

Mrs.Carol Anderson (bdsfn.com@gmail.com) komentēja 06.01.2018. 15:20:56

Attention! Attention!! Attention!!!,

Do you need an urgent financial credit ***? *Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts Six months after you get your Loan in your bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *.Email : bdsfn.com@gmail.com

Name :
Country :
Phone number :
Amount Needed as Loan :
Purpose of Loan :
Have you applied for loan online before (yes or no)
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Mrs.Carol Anderson

Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Name :
Country :
Phone number :
Amount Needed as Loan :
Purpose of Loan :
Have you applied for loan online before (yes or no)
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Mrs.Carol Anderson

mr john (johnwilliamstrustfirm@gmail.com) komentēja 25.01.2018. 14:46:15

Sveiki, vai jums steidzami nepieciešams aizdevums, lai veiktu uzņēmējdarbību, vai norēķināties par jūsu rēķiniem, rakstiet mums šodien: johnwilliamstrustfirm@gmail.com

magret james (magretjames321@gmail.com) komentēja 03.02.2018. 08:23:39

Sveiki,
Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Vai jūs esat parāds? Vai jums ir slikta kredīta? vai jūs esat noraidījis bankas, vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu savu biznesu? Mēs izsniedzam aizdevumus cilvēkiem, neskatoties uz viņu sliktajiem / sliktajiem kredītreitingiem. Mēs izsniedzam gan biznesa, gan individuālos aizdevumus ar ilgtermiņa un īstermiņa izvēli, ar zemu procentu likmi 2% apmērā par katru personu un uzņēmumu .. Mūsu aizdevumu programmētājs ir ātrs un uzticams, piemērojams šodien un saņem tūlītēju atbildi. Mūsu Aizdevumi ir labi apdrošināti, 100% garantēti, un klientiem tiek nodrošināta maksimāla drošība. Lai saņemtu papildu informāciju, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasta adresi: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
E-pasts: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
Magret james MD / CEO

Mrs Lola Daniel (eaglehomemortgage001@gmail.com) komentēja 06.02.2018. 10:54:20

Vai jums ir nepieciešams jebkāda veida aizdevums?
Vai jums ir kādi finanšu traucējumi vai jums ir nepieciešami līdzekļi, lai uzsāktu savu biznesu?
Šeit ir iespēja saņemt savus mazos un lielos aizdevumus, lai uzlabotu un uzsāktu jebkāda veida uzņēmējdarbību. mēs izsniedzam aizdevumus sabiedrībai ar ļoti samazinātu 3% procentu likmi. mēs esam dinamiski, uzticami, efektīvi un uzticami cienīgi. Sazinieties ar mums tagad, lai saņemtu īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumus. Lai iegūtu plašāku informāciju un pieteikumu, sazinieties ar mums tagad.

Mēs piedāvājam individuālos aizdevumus, parādsaistību konsolidācijas aizdevumus, riska kapitālu, biznesa aizdevumus, izglītības aizdevumus, mājokļu kredītus vai "aizdevumus jebkura iemesla dēļ!". Tomēr mūsu metode piedāvā iespēju norādīt nepieciešamo aizdevuma summu un arī to ilgumu, kādu jūs varat atļauties

EMAIL: eaglehomemortgage001@gmail.com

Mēs piešķiram jūsu kredītus, ņemot vērā jūsu atbilstību un atbildi.

Sveicieni,
Lola Daniel kundze

EMAIL: eaglehomemortgage001@gmail.com

Keat Cheng (keatcheng2@gmail.com) komentēja 12.03.2018. 18:40:03

We are Ireland based major/Direct providers of Fresh Cut BG, SBLC, POF, MTN, Bonds and CDs and this financial instruments are specifically for lease and sale.We are one of the leading Financial instrument providers with offices all over Europe.
we always deliver on time and precision as Set forth in the agreement. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs, project financing, Credit line enhancement, Corporate Loans (Business Start-up Loans or Business Expansion Loans), Equipment Procurement Loans (Industrial Equipment, Air crafts, Ships, etc.) as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed, Our Terms and Conditions are reasonable.
DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:
1. Instrument: Bank Guarantee (BG)/SBLC (Appendix A)
2. Total Face Value: 10M MIN to 50B MAX USD or Euro
3. Issuing Bank: HSBC, Deutsche Bank Frankfurt, UBS or any Top 25 .
4. Age: One Year, One Day
5. Leasing Price: 4+ 1%
6. Sale Price: 32+2%
7. Delivery by SWIFT .
8. Payment: MT103-23
9. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.
If you have need for Corporate loans, International project funding, etc. or if you have a client that requires funding for his project or business, We are also affiliated with lenders who specialize on funding against financial instruments, such as BG, SBLC, POF or MTN, we fund 100% of the face value of the financial instrument.
Inquiries from agents/ brokers/ intermediaries are also welcomed; do get back to us if you are interested in any of our services and for quality service.
Name : Keat Cheng
E-mail : keatcheng2@gmail.com
Skype id :keatcheng2@gmail.com

Elena (elenanino0007@gmail.com) komentēja 22.03.2018. 09:46:50

Aizdevums piedāvā uzticību un nopietnību. Es esmu fiziska persona, kas piedāvā aizdevumu starp privātpersonām un uzņēmumiem, lai iegūtu visu citu informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums: elenanino0007@gmail.com

Muhammed Emir Harun (info.financewizardltd@gmail.com) komentēja 22.05.2018. 13:58:26


We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs.

We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600

2. Currency : USD/EURO

3. Age of Issue: Fresh Cut

4. Term: One year and One day

5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)

6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2

7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties

8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c

9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760

10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103

11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier


Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.Name: Muhammed Emir Harun

Contact Mail :info.financewizardltd@gmail.com

Skype: info.financewizardltd@gmail.com

Tommy Champion (dignityfinanceplc@gmail.com) komentēja 23.05.2018. 18:32:44

We are Providers of all types of BG and SBLC with the best workable procedures. Our BG/SBLC ranges from MT799, MT760,(Both

two way confirmation), MT103/23, MT103 (Both can be one way confirmation and two way confirmation) in USD and EUROS.

Issuing Bank ranges from Top world 25 banks with face value ranging from 1M EUROS/USD to 5B EUROS/USD

BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!
Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and cases to our attention and in complete confidence

we will work together for the benefits of all parties involve

For further details contact us with the below information Thank you.

Contact Person: Mr. Tommy Champion
Email: dignityfinanceplc@gmail.com
Skype ID: dignityfinanceplc@gmail.com

PergoCF@gmail.com (PergoCF@gmail.com) komentēja 24.05.2018. 03:46:55

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Elena (elenanino0007@gmail.com) komentēja 31.05.2018. 09:53:52

Cienījamie kreditoru meklētāji

Vai jums ir kādas finansiālas grūtības? Vai vēlaties sākt savu biznesu? Šī aizdevuma sabiedrība ir izveidota visā pasaulē ar cilvēktiesību organizācijām, kuras vienīgais mērķis ir palīdzēt nabadzīgajiem un cilvēkiem, kam ir finansiālas grūtības dzīvē. Ja vēlaties pieteikties aizdevumam, atgriezieties pie mums ar informāciju zem e-pasta adreses: elenanino0007@gmail.com

Vārds:
Obligātā kredīta summa:
Aizdevuma ilgums:
Mobilā telefona numurs:

Paldies un Dievs svētī
APLIECINĀJUMS
Elena

Susan Benson (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) komentēja 09.06.2018. 20:47:44

Ja jums steidzami nepieciešams aizdevums, sazinieties ar SUNSHINE FINANCIAL GROUP, lai saņemtu savu aizdevumu bez kavēšanās vai slēptām maksām, 100% garantija. Sazinieties ar viņiem tagad, izmantojot šo e-pastu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
Jūs varat arī sazināties ar viņiem, izmantojot WhatsApp: (+14092201434)

SherylFes (leadme2scucess@gmail.com) komentēja 02.01.2019. 05:30:21

Could you be interested in making $ 200,000 a day with us?

Visit our website for more details

https://bit.ly/2TfFlYH

https://bit.ly/2LJoPh5

dancilatania (dancilatania@gmail.com) komentēja 29.04.2019. 10:47:41

Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus * Tirdzniecības aizdevums * Personal Loan * Commercial Loan * Aizdevuma atmaksa * Studentu kredīts * Hipotēku kredīts * Auto aizdevums * Bad Credit Loan Bad Credit * Hipotēku kredīts * Aizdevums / Projekta līgums * Parāda kredītu veidi Pieejama arī konsolidācija Aizdevums - 2 000 eiro - 5 000 eiro (no 1 līdz 2 stundām) Aizdevumi - 3000 eiro - 10 000 eiro (2 līdz 24 stundas) Personīgie aizdevumi - 5000 līdz 500 000 eiro Piedāvājam minimālo likmi ļoti zems 3%. No 1 līdz 25 gadiem, maksimālā atmaksāšanas programma visiem pasaules reģioniem. Tā piešķir mums aizdevumus no 1 000 000 līdz 100 000 000 eiro. mūsu aizdevumi ir labi nodrošināti, jo mūsu prioritāte ir maksimālā drošība. Jautājums: dancilatania@gmail.com

Mishra Nandan (mishraexclusivefinance@gmail.com) komentēja 01.07.2019. 20:20:12

We can deliver financial services instrument(BG/SBLC/MTN/DLC/LC) at affordable price to our customers in other to derive maximum utility. We understand that finding the right company to provide financial instrument is not easy. We are certified financial company that delivers banking instrument for lease which we adhere to our terms and condition. Over 96% of our clients are satisfied with our work whether it is business or financial service.

Once transaction is in progress, we ensure we keep you posted on the progress of your paper. We also get you connected to the provider for personalized service. Instead of stressing yourself out looking for financial instrument or company why not let professional like us deliver financial instrument to you within the time frame required by you.
BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!

For further details contact us with the below information....

Contact Email:mishraexclusivefinance@gmail.com

Skype:mishraexclusivefinance@gmail.com

DavidLoush (davidot592@gmail.com) komentēja 27.08.2019. 14:23:45

I have a product that is going to change history Could you be interested in collaborating?

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz rakstu sarakstu ]

Reklāma
Hostings - tosteris.com