eHoroskopi > Dāvanu horoskops > Dāvanu horoskops: Vēzis

Dāvanu horoskops: Vēzis

Ja vēzis kaut ko krāj, tad jautājums par dāvanu ir atrisinājies pats no sevis. Ja papildināsiet viņa kolekciju, tas nozīmēs ne tikai to, ka atceraties par viņa dzimšanas dienu, bet arī, ka cienāt viņu kā personību. Būdami taupīgi un tālredzīgi, vēži mīl kvalitatīvas, lai arī dārgas lietas.

Ko dāvināt? Vīrietim dārgu naudas maku, stilīgu kaklasaiti ieturētos toņos. Sievietei dāvanas, kas izcels viņas maigumus. Laba izvēle - lietas mājām: virtuves piederumus - karotīšu vai nažu komplekts, dažādi mājas augi, ikebanas, dabas kompozīcijas. Mīkstas lietas - segas, šalles, jo vēži mīl siltumu un mājīgumu. Pasniegšanas brīdim sagatavojiet slavinošu runu, kurā pārliecinoši izklāstīsiet cik svarīgs jums ir tieši šis vēzis.

Iepakojums var arī nebūt, jo tam būtu jāattēlo pašas dāvanas saturs.

Bērniem derēs liela pasaku vai fantāzijas grāmata. Atnākot ar dāvanu vēža mājā, neaizmirstiet pasniegt ziedus arī viņa vecākiem, jo tas vēzi darīs laimīgu. Varat lielajā dāvanā paslēpt dažādus niekus un konfektes kā dāvanas vēža bērniem.

Nav vērts dāvināt dažādas bumbiņas un grabuļus - to kas lēkā un rada troksni (plaukšķenes, petardes, zvaniņus).


4 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Inese komentēja 27.12.2010. 15:25:01

Vēzis kuru pazīstu šitam nepiekristu

Ritma komentēja 05.12.2012. 23:45:53

DĀVANAI IR JĀBŪT īpašai, ar vēstījumu.. nogurušam der spa, nenogurdināmam aktīvas atpūtas iespējas.. par karotītēm nepiekrītu - tad labāk lieliskas vīna glāzes!

Zane (styllator@inbox.lv) komentēja 05.01.2013. 19:14:18

piekritu par to krasanu, ja kko kraj un piedavina klat, tad tas ir ideali, bet tas karotites vai nazi pilnigi garam, absoluti izslegts, veziem, man liekas, ka ir jadavina davas, kas bus viniem, kkas personisks.

Chalortte Macott (slimcolvin@gmail.com) komentēja 14.11.2019. 09:04:23

Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz rakstu sarakstu ]

Reklāma
Hostings - tosteris.com