eHoroskopi > Dāvanu horoskops > Dāvanu horoskops: Strēlnieks

Dāvanu horoskops: Strēlnieks

Pati labākā dāvana strēlniekam, protams, ir aizraujošs ceļojums. Ja pagaidām šādas iespējas nav, tad jebkura lieta, kas saistīta ar ceļošanu.

Ko dāvināt? Ceļojumu un sporta inventāru: mugursomu, vējjaku, sporta kurpes, bumbu, slēpes, čemodānu. Grāmatas par citu zemju kultūru vai svešvalodām, kā arī daivinga vai sērfinga ekipējumu. Arī suvenīri no eksotiskām valstīm - koraļļa zars no Klusā okeāna vai afrikāņu maska - būs laba dāvana. Automobiļa īpašniekiem visu, kas noderīgs viņu dzelzs zirgam. Sievietēm piemēroti lietussargi, apmetņi, ērti apavi un ietilpīgas ceļojumu somas.

Noteikti dāvanai pievienojiet kartiņu. Dāvināšanai izmantojiet brīdi, kad klāt ir iespējami daudz skatītāju.

Un nepievērsiet uzmanību viņa izteikumiem, ka nevajadzēja jau tā pūlēties, jo strēlnieks pamana un atceras visu.

Bērniem - velosipēdus, mašīnītes, zirdziņus un zvēriņus uz ritentiņiem.

Nav vērts dāvināt dežūrkonfekš kastes. Netērējiet laiku dārgas pildspalvas vai šķiltavu iegādei - neatkarīgi no cenas tas tiks pazaudēts paris dienu laikā. Un nedāviniet dzīvniekus, jo tos neviens nekops.


10 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
saggitarius komentēja 07.01.2010. 02:31:39

Jaaa...taas konfekskastes es parasti daavinu taalaak citiem

Iveta (iwetta2@inbox.lv) komentēja 17.02.2010. 19:18:11

Cik skops klāsts,man galigi neapmierina tass viss,neticu,kad kādai strēlniecei tas apmierinātu.

Edgars (edgars68@inbox.lv) komentēja 17.07.2010. 09:13:06

Pamanu un atceros

Aizex komentēja 18.10.2010. 07:49:09

Tad tu nepazīsti un nesaproti strēlnieku, viņu apbur viss patiesi skaistais, kā piem. skaisti dabas skati, citas kultūras, neparasti un labi ēdieni un dzērieni, mūzika, sena arhitektūra, futūristiska arhitektūra, klasiskas automašīnas, ekskluzīvas automašīnas, klasiskas un ekskluzīvas automašīnas, nu un tā tālāk, viss ko nesastapsi katru dienu, dāvini kautko vienreizēju, kautko ar īstu nevis materiālu vērtību un no sirds, jo strēlnieks ir dzīves baudītājs līdz kaulu smadzenēm un ļoti labi to visu izjūt un izbauda !!! P.S. Pamana un atcerās ! Tieši tā !

vio (wioly_18@inbox.lv) komentēja 25.11.2010. 08:51:39

tieshi taa,pamanu un atceros.....un ja godiigi pat tie skatiitaaji ir nenoziimiigi,ja tikai es zinu,ka daavana ir patiesi no sirds un skaista manaas aciis un noziimiiga vispaar....

kikkii komentēja 11.12.2010. 20:08:40

jaa. pamanu un atceros

Guntis (g162@inbox.lv) komentēja 04.12.2011. 21:09:58

par to pamanii6anu un par dziivnieku ir traapiits... ;) :D
xoroskoops ir d-zgan patiess.... ;)

Lienča komentēja 11.08.2012. 15:14:09

uii kāpiekrītu.. es ar esmus trēlnieks..uzdāvinaš man kaut vai citas kultūras pavārgrāmatu es no priekiem lēkāšu :) un ir tā labas dāvamnas strēlnieks atceras un papūlas atdarīt ar to pašu dāvinātājam.. bet jā konču kastes.. un vērtīgas pildspalvas.. nu nespējam novērtēt.. :D

Esmu strēlniece komentēja 29.05.2016. 13:54:54

Bet ceļojumu un sporta inventāru: mugursomu, vējjaku, sporta kurpes, bumbu, slēpes, čemodānu saņemt dāvānā gan nevēlotos, galīgi garām, jo ceļoju tikai ar komfortu labos apartamentos un par dzīvnieku rūpējos īpaši! :) ;)

Chalortte Macott (slimcolvin@gmail.com) komentēja 14.11.2019. 09:05:35

Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz rakstu sarakstu ]

Reklāma
Hostings - tosteris.com